Peticie.com

Odobratie Rádu Bieleho dvojkríža Volodymyrovi Zelenskému

Žiadame odobratie Rádu Bieleho dvojkríža I. triedy Volodymyrovi Zelenskému. Vyznamenanie bolo Zelenskému udelené v máji 2024 v Kyjeve vtedajšia prezidentka Slovenskej republiky Zuzanou Čaputovou. Ide o najvyššie štátne vyznamenanie udeľované zahraničným občanom. Človek, ktorý jednotke ukrajinských špeciálnych síl dal prívlastok - pomenovanie "Hrdinovia Ukrajinskej povstaleckej armády (UPA)"  sa nemôže hrdiť štátnym vyznamenaním Slovenskej republiky. Zločiny UPA sa nesmú prehliadať a ignorovať.

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Miro U bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.


ALEBO

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Oprávňujem Miro U odovzdať informácie poskytnuté v tomto formulári nasledujúcim stranám:




Platená reklama

Peticie.com bude propagovať túto petíciu 3000 ľuďom.

Dozvedieť sa viac...