Poslanec Kuffa, ospravedlňte sa LGBTI ľuďom a ich blízkym!

panna Mária

/ #73

2013-10-09 11:08

Zuzi, ty vychádzaš z toho, čo si si prečítala. Ja ťa nepoznám, neviem aké máš vzdelanie, neviem do akej miery vieš po anglicky a neviem do akej miery si pochopila, čo chceli spomínaní páni povedať (to nie je urážka). Čiže pokiaľ nevidím seriózne zdroje, tak môžem stráviť dlhší čas na internete štúdiom danej problematiky. Poviem ti pravdu, že sa mi veľmi nechce, lebo mám prácu a iné, závažnejšie povinnosti. Asi si myslíš, že som lesba, ale to je zase len tvoj predpoklad. Nemusíme to riešiť. Ja osobne vychádzam len z toho čo mám a to sú osobné skúsenosti (čo myslíš, že ako psychológovia dospeli k svojím záverom?). Moje skúsenosti mi vravia, že pedofilovi nie je jedno, či má pred sebou chlapca, alebo dievčatko. Niektorí muž-pedofil chce len chlapcov a iný len dievčatá. To viem zo života, podobne ako viem, že gej sa neuspokojí so ženou. Mne osobne z tohoto ešte nevyplýva žiadna závislosť medzi pedofíliou a pohlavnou orientáciou. Možno štatistiky hovoria, že viac je homosexuálnych pedofilov, ale to ešte nemusí dokazovať aj súvislosť. Raz som sa rozprávala s jedným pedofilom a tvrdila som mu, že oni nemilujú skutočne tie deti (lebo on ma presviedčal o láske) a vravela som, že ich milujú len kým nie sú dospelé. Nakoniec z neho vyšlo, že on by si to dieťa, kebyže ho má rád, potom aj ponechal na celý život ako manžela-manželku. Čiže oni sú homo, alebo hetero podľa mňa. Samozrejme, nepoznám zdôvodnenia tých vedcov, ale poznám pedofilov, aspoň trochu.
Ja osobne uznávam existenciu Boha, ale zároveň som osoba, ktora si ctí vedu. Avšak, vedecké názory sa rôznia a menia a je veľa vedeckých odvetví. Človek to nemá šancu všetko stíhať a preto mu neostáva nič iné ako uvažovať svojím vlastným rozumom. Napríklad: asi okolo roku 1973 bola homosexualita vyškrtnutá zo zoznamu psychických chorôb. Aký závratný objav sa vtedy uskutočnil? no žiadny prevratný. O žiadnom neviem. A to mali homosexuáli predtým veriť, že sú psychicky chorí a potom otvárať šampanské, že vlastne nie sú? Podľa mňa nie. Človek má vlastný rozum práve na to, aby ho používal. Ja si napríklad nepripadám ako psychicky chorá :) Ale moja diagnóza stále trčí v tom zozname :D (a podľa vedcov je to asi ok)