PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU.


Hosť

#76

2014-09-06 07:46

ak nam treba vojsko mame svojich ludi nepotrebujeme nijaku diktaturu ,vzdy sme nato len doplatili
dedko

#77 Re:

2014-09-06 07:52

#24: -  

 Máte pravdu zažili sme tu okupačné vojská, máte pravdu protestovali sme proti nim a konečne sa nám ich podarilo odsťahovať. Patrím medzi tých čo to prežili na vlastnej koži a zapájal sa aktívne do protestov  v roku 68 aj 89 . Toto je dôvod na moju reakciu na niektoré vaše trocha propagandisticky skreslené výroky. Nikdy nedošlo k otvorenému vojenskému konfliktu. Obsadili nás v podstate bez  strieľania  na základe pozvania našej v Československej vlády za jeden deň. Protesty začali až potom. Ľudia ktorý zahynuli sa väčšinou upálili ako napr.  Palach alebo hodili pod tank. Ostatný ktorý zahynuli sú dôsledok normalizácie našich vlastných vládcov. Vojská Varšavskej zmluvy sa potom stiahli do kasární alebo späť do svojich krajín. Tanky sa síce premiestňovali aj potom no už väčšinou po železnici. Neviem o tom že po 69 sa nejaký tank pohyboval po meste. Nechcem  týmto ospravedlňovať obsadenie Československa , ale chcem tým povedať že nám stačila jedna okupačná armáda a druhú tu nechceme. Zažili sme Ruský režim a v tom Americkom  nevidíme tiež nič dobrého. Vyvražďovanie nevinného civilného obyvateľstva pod hlavičkou NATO pri vymyslených a nedokázaných dôvodoch nás o tom utvrdzuje. To je dôvod prečo ich tu nechceme a nie nejaká propagandistická nevraživosť ktorou tu osočujete druhých. Tu som sa narodil, tu som žil, poctivo pracoval a vychoval svoje deti. Tu vo svojej rodnej vlasti chcem v mieri bez násilia a konfrontácii tešiť sa z vnúčat a dožiť svoj život. Neverím že Nato  je tá organizácia ktorá mi to zaistí. Je to len prestúpenie z kaluže do blata! Prajem všetkým slobodný život bez násilia, vojen, terorizmu a nepľujem na tých čo nezdieľajú môj názor ! Čas ukáže kto má pravdu.


Hosť

#78 Re:

2014-09-06 07:55

#73: -  

 Haha to bolo dobré.  :D

Aj keby sa niekde vo vesmíre pomlatili nejaký martania tak s toho obvinia USA/NATO/Obamu a k tomu dodajú fotku aký nejaký kozmonaut s USA vlajkou a M4 začal konflikt.  :D Nech vo svete vznikne akýkoľvek konflikt tak "inteligentný" Slováci aj bez dôkazov obvinia USA. 

Starý Moskvič tvrdé auto

#79 Re:

2014-09-06 07:58

#62: -  

 Ty kompetentný človek a že ty si si túto petíciu všimol a reaguješ na nej svojími nezmyslami. Nikto kto toto podpísal nevyliezol z baráku podľa teba všetci máme agorafóbiu? Vieš čo je agorafóbia? Nevieš ani nikdyx nebudeš vedieť veď ty si bol v zahraničí najďalej asi v Nemecku aleb Rakúsku tam si utieral zadky dôchodcom a teraz sa oproti nám tváriš ako majster sveta. Ty fanaticky podporuješ Obamu, Kisku, Porošenka, Veď práve Hitlera takto fanaticky podporovali ako teraz ty podporuješ Ameriku, Hamburgéri, Cocacolu a smiešné hviezdičky s pruhmi.. 

Starý Moskvič tvrdé auto

#80 Re:

2014-09-06 08:02

#67: -  

 No mne je úplne jasné čo má s toho konfliktu USA ale čo má Rusko? Mohol by si mi to objasniť? Logika Slovenského koncesionárskeho poplatníka: "S toho konfliiktu chcé vyťažiť rusko aj keď neviem čo.." :D


Hosť

#81 Re: Re:

2014-09-06 08:07

#77: dedko - Re:  

 Áno bolo by ideálne keby sme neboli v EU ani v NATO bol by som za. Ale vzhľadom nato že svetové veľmoci si rozdeľujú svet je dosť nebezpečné aby sme ostali sami.  Nie sme dostatočne sebestační aby sme dokázali ubrániť naše hranice.  A bolo by otázkou času že by si nás vojensky privlastnila jedna alebo druhá strana (je jedno ktorá) . Pozri sa na Ukrajinu neboli ani na jednej strane snažili sa byť neutrálny a nemusím rozpisovať ako dopadli.... a keď sme pod NATO a keď NATO si vybuduje základne na území SR nemusím sa báť že sem prídu Rusi alebo ktokoľvek iný lebo budeme pod ochranou všetkých členských krajín NATO. A ja osobne sa cítim bezpečnejšie pod západom ako pod východom lebo som už raz zažil režim keď sme boli pod Rusmi a viem aké zverstva páchali. Preto sa prikláňam západu.  Rusi mali možnosť sa ukázať aký sú.... a stačilo! 

Starý Moskvič tvrdé auto

#82 Re: Re: Re:

2014-09-06 08:07

#70: - Re: Re:  

 Tak to je úplne OK že tam alebo tam neveje americká renda je to. Nevadí že Vietnam Laos Panama Irak Afganistan Lýbia Sýria či Juhoslávia sú rozbombardované na hovno veď je to vporiadku lebo američania tam nevyvesili svoj prápor. To fakt niekomu s takým názorom ako ty ponechali občiansky preukaz?

Starý Moskvič tvrdé auto

#83 Re:

2014-09-06 08:10

#73: -  

 A isto si pil Ruskú vodku debile...

Starý Moskvič tvrdé auto

#84 Re: Re:

2014-09-06 08:16

#78: - Re:  

 Dôkazov je dosť ale za Explóziu kozmickej lode Enterprice a rozpútania okupácie Klingonov Romulánmi dokážu USA obviniť bez uvedenia dôkazov práve Rusov...

Starý Moskvič tvrdé auto

#85 Re: Re: Re:

2014-09-06 08:23

#81: - Re: Re:  

 No zlaty môj asi si si núteny zopakovať históriu možno teraz pochopíš akí sú zase Američania. To sme mali ostať aj ako Slovenský štát pod mocnosťami Osi mal by si pocit bespečia. Keby Rusi dnes chceli ako ty tvrdíš nás ohroziť už by ti nadhlavou lietali vojenské transporty a nevyskakovali by z nich normálny paragáni ale rovno by z tých lietadiel zhodili tanky. NATO sa nám akurát vyserie na hlavu Američania budú radí keď Rusi svoje rakety vyplitvajú na nejakú malú členskú krajinku ako je Slovensko miesto toho aby to schytali priamo oni...

Vyberte si prezívku

#86 Re: Re: Re: Re:

2014-09-06 08:24

#82: Starý Moskvič tvrdé auto - Re: Re: Re:  

 Vietnam bola "studena vojna" čo dodať Vietnam bol na strane ZSSR tak ako vojská "Varšavekej zmluvy" boli v SR tak USA bolo vo Vietname.... 

Irak to že tam režim Sadama Husajna zabíjal desiatky tisíc civilistov to bolo v pohode to že tam USA zabilo tisíce teroristov to už je problém! 

 

A takto by som mohol pokračovať ďalej, ale nemyslím si že tp má význam lebo toto ty nenapíšu na facebooku tak tomu nebudeš veriť ale keby to bolo na facebooku tak by to bolo už o inom. 

Čiže držím palce v petíciou. Ako bolo spomínané táto petícia je aj tak bezvýznamná. 


Hosť

#87 Re: Re: Re: Re:

2014-09-06 08:33

#85: Starý Moskvič tvrdé auto - Re: Re: Re:  

 Ak by vznikla vojna ako ty vravíš tak by si to odniesli všetci či Rusi USA alebo Európa. Neviem ktorá strana by zvíťazila (aj tak svoje vojenské špičky každá strana utajuje) ale víťazná strana bezohľadu nato ktorá by to bola by mala obrovské straty.  A keďže Slovensko je v strede Európy tak je jedno na ktorej strane budeme aj tak si to odneseme. A račej budem bojovať za EÚ v ktorej žijem ako za Rusov. Nebudem podporovať diktatúru ani následníka Hitlera. 


Hosť

#88

2014-09-06 08:42

My nejsme ovce které budou poslouchat pár blbců kteří budou na územi Slovenska,Česka Polska,A dalších zemí.USA když chce válku ať si bojuje ze svíma vojáčkama doma.My tady nechceme žadná cizí vojska.Ani NATO to už mělo byt dávno rozpuštěno.

Hosť

#89

2014-09-06 08:44

Nie som proti rozmiestneniu vojsk NATO a zakladani cudzich vojsk na nasom uzemi slovenska

Hosť

#90

2014-09-06 08:54

Nieje čo napísať, každý kto podpísal tak musí vedieť prečo...

Hosť

#91

2014-09-06 09:13

Ludia nevahajte podpisujte!

Hosť

#92

2014-09-06 09:16

Dufam ze tato peticia ziska co najviac podpisov a predlozi sa v parlamente a zakazu vstup cudzich vojsk do mojej vlasti!!!

Hosť

#93 Re:

2014-09-06 09:30

#92: -  

 Haha že predloží sa parlamentu a NATO odíde zo SR ty si riadne naivný.  Aj keby tu bolo 5 miliónov podpisov ty to nijako nepomôže, lebo táto petícia nespĺňa podľa zákona potrebné požiadavky na petíciu!!! Preto táto petícia nemá význam.  


Hosť

#94

2014-09-06 10:27

Hranice sú stanovené a ľudia by ich mali rešpektovať a nie pokúšať sa ich meniť za pomoci vojenskej sily.

Hosť

#95

2014-09-06 11:40

Dúfam, že petícia bude bezpredmetná, teda, že sa v skutočnosti nič také ako umiesnenie cudzích vojenských síl u nás neudeje... Obavy mam aj o Poľsko.

Hosť

#96 Re: Re:

2014-09-06 11:46

#77: dedko - Re:  

 Dakujem dedko!

 


Hosť

#97

2014-09-06 12:16

žiadne vojská NATO !

Hosť

#98

2014-09-06 12:27

My nepotrebujeme vojnu, nech si umiestnia svoje vojská kde chcú, ale najlepšie bude, keď zostanú doma. Náš prezident a jeho dvaja prisluhovači nemajú mandát na to, aby rozhodovali za celý národ

Hosť

#99

2014-09-06 14:16

Neprajem si tu základňu NATO.
lll

#100 Re: Re:

2014-09-06 14:23

#17: - Re:  dobre ti vygumovali mozog




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...