PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU.

Mária Hrubá
Autor petície

#1

2014-08-31 06:29

Nesúhlasím umiestnením vojsk NATO na území SLOVENSKA. Pokiaľ máte rovnaký názor podporte túto anketu priatelia a zároveň zdieľajte medzi svojimi priateľmi a kontaktmi.

Hosť

#2

2014-09-02 05:21

nepotrebujeme tu nejakých žoldnierov bez mozgov, sucitu.

Hosť

#3

2014-09-02 13:09

Ak tu chcú silou mocou vojská NATO, nech sa stiahne zo všetkých zahraničných misií naša slovenská profesionálna armáda a vec je vybavená.

Akékoľvek c u d z i e  vojská budem vnímať ako okupačnú silu a som zásadne p r o t i.

Rusko nepokladám za agresora. Neoperuje tisícky míľ od svojioch hraníc, ako vojsko USA.

Nevedie lúpežné vojny, nerozoštváva národy. Rusko je náš brat a spoľahlivý partner, ktorý vždy dodržiaval dohody.

Zatiaľ slovo našich terajších partnerov nestojí, ľudovo povedané, ani za fajku močky...

 


Hosť

#4

2014-09-04 16:36

Akékoľvek snahy, rozmiestniť cudzie vojská na území SR, musia byť nekompromisne zastavené!!! Je to životne dôležité a nevyhnutné pre všetkých Slovákov!!!!!!!

Hosť

#5

2014-09-05 16:47

nesúhlasím aby v našom štáte bola zakladňa NATO!!!

Hosť

#6

2014-09-05 16:48

Budem rád ak sa to dostane do povšimnutia a konečne tú akože Demokraciu začneme presadzovať ....dakujem za možnosť .
Vlastenec
Hosť

#7

2014-09-05 17:19

NATO je vedené USA, a Obama a to je najväčší zločinec na svete všetko zlé čo sa deje tak za tým su Ilumináti, Bilderberg a Židé. A Rusko je posledným odporcom USA a ked skončí Rusko a Putin tak na svet začne zlo. Tak že nesmiem sa nechať oklamať propagandickýmí spravodajcami


Hosť

#8

2014-09-05 17:31

Suhlasím s tým! Nedovolím aby niaky americký židáci si urobili nový Afganistan. Dokonca Náš prezident to amikovské prasa ich podporuje.

Hosť

#9

2014-09-05 17:34

Stop NATO!

Hosť

#10

2014-09-05 17:38

Nesuhlasím s prítomnosťou cudzích vojsk na Slovensku!
lolko

#11 zaujmave

2014-09-05 17:45

aj suhlasim proste aby sem dake vojska išli no predsa NATO nas ma aj chrániť ked sme v EU musime i niečo k tomu dať, tak isto ako sme museli dať EUra grecku fico to kludne bez všetkeho rozkradaju eurofondy nie aby dali na našu armadu naše zakladne a zase nas priviedli na vojensku špičku ako sme boli pred 2hou sv vojnou. USA zničili velmi vela nasme tie dolne štaty čo sa ničia, všetko je + aj - ako sa zachovať v takejto situacii. nech nas podporia z EU vytvorime vojensku zakladnu financie nech su sledovane EU a je to nemusime mať ani NATO zakladnu
Peter

#12 Stop konfliktu

2014-09-05 17:46

Som zásadne proti ruskej agresií na východe Ukrajiny, no myslím si, že politika lezenia do zadku jednej, či druhej strane nemá význam. Medzinárodné záväzky, ktoré má SR voči NATO musia ísť bokom, s cieľom podporiť mier. Vyjadrenie podpory jednej, či druhej strane je vo výsledku len prilievaním oleja do ohňa a krajne pro-konfliktným riešením. Slovensko musí ako sused Ukrajiny hľadať všetky spôsoby, ako konflikt zastaviť. Premiér Fico, či prezident Kiska doposiaľ, bohužiaľ, robili presný opak. Ruky preč od konfliktu na Ukrajine, vojnu v Európe nechceme.

Vlastenec

#13 Re: Stop konfliktu

2014-09-05 17:59

#12: Peter - Stop konfliktu 

 Omg prestaň sledovať tie propgandistické programi čo dávaju v správach a otvor si konečne oči všetko to začalo USA od Maidan až do teraz za všetkým su USA a Obama


Hosť

#14

2014-09-05 18:11

Veď už jedna takáto petícia je, tak načo druhá? :D

Peter

#15 Re: Re: Stop konfliktu

2014-09-05 18:13

#13: Vlastenec - Re: Stop konfliktu 

Ako môžem ja, pacifista a absolútny zástanca neutrality podliehať propagandistickým rečiam? Mne je úprimne jedno, ktorá vlajka bude viať na Kryme, v Donecku, v pásme Gazy a kdekoľvek inde, pokiaľ nebudú umierať a trpieť nevinní ľudia. Na druhej strane, podľa toho, čo píšeš ty, propaganda práve ovplyvnila teba. Pýtam sa - čo je z hľadiska mieru lepšie: hľadať "vinníka", alebo prijímať nekonfliktné a nezaujaté rozhodnutia?


Hosť

#16

2014-09-05 18:19

Aj ked uz nezijem na Slovensku,osud mojej rodnej krajiny mi nie je lahostajny!Nechcem aby Slovensko bolo zneuzite agresorom vo vojne proti bratskemu slovanskemu narodu!

Hosť

#17 Re:

2014-09-05 18:23

#16: -  

 Všetci tu rozprávate, že nechceme bojovať proti našim "bratov" Rusom. Ale to, že Rusi zabíjajú/vraždia bratov ukraincov tak to vám je jedno!!! Čiže bratov ukraincov pome zabíjať a "bratov" rusov nebudeme zabíjať. "logika proruského separatisu" 
A rozprávky typu, že zato môže USA/NATO/EU s tým si krmte svoje deti.... 


Hosť

#18

2014-09-05 18:28

Niežeby ma táto petícia nejako moc zaujímala kedže viem, že je bezvýznamná, lebo bezhľadu nato koľko ľudí ju podpíše sa nič nezmení. Tak chcel len odkázať tej menej inteligentej skupine ľudí ktorý túto petíciu podpíšu (už síce jedna takáto existuje) tak maly by ste vedieť, že vojská NATO sú na území SR od vstupu SR do NATO (1.5. 2002). Maly by ste si prešudovať zmluvy NATO so SR a potom podpisovať, vsadil by som sa, že 99% ani nevidelo tie zmluvy. :D :D

Vlastenec

#19 Re: Re:

2014-09-05 18:28

#17: - Re:  

 si dobre zmanipulovaný novinami otvor si oči konečne a never všemu čo dávaju v správach 

ten kto vie čítať

#20 chybička

2014-09-05 18:30

ale oni nevraveli o vojskách ale o skladoch mucície len tak by the way... to je dosť podstatný rozdiel...


Hosť

#21 Re: Re: Re:

2014-09-05 18:34

#19: Vlastenec - Re: Re:  

 Tak mi daj jeden dôkaz, že NATO bolo/je na Ukrajne a aby bolo jasné pod pojmom dôkaz si nepredstavujem nejakú FB stránku ani žiadnu fotografiu ktorú niekto spravil vo fotoshope. (osobne som robil menšie pokusi, spravil som vo fotoshope zopár fotiek ktoré boli smerované v prospech Ruska a ľudia sa toho chytili a zmanipulované ovce, ktomu boli rôzne komentáre typu: toto je čístá pravda.... ja som tiež o tom počul a bla bla bla a pritom som si to sám doma v PC vytvoril v čom sa ukazuje ľudská "nezaujatosť") Prejdime k tým dôkazom čiže žiadny obrázok, FB stánka ani žiadny článok na nete, ktorý niekto niekedy nejako preniečo napísal. Som veľmi zvedavý čo mi pošleš ako dôkaz. :D :D


Hosť

#22 Re:

2014-09-05 18:39

#16: -  

 Tak si bud v rusku a do nas sa nestaraj co tu zijeme.Slovakom sa oci otvoria az ked ruske hordy im budu kefovat zeny.Kolko civilov zabila ruska cvarga ci bratia?skuste o to rozpravat rodinam zabitych v 1968. 


Hosť

#23

2014-09-05 18:44

Ako vraví môj kamarát ak sa mi niekde nepáči tak logicky odtiaľ odídem. Prečo by som mal byť niekde kde sa mi nepáči. 

Tým chcem povedať, že ak sa vám napáči to, že v SR sú vojská NATO kľudne odíte do toho milovaného Ruska na sibíri, tam si najdite peknú jaskyňu a dúfajte že žiadny mafián vás nezabije. 
Nechápem vašu logiku stále sa len sťažujete aké to tu je zlé, nezamestatnosť, plat, atď teraz vojská NATO.... také barové reči, reči 80 ročních dedkov ktorý chodia na pivo sa posťažovať a idú domov.... veď kto vás držý na Slovensku veď oddíte a všetci budú spokojný, problém vyriešený. :)


Hosť

#24

2014-09-05 18:51

Veľa našich predkov zomrelo preto, aby sme sa zbavili vojsk "Varšavskej zmluvy" kde boli vaše reči, že nebudeme bojovať proti bratom???? Keď nás Rusi okupovali, ste už zabudli, veď to nieje až tak dávno, čo ruské tanky chodili po našich mestách. Alebo toto chcete späť? Veď vaši predkovia sa musia obracať v hrobe, vaši rodičia, starý rodičia zomierali zato aby tú východniarsku mafiu dostali preč, a teraz keď nás konečne niekto bráni tak ho pošleme preč, aby ty ožralí bolševici spravili to čo na Ukrajine. A vám pubertálnym deckám čo neviete čo od nudy už fakt šibe? Chodte račej von lebo od nudy a neustálim sedením za počítačom ubližuje a to riadne, lebo niekto so zdravím rozumom nemôže vytvoriť takúto petíciu, je vidieť že ste nezažili ruský režim, lebo by ste si to s tým podpisovaním rýchlo rozmysleli. 

 

 


Hosť

#25

2014-09-05 19:00

je to srávne!




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...