Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Quoted post


Anonymous

#23 Vlaky zdarma ANO

2014-11-04 16:56

Zdravim, ludia, co vam na tom stale tak vadi? :D ..sam som student a vyuzijem to, vadi vam, ze sa to "doplati" z dani, no dobre, to je sice pravda, ale ze sa minaju ovela vacsie miliony eur na ine a uplne nepotrebne veci prehliadate? A to ze to niekto vyuzije a niekto nevyuzije..tak ved to je snad na trhu normalna vec, ked napriklad maju v Bratislave elektricky a v mojom meste niesu, mam sa stazovat, ze som diskriminovany, lebo musim platit mozno drahsi autobus ako ist elektrickou??

Replies


Hosť

#181 Re: Vlaky zdarma ANO

2014-11-05 21:55:18

#23: - Vlaky zdarma ANO 

neviem ci si vies vycislit o akych sumach sa tu bavime, skus len jednoduchu matematiku a vyjde ti za rok taka suma, ze je dost potrebne o tomto sa bavit a zastavit to.............a peniaze pouzit napriklad aj na tvoje vzdelanie................

OPK

#202 Re: Vlaky zdarma ANO

2014-11-06 09:46:58

#23: - Vlaky zdarma ANO 

 Aha takze tvoj argument je ze ked uz sa minaju peniaze ne ine nepotrebne veci tak sa mozu minat aj na toto ? Zobud sa omg. Tu ide o to aka je to kokotina cele vlaky zadarmo nech ide Fico do pice uz. Aby ekonomika fungovala musi byt za danu sluzbu zaplatene. Na vlakovu dopravu su nemale naklady. A ked  bude listok zadarmo odkial sa pokryju naklady ? A tvoj trapny priklad ze v meste nemate elektricky si strc tiez do pice. To uz je vec sortimentu. Ale tu ide o to ze za sluzbu si musis zaplatit. Wake up


Hosť

#344 Re: Vlaky zdarma ANO

2014-11-07 08:21:50

#23: - Vlaky zdarma ANO 

Ja viem, ze tebe nevadi, ze sa budes vozit zadarmo. Mozno ti to zacne vadit, ked dostudujes a ak budes mat stastie najdes si v tejto bananovej republike normalne zamestnanie. Po prvej vyplate zistis, ze ti stat zobral asi polovicu tvojich vyrobenych panazi a zacnes sa pytat kam tie peniaze dava. Postupne zistis, ze hoci ty tento stat zivis, on ta ma za posledne hovno a tolko aj od neho dostanes. Ze tu nic nefunguje, upada skolstvo, zravodtnictvo, vlada zvysuje dane, ubera na vyvoj a vyskum, kradne, stat sa zadlzuje a potom si dovoli dat vlaky zadarmo. Vlaky, kde ty ako zarabajuci si kupis listok a zaplatis ho aj trom studentom, budes stat dve hodiny pri hajzloch v starom vagone, a budes rad, ze si sa vobec zmestil. Cestujem casto a uz teraz su niektore vlaky preplnene. Uroven cestovania je nizka a o pravidelnom meskani ani nehovorim.

A vidim, ze nemas predstavu co znamena trh. Urcite nie to, ze niekoho dutujes a ineho nie...


Hosť

#560 Re: Vlaky zdarma ANO

2014-11-08 19:10:54

#23: - Vlaky zdarma ANO 

 KONEČNE ROZUMNÝ NÁZOR!!! a mali by radšej pridavky ciganom hlupym znižiť...to je v poho že na nich platime ale na vlaky ktore viac ludi využije a aj lepšie tak to je koniec svete...ludia maluju certa na stenu... suhlasim s tebou 

ja

#634 Re: Vlaky zdarma ANO

2014-11-10 16:06:01

#23: - Vlaky zdarma ANO 

 To mi vadí, že to stojí 13mil€ na posilnenie vlkm, 60mil€ za únik tržieb vlak, 20mil€ na únik tržieb bus. Okrem toho sa vlakmi začne voziť kadejaká čvarga, rozbíjať a okrádať cestujúcich a klesne počet cestujúcich v autobusovej doprave, čo má za následok výrazné zhoršenie dopravnej dostupnosti.

janka

#819 Re: Vlaky zdarma ANO

2014-11-18 14:21:39

#23: - Vlaky zdarma ANO 

 dufam, že nie si študent ekonomie-a vieš si to spočítať...