Proti reklame "nedele svätíme nákupmi"

Quoted post

Mária zo Žiliny

#39

2014-03-11 10:39

...je mi ľúto tých ľudí,ktorí majú akýkoľvek podiel prípravy na tejto reklame.Je to poľutovania
hodné až úbohé, že musia padnúť až tak hlboko,aby zneužili či ponížili druhých ľudí na to,len aby naplnili čo najviac svoje peňažné vrecká,zatiaľ čo ich duchovné vrecká - ich srdcia...nielenže ostávajú prázdne,ale ani sa nesnažia ich čo i len otvoriť...či naplniť...
snáď by stálo za to,pripomenúť tým,ktorí za každú cenu chcú mať v nedeľu otvorené obchody a tým bránia nielen sebe,ale aj všetkým tým,ktorí musia na nich robiť,jeden múdry výrok, že: Svätá omša je ako hypermarket. Riaditeľ tohto hypermarketu je Ježiš a taška - je tvoje srdce...
...želám všetkým požehnaný a pokojný pôstny čas...
Mária zo Žiliny

Replies

JA

#56 Re:

2014-03-11 18:34:52

#39: Mária zo Žiliny -

Tak by mali byť kostoly v nedeľu zatvorené. To my z toho vychádza. Prečo nútite kňaza, ktorý je zamestnaný a stále platený z daní aj nekatolíkov, aby robil v nedeľu? Prečo nútite kameramanov, aby nakrúcali v nedeľu omše, a prečo Vám nevadí, že v televízii musí byť štáb ľudí, aby Vám tú svätú omšu odvysielal? Prečo Vám nevadí, že ľudia, ktorí sa starajú o sieť, prostredníctvom ktorej sa vysiela, sú v nedeľu v robote? A prečo Vám nevadí, že musia byť štáby ako sbs a upratovači  v nedeľu na veľkých náboženských akciách v práci? Ste pokrytci v tak strašne veľa veciach. Zlo vidíte iba v druhých a odpúšťať neviete. Neviete sa v cítiť do role iných a dobro robíte iba ak z toho niečo máte. Ja chodím aj nechodím v nedeľu do obchodu. Viem, že keby v nedeľu nebolo otvorené, tak sa zmeny tak nastavia, že jeden človek príde o prácu. A ja pracujem aj v nedeľu, pracujem v televízii, aby ste vy ľudia mohli v nedeľu sedieť a pozerať svätú omšu!!! Prehodnoďťe vlastné nenávistné činy a až potom hovorte o napádaní!!!!