Proti reklame "nedele svätíme nákupmi"

JA

/ #56 Re:

2014-03-11 18:34

#39: Mária zo Žiliny -

Tak by mali byť kostoly v nedeľu zatvorené. To my z toho vychádza. Prečo nútite kňaza, ktorý je zamestnaný a stále platený z daní aj nekatolíkov, aby robil v nedeľu? Prečo nútite kameramanov, aby nakrúcali v nedeľu omše, a prečo Vám nevadí, že v televízii musí byť štáb ľudí, aby Vám tú svätú omšu odvysielal? Prečo Vám nevadí, že ľudia, ktorí sa starajú o sieť, prostredníctvom ktorej sa vysiela, sú v nedeľu v robote? A prečo Vám nevadí, že musia byť štáby ako sbs a upratovači  v nedeľu na veľkých náboženských akciách v práci? Ste pokrytci v tak strašne veľa veciach. Zlo vidíte iba v druhých a odpúšťať neviete. Neviete sa v cítiť do role iných a dobro robíte iba ak z toho niečo máte. Ja chodím aj nechodím v nedeľu do obchodu. Viem, že keby v nedeľu nebolo otvorené, tak sa zmeny tak nastavia, že jeden človek príde o prácu. A ja pracujem aj v nedeľu, pracujem v televízii, aby ste vy ľudia mohli v nedeľu sedieť a pozerať svätú omšu!!! Prehodnoďťe vlastné nenávistné činy a až potom hovorte o napádaní!!!!