Petícia za zvýšenie rodičovského príspevku a prídavku na dieťa!


Hosť

/ #143

2016-01-07 19:34

Pretože prišiel čas aby konecne nastali zmeny v systéme.Som rovnakého názoru,ako je uvedené v článku.Nezda sa mi normalne,aby sme vychovávali občanov SR za 203 euro,,ktoré nepokryjú ani len minimum veci ktoré dieta potrebuje..ďalej mi nepríde normalne,,ze akonáhle dieta dosiahne 3roky,pokial ma zdravotný stav dobry,konci rodičovský príspevok.Ale nikto sa nezamyslel,ze ak dieta dovŕši 3roky napr v apríli,ako moje dieta,do skolky sa dostane az v septembri,,od štátu nedostane ani korunu!! Nemam nárok absolútne na nic,,na podporu ani žiadnu dávku,,a viete preco??pretoze dostáva alimenty od otca a tým pádom prevysuje čiastka kedy vas zamietnu so slovami ,,žite si s tým čo máte,,! Ďalším problémom je,ze slobodne matky su diskriminované,nieje ľahké najst si prácu tak,aby sme sa mohli venovať aj deťom.nie každý ma to šťastie,ze sa o dieta moze postarať niekto z rodiny.A tak neostáva iné,,ako hľadať prácu ďalej,kým nenatrafime na nieco,co sa popri dieťaťu da skombinovať.A z čoho mame žiť??Bohuzial,tento stať nezaujíma absolútne nic,,teda vobec nie,co sa týka nás občanov.Je to smutné,fakt smutné..