Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Quoted post

Maroš
Hosť

#439

2013-10-28 18:14

Priznám sa, nepoznal som podstatu sporu p.Pietruchovej a p. Kuby. No oboznámil som sa s názorom jednej aj druhej strany a s nadhľadom môžem povedať, že p. Pietruchová skutočne na svoj post absolútne nepatrí. Len si stačí dobre prečítať napr. životopis Simone de Beauvoire, ktorá sa "preslávila" svojimi negatívnymi názormi na manželstvo a popieraním tradičných hodnôt a ktorú p. Pietruchová na svojom blogu v otvorenom liste adresovanom p. Kuby tak veľmi zastáva. Tak toto je dnes moderné a všetko čo je "po starom" je spiatočnícke? S manželkou v tomto mesiaci slávime výročie 40 rokov spoločného manželstva a sme na toto výročie hrdí. V dome, kde žijeme, je 40 bytov, ale drvivá väčšina je rozvedená - takže neviem, čo p. Pietruchová chce ľuďom na Slovensku podsúvať - niet o čom a vôbec som nemal problém s podpisom.

Replies


Hosť

#440 Re:

2013-10-28 18:44:05

#439: Maroš -

"V dome, kde žijeme, je 40 bytov, ale drvivá väčšina je rozvedená - takže neviem, čo p. Pietruchová chce ľuďom na Slovensku podsúvať"

 

to že napr. aj pani KUBY je rozvedená bude asi v poriadku  (predpokladám) ??? či ???

tieto "argumenty" platia iba na jednu stranu ??