Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

ja

/ #537 Re: milá MT

2013-10-31 09:17

#454: - milá MT

ja len jednu poznamku - nezda sa ti uzkoprse, pripisovat pokrytectvo vylucne krestanom? su to rovnaki ludia ako ktokolvek iny, len sa snazia zit podla pravidiel, ktore su ovela narocnejsie. maju rovnake chyby a slabosti, snazia sa s nimi bojovat. noe vzdy sa im to dari.

to o com tu hovoris, plati pre VSETKYCH ludi, nie len pre krestanov.

k tomu prikladu o spolupraci s stb, dam iny - jeden  z mojich pribuznych bol sportovec, reprezentant ceskoslovenska. precestoval cely svet. ibaze to malo jeden zasadny hacik - aby ho pustili za hranice, musel podpisat spolupracu s stb, a o kazdej zahranicnej ceste napisat hlasenie. tiez ich bolo vela, hraval dlhe roky. dnes je vo zväzkoch evidovany ako dovernik. videla som kopie tych hlaseni (odkladal si ich) - slzy mi tiekli od smiechu, aki boli stbaci tupi, ak toto povazovali za ´´spolupracu´´.

moj otec pracoval v pomerne vysokej funkcii - nikdy nebol v ksc, pravidelne chodil do kostola. pravidelne chodil aj na sluzobne cesty do vtedajsej NSR - vzdy po navrate bol predvolany na vysluch, kde nepovedal dokopy nic, iba ze nikoho nestretol, nikto ho nekonaktoval, nevie o ziadnych protistatnych aktivitach...

 

co takto rovnaky meter na vetkych?