PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU

dedko

/ #77 Re:

2014-09-06 07:52

#24: -  

 Máte pravdu zažili sme tu okupačné vojská, máte pravdu protestovali sme proti nim a konečne sa nám ich podarilo odsťahovať. Patrím medzi tých čo to prežili na vlastnej koži a zapájal sa aktívne do protestov  v roku 68 aj 89 . Toto je dôvod na moju reakciu na niektoré vaše trocha propagandisticky skreslené výroky. Nikdy nedošlo k otvorenému vojenskému konfliktu. Obsadili nás v podstate bez  strieľania  na základe pozvania našej v Československej vlády za jeden deň. Protesty začali až potom. Ľudia ktorý zahynuli sa väčšinou upálili ako napr.  Palach alebo hodili pod tank. Ostatný ktorý zahynuli sú dôsledok normalizácie našich vlastných vládcov. Vojská Varšavskej zmluvy sa potom stiahli do kasární alebo späť do svojich krajín. Tanky sa síce premiestňovali aj potom no už väčšinou po železnici. Neviem o tom že po 69 sa nejaký tank pohyboval po meste. Nechcem  týmto ospravedlňovať obsadenie Československa , ale chcem tým povedať že nám stačila jedna okupačná armáda a druhú tu nechceme. Zažili sme Ruský režim a v tom Americkom  nevidíme tiež nič dobrého. Vyvražďovanie nevinného civilného obyvateľstva pod hlavičkou NATO pri vymyslených a nedokázaných dôvodoch nás o tom utvrdzuje. To je dôvod prečo ich tu nechceme a nie nejaká propagandistická nevraživosť ktorou tu osočujete druhých. Tu som sa narodil, tu som žil, poctivo pracoval a vychoval svoje deti. Tu vo svojej rodnej vlasti chcem v mieri bez násilia a konfrontácii tešiť sa z vnúčat a dožiť svoj život. Neverím že Nato  je tá organizácia ktorá mi to zaistí. Je to len prestúpenie z kaluže do blata! Prajem všetkým slobodný život bez násilia, vojen, terorizmu a nepľujem na tých čo nezdieľajú môj názor ! Čas ukáže kto má pravdu.




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...