Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Quoted post

ja

#604 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-01 16:39

#539: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

prispevok na ktory si dal link poznam - nevidim na nom nic sproste.

pokial ide o vyrazy ktore tu boli voci nej pouzite - pripustam, ze niektore su mozno ´´prisilne´´ - na druhej strane, ako rodic chapem rozhorcenie rodicov, ktori maju strach o svoje deti.

nazvat niekoho amoralnym v pripade pietruchovej nie je ani klamstvo, ani urazka, ale FAKT.

daj si tu namahu, a prejdi si jej blogy, jej stranku, a jej diskusne prispevky - uistujem ta, ze budes musiet skonstatovat, ze kazde jedno tvrdenie voci jej osobe, ktore tu uvadzas je pravdive.

 

Replies

RVM

#613 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-11-04 12:32:36

#604: ja - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?


http://tinypic.com/view.php?pic=67v3ph&s=5#.UnePqcV8Oma

Dufal som, ze ked v spominanom prispevku zvyraznim dva vyroky, ktore si navzajom odporuju, ze to aj ti najjednoduchsi pochopia. Zial, mylil som sa. Takze skusim este raz: ake hrube urazky z korespondencie mozes mat od osoby, ktora ti neodpovedala ani na jeden mail ? Asi ziadne, co ? Tento prispevok je preto dobrym prikladom toho, ako sa odporcovia Pietruchovej, aj napriek ich krestanskej moralke, nestitia pouzivat loz ako pracovny nastroj.

Oznacit Pietruchovu za amoralnu a este tvrdit ze je to fakt, si vyzaduje riadnu davku bohorovnosti. Amoralna je mozno z vasho pohladu, ale nie z pohladu objektivneho.

Jej blogy som cital a nie jeden. A s velkou vacsinou jej tvrdeni sa stotoznujem. Nazyvat niekoho hlupym, primitivnym, moralne narusenym, vrcholne amoralnym, cudom, zakomplexovanym, nezrelym, neznasanlivym, arogantnym, netolerantnym, zlym, zakernym, kreaturou, katastrofou, chudakom a prznicom deti len preto, ze ma ine nazory ako su tie nase (a navyse ma tu drzost si ich este aj obhajovat), je teda fakt "moralne".