Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

EWCO

/ #406 RE: RVM

2013-10-28 08:04

RVM

"1.Neviem ci je to jedine spravne a povinne, ide ale o pohlad, s ktorym sa v sucasnosti stotoznuje drviva vacsina psychologov a sexuologov. 2.Este nie tak davno ste tvrdili, ze chlapcom po castej masturbacii narastu na dlaniach chlpy, a teraz chcete ist nieco hovorit do sexualnej vychovy ?

3.Inak, ja som za to, aby mohli rodicia poziadat skolu, aby ich deti nevyucovala sexualnu vychovu, ale treba pouzit rovnaky meter a povolit eutanaziu, ci nejaku formu financnej kompenzacie ateistov, trebars vo forme danovych ulav - ked uz teda prispieva stat na cirkvi."

Takze som reagoval na tento komentar a skusim to vypisat znovu. 1. nedostal som relevantnu odpoved, len same pseudozvasty.
2. Kto kedy kde povedal takuto somarinu, ktoru prezentujete ako nazor "opozicie"?
3. Co ma spolocne vyuka na skole s eutanaziou alebo nejakej tej kompenzacie? Ateisti tiez nemaju povinne nabozenstvo na skolach. Nie su do nicoho nuteni, tak preco my mame byt nuteni sa podriadit niecomu, s cim bytostne nesuhlasime a este v pripade ked budeme mat iny nazor, tak za jeho prejav mozme ist sediet, tak ako v zapadnych krajinach?