Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA / Oznamy / Pošlite list s právnou argumentáciou / Komentáre


Hosť

#51 .Re: presne tak

2013-12-13 08:12

#49: vlado -

presne tak


Hosť

#52

2013-12-13 08:17

Netvrdim, ze sedim cely den a pocuvam len radio Viva. Nie som jednoznacnym fanusikom ziadneho radia. Viva vsak patri medzi moje oblubene stanice. To co vsak citam, to co sa deje v nasej skorumpovanej a financnikmi ovladanej republike je naozaj uz neunosne. Sam mam skusenosti o nevymozenosti prava v tomto state. Mam dve ruky s ktorymi kreslim ako architekt, hlas ktorym spievam, mozno ako spevak :-) a hlavu kde rozmyslam ako Vam este pomoct....
Drzim Vam palce a ak Vam viem byt uzitocny, tak sa hlasim. Otto Kollmann
PS: nas narodny hrdina Juraj Janosik asi svojim zlodejstvom stale motivuje nasich predatorov.

Hosť

#53

2013-12-13 08:20

Dobrý den z Krkonoš:-)! VIVU jsem poznala při svém pobytu před 3lety v Kúpeloch Lúčky.Od té doby vás,ne sice pravidelně,ale často poslouchám.I letos v listopadu jsem na hotelovém pokoji v Trenč.Tepliciach měla naladěné vaše frekvence.Doma(Vrchlabí)vás poslouchám buď přes satelit v Tv nebo na netu.Moc nerozumím důvodům proč vás potřebuje někdo z éteru odstranit,ale to není důležité.Držím vám všem pěsti a přeji štěstí při obhajování spravedlnosti.Boj za pravdu je na světě asi ten nejtěžší!Držte se!Míla.

Hosť

#54

2013-12-13 08:24

Veľmi vám želám,aby vaše skvelé rádio ďalej vysielalo.Na zhromaždenie žiaľ prísť nemôžem-pretože nie som z Bratislavy a mám malé deti.Želám vám veľkú trpezlivosť a aby sa vám naďalej darilo.S pozdravom Fabušová Marianna.

Hosť

#55

2013-12-13 08:36

Ok, odoslané a rozoslané.

Ja

#56

2013-12-13 08:38

Ok, odoslané a rozposlané. Toho, voči tomu tu treba vyjsť do ulíc je viac. A všetci len nadávajú pri telke, alebo v krčme, ale málokto zdvihol riť a šiel na protesty v týždňoch okolo 17. novembra. Takí sme. Posratí.

Hosť

#57

2013-12-13 08:48

haló, Paškovi mi vôbec neprešiel mail. Je tá adresa ešte platná?
2s3k

#58 Ignorovať? Aj tak še dá (radšej bude kachličkovať kúpeľňu)

2013-12-13 08:56

-------- Původní zpráva --------
Předmět:     Neprečítané: Oznámenie o porušení zákona / Podnet na odvolanie členov Rady pre vysielanie a retransmisiu
Datum:     Fri, 13 Dec 2013 07:58:54 +0000
Od:     Paška, Pavol, Mgr. <Pavol.P aska@nrsr.sk>

Správa

Komu: Paška, Pavol, Mgr.
Predmet: Oznámenie o porušení zákona / Podnet na odvolanie členov Rady pre vysielanie a retransmisiu
Odoslané: 12. decembra 2013 23:32:30 (UTC+01:00) Belehrad, Bratislava, Budapešť, Ľubľana, Praha

bola odstránená bez prečítania: 13. decembra 2013 8:58:23 (UTC+01:00) Belehrad, Bratislava, Budapešť, Ľubľana, Praha.

JJ

#59 Re: Zda sa, že niekto má už plnú schránku :-( . A to som posielal "biele na čiernom" :-)

2013-12-13 09:02

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2013-12-13 09:14


Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2013-12-13 09:19



Hosť

#62

2013-12-13 09:22

erika




2013-12-13 10:14

Keby som bývala v Bratislave, určite by som vás prišla podporiť, milé rádio VIVA.
Som pobúrená protiprávnym konaním R a d y, ktorá ignoruje nielen vôľu občanov, ale i zákon. Nepochybujem, že horlivosť sa im "vyplatila".
Také pekné vianočné všimné dobre padne každému jednotlivcovi a i každej straníckej centrále.
Môže sa však pekne predražiť, keď v tomto štáte konečne prestaneme voliť gaunerov.
Lebo bez tohoto krytia gaunerov, žiadna Rada by si nedovolila porušovať zákony.
Držím vám všetkým palce, vyjadrujem svoju morálnu podporu a prajem príjemné vianočné sviatky.

Ps.
Dúfam, že pravda a láska raz skutočne zvíťazia nad lžou a nenávisťou a že to bude konečné víťazstvo, ktoré zatočí s pseudohumanizmom falošných deklamátorov veľkohubých fráz.
Zatiaľ však žijeme v kráľovstve krivých zrkadiel a to odráža len deformovaný obraz, na míle vzdialený od skutočnosti.
Blanka
Hosť

#63

2013-12-13 09:23

Som s Vami, ak zrusia vysielanie radia Viva, to je len dalsia ukazka komunizmu a nespravodlivosti v tejto krajine, kde vladne jedna strana.


Hosť

#64

2013-12-13 09:40

Jediná výhoda tejto džamahýrie je , že už neôžeme nadávať ( ani nemáme právo )ani na Čechov ani na Maďarov , už môžeme nadávať len sami na seba ! Zabudol som teraz sa stále nadáva na Bratislavčanov , zbúdame však na to ,že "Bratislavčania"sú Väčšino Východňari a rôznyiní doleznci z ostatných častí tohoto mečiarstánu !

Hosť

#65

2013-12-13 09:47

List som poslala na uvedene adresy.Do jednej vsak doruceny nebol a tusim to bola akurat adresa na informovanost prezidenta.Pred budovu parlamentu zial nepridem kvoli dvom malym detom ale dufam a verim,ze vas tam bude co najviac.drzim palce nex sa to uz podari.

Hosť

#66

2013-12-13 09:53

Rada by som tam bola s Vami,no bývam pridˇaleko a nemám možnosť sa ta dostať. A motať sa tam s dvoma fr. barlami...Budem s Vami v myšlienkach,počúvať naše rádio Viva...Verím,že budem s ním ešte veľmi dlho!

Hosť

#67

2013-12-13 09:56

bohužiaľ neviem prísť
amot

#68 ako to bude

2013-12-13 10:00

Nebude dlho trvať a budú mať plné nie len mailové schránky ale aj gate. Toho sa boja najviac a možná aj preto chcú VIVU zlikvidovať. VIVAT radio VIVA
2s3k

#69 Ďalšia ignorácia podnetu !!!

2013-12-13 10:13

-------- Původní zpráva --------
Předmět: Neprečítané: Oznámenie o porušení zákona / Podnet na odvolanie členov Rady pre vysielanie a retransmisiu
Datum: Fri, 13 Dec 2013 10:03:54 +0000
Od: Krištofová, Jana <KrisJana@nrsr.sk>

Správa

Komu: Krištofová, Jana
Predmet: Oznámenie o porušení zákona / Podnet na odvolanie členov Rady pre vysielanie a retransmisiu
Odoslané: 12. decembra 2013 23:32:30 (UTC+01:00) Belehrad, Bratislava, Budapešť, Ľubľana, Praha

bola odstránená bez prečítania: 13. decembra 2013 11:02:59 (UTC+01:00) Belehrad, Bratislava, Budapešť, Ľubľana, Praha.


Hosť

#70 Re: Zda sa, že niekto má už plnú schránku :-( . A to som posielal "biele na čiernom" :-)

2013-12-13 10:15

#5: 2s3k - Zda sa, že niekto má už plnú schránku :-( . A to som posielal "biele na čiernom" :-)

tiež sa mi to vrátilo, že pán predseda NR SR má plnú schránku a nemôže momentálne prijímať ďalšie správy...tak budem skúšať ďalej...


Hosť

#71

2013-12-13 10:22

asi majú zahltené stránky,nepodarilo sa doručiť meil na Paška ,ale poslal som to aj poštou.
Karol

Hosť

#72

2013-12-13 10:22

Pri čítaní tohto listu si jasne uvedomujem, že som na Slovensku, kde už zrejme ani Najvyšší súd nemá slovo, stačí známosť, či peňaženka? Pravda, spravodlivosť,je u nás pojem, ktorý vyvoláva úsmev.
Vo svojom okolí počúvam neuveriteľne veľa ľudí nespokojných s týmto režimom, s vládou, ktorá nedokáže alebo ani nemá záujem ochrániť slušného podnikateľa,ani bežného občana,ani naše najobľúbenejšie rádio VIVA , možno i preto, že sa snažíte informovať verejnosť očami ľudí, ktorí v tomto štáte žijú, pracujú , a možno i živoria bez práce,jednoducho ľudí, o ktorých si zrejme naši činitelia vravia, že psí hlas do neba nedôjde. My všetci, ktorí tu žijeme, máme však slobodnú vôľu, je na nás,či donekonečna budeme lacnou pracovnou silou, či zostaneme v rukách manipulátorov s našimi životmi i osudom.
Najsmutnejšie na tom všetkom je, že TV Markíza ako i ostatné síce neustále hustia do hláv občanov, ako Ukrajina demonštruje, je mi ich ľúto, lebo až zistia, že aj EÚ je len zásterka na iný spôsob okrádania národov, bude neskoro, no informovať o dianí na Slovensku je problém.
Demonštrácie, ktoré sú v Bratislave za lepší život na Slovensku zosmiešňujú, nepravdivo informujú,
prečo sa nepohoršujú na zásahu polície ? Toto je DEMOKRACIA ? Zrejme na európsko-slovenský spôsob.
Ak sa stanete pätolizačmi ľudí, ktorí zbedačujú tento národ, prežijete, no nezabúdajte, že potom Vás už nebudem počúvať.
Želám si, aby Ste tento nechutný boj vyhrali, lebo Vaše víťazstvo bude pre nás najväčšou radosťou.
Vachanová

Hosť

#73

2013-12-13 10:27

slovensko???????????

Hosť

#74

2013-12-13 10:40

Ja nemám ani love prísť do Blavy.

Hosť

#75

2013-12-13 10:55

drzte sa Vivaci, bojujte, nedajte sa! Spravodlivost musi uz raz konecne zvitazit nad tymi svinstvami ktore sa deju v tejto bananovej republike. Budem na Vas mysliet a podporovat v myslienkach,aj ked som na kilometre vzdialena od Bratislavy....