Výzva slobodných občanov Slovenska

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva slobodných občanov Slovenska.


Hosť

#251

2013-11-11 11:15

Veľa ľudí by ju podporilo, no málo kto o nej vie, aj kde si ju má stiahnuť. Nájdite si ľudí aj v teréne a naprieč Slovensko. Nie každý má internet a nie každý , kto aj má vie na ňom robiť! Mnohým ľuďom chýba aj vízia ako ďalej!
Neprestávajte, držím palce a v rámci svojich možností rada pomôžem. Slávka
peter179

#252 A predsa Nádej

2013-11-11 11:17

Účasť na takýchto volbách myslím nie je dôležitá. Mnoho starých známych okukaných ksichtov, ktorí sa tvária byť nepostrádateľní pre Slovensko, (teraz VÚC) a jeho smerovanie. Ale zaujíma ich najmä vlastné konto a ostatné výhody. Odborníci na všetko - ono to potom aj tak vyzerá. A zopár, možno aj slušných, ale neznámych ľudí. Teda presne tak, ako vždy v minulosti. O toto teda skutočne záujem nemám a podľa účasti sa zdá, že ani väčšina obyvateľstva. Už toto je dobrý signál.
Viac ma však zarazile iná vec. Ako mnohí záujemci, (podľa RTVS anarchisti - neviem, akým právom) som sa ani ja nemal možnosť dostať do Blavy a rozšíriť davy týchto "nerozvážnych, padlych duší". Ako som už písal, išiel som aspoň na námestie v Trenčíne. Nečakal som žiadny zázrak, ani počasie neprialo, ale realita ma trochu šokla. Okrem zopár miestnych opilcov a dvoch partii mladých, presúvajúcich sa z podniku do podniku, ani noha. Dokonca ani policajti tam neboli. Teda vôbec nič. Bolo mi to ľúto a trochu som sa za svojich hanbil. Pravda je, že toto sú ešte len zahrievacie kolá, ale predsa.
Slovač ešte naozaj asi nie je na kolenách. Čo a koľko ešte potrebujeme? Pri pive a pri PC naozaj toho mnoho neurobíme. Áno, sme ubití, na každom kroku zastrašovaní, zahnaní do kúta, našim argumentom obyčajne je: "prečo ja, veď nech ide on", " nestojí to za nič, ale veď ešte nejako hádam vyžijeme" a pod. Ale veď predsa my nechceme len "nejako vyžiť" a nechceme byť ani bohatí. My len chceme žiť slušne, slobodne a dôstojne. Chceme, aby pracujúca vrstva v produktívnom veku mala garantovanú slušnú životnú úroveň, chceme, aby naše deti mali všetko, čo potrebujú k šťastnému detstvu a neboli o nič ochudobnené len z ekonomických dôvodov, chceme, aby našim dôchodcom bol zabezpečený a garantovaný plnohodnotný život, bez akéhokoľvek strádania. Veď je to prinajmenšom morálna povinnosť ktorejkoľvek spoločnosti, postarať sa o slušný život generáciam, ktoré vytvotili to, čo my užívame. A mali by sme ďalej zvelaďovať. (namiesto toho sme dovolili, aby zopár gaunerov toto všetko pošliapalo, rozpredalo, rozdalo a rozkradlo). A vytratila sa aj slušnosť. Títo ľudia denne zomierajú, opustení, v chudobe a nešťastí, ba dokonca bez jediného úprimného slova vďaky. Množia sa prepady, vraždy, krádeže ohrozujúce životy, samovraždy, ... Deti nepoznajú veľmi rodičov, lebo ak majú prácu, tak ich zamestnávatelia (zväčša cudzí majitelia pôvodne našich podarovaných podnikov) nútia do 12 hodinových zmien, z detí nám rastú bezcitné, nemotorné, nezdravé, pologramotné stvorenia, ktoré nemajú veľmi záujem o nič a nič nechcú robiť, lebo ich to ani nemal kto naučiť, ale chcú mať pritom všetko ako ostatní. Česť výnimkám, ale tých je moc málo. Veď je to ako zo zlej, nepodarenej rozprávky, ale bohužiaľ je to realita. A tie deti za to nemôžu (ale bohužiaľ, už mnoho z nich je stratených). Ani ich rodičia vo väčšine prípadov za to nemôžu, robia čo vedia a musia. MOŽE ZA TO TENTO IDIOTSKÝ NEZMYSELNÝ NESYSTÉMOVÝ SYSTÉM. Ešte stále nič, málo, ešte stále je dosť času??? Tých 24 rokov nám už nikto nevráti.

Hosť

#253

2013-11-11 12:05

je najvyšší čas zmeniť tento neľudský mafiánsky systém....!

Hosť

#254

2013-11-12 08:14

Toto je treba

Hosť

#255

2013-11-13 20:24

Konečne-dúfam,že sa nám to podarí...
Klára Malinovská

#256 Moja vízia ...

2013-11-13 22:55

To, že občania sú veľmi nespokojní a nahnevaní ukázali voľby
do VÚC v Banskobystrickom kraji. Až 21,3 % voličov dalo svoj hlas
Mariánovi Kotlebovi, ktorý sa podľa mňa stal jasným víťazom
nielen v Banskobystrickom kraji, ale na celom Slovensku. Nech už
druhé kolo volieb do VÚC dopadne akokoľvek.
Je to jasný signál, že na Slovensku sa niečo robí zle a občania to už
nebudú tolerovať. Držím Mariánovi Kotlebovi palce (a to som v parlamentných
voľbách volila Smer). Verím, že vymyslí program pre Rómov, aby mohli
pracovať ( roľnícke, poľnohospodárske, chovateľské, pestovateľské, remeselné
a iné práce) a program pre politikov, ktorí budú svoju politickú funkciu vykonávať ako
čestnú funkciu. Inak musia byt´ zamestnaní na 8 hodín denne, aby si na svoje politikárčenie zarobili peniaze, tak
ako musíme my všetci. Nech zarobia najprv peniaze na prenájom budovy, na režijné náklady, materiál, telefónnu
prevádzku a pod. Nám peniaze nikto nedáva. Alebo nech sa zapoja do programu pre Rómov, urobia
tak lepší skutok a pre spoločnosť budú osožnejší.
NEMÁM OTCA, NEMÁM MATI, ZAPREDALI STE MA, KATI !!!

Hosť

#257

2013-11-13 22:58

Tak, tak ...

Hosť

#258

2013-11-14 18:21

ano!
KK

#259

2013-11-14 19:55

Každým dňom je nás viac a viac. Až nás bude toľko,
že prevalcujeme skorumpovaných politikov a budeme
si budovať novú slušnú občiansku spoločnosť.
Roman

#260 boj za slobodu

2013-11-14 20:24

Jednoznacne sa pridavam. Ale ma to jeden hacik. Jedina moznost ako tuto zberbu z vlady vyhnat je ist do ulic. Vyhlasit generalny strajk a ist sa burit na namestia. Ale. Kolko z Vas tam pojde. Nebude den dva tyzden v praci. Nezarobi peniaze a nebude mat co dat rodine do ust. Ano na Islande to pred dvoma rokmi slo. A samozrejme sa o ton nehovorilo lebo cenzura na slovensku stale existuje. Lenze Islandan Nemec Francuz Svajciar si to dovolit moze Slovak nie. Bohuzial. Chlapci od Robka Mikiho Vladka a spol si to dobre po 89 vymysleli. Lenze my musime. Nebudeme to uz mi ale nase deti a vnuci kto budu trpiet kvoly nasej slabosti a bojazlivosti. Ako motivaciu by som chcel pripomenut 3 a 4 vers basne od Janka Matusku - NAD TATROU SA BLIZKA !!!!!!
ja

#261 Re: Myšlienka má silu, preto budme silný aj v tomto

2013-11-14 21:55

Klára Malinovská

#262

2013-11-15 19:34

Ak sa nepostavíme proti zlu, tak vlastne aj my sami podporujeme zlo
a stávame sa spolutvorcami tejto chorej spoločnosti. Robme niečo kým
je ešte čas a zachráňme to, čo ešte zachrániť môžeme.
A ešte niečo - nezabúdajme na trikolóru.

Hosť

#263

2013-11-15 19:44

Bude sa niečo diať 17. novembra 2013? V Bratislave alebo aj v iných
mestách? Ďakujem za info.

Hosť

#264

2013-11-16 16:56

mali by ste túto petíciu viac zviditeľňovať, myslím že by ju chcelo podpísať veľa ľudí, napríklad na facebooku a podobne, ja osobne som do nedávna o tomto bloku vôbec nevedel....

Hosť

#265

2013-11-16 17:23

Ludia sirte tu to peticiu jak je len mozne tlacte a roznasejte po domoch treba aj po kostoloch robte uz len daco nez bude pozde pretoze politicinas maju za uplne hovna a su nas schopny predat na nahradne diely a nebo kludne pokapat do jedneho oni uz maj nakradnute tolko ze nas nepotrebuju a vysvetlim jednoducho 5.razy som si nechal zobrat krv a vysetrit v ALFA MEDICAL(PENTA)ktora rano vezme krv na vychode a vecer o siedmej vysetruje na zapade a pet razy te iste vysledky ako cez kopirak tak sem zobral krv a isel som inde a na vysledky osobne pockal a svete cudujsa uplne daco ine takze vravim vam jsme iba ODPAD

Hosť

#266

2013-11-17 19:41

chceme spravodlivosť!

Hosť

#267

2013-11-17 19:43

čim skôr zmiznete tým lepšie a ľahšie bude zabezpečiť našu budúcnosť
Peter

#268 Re: Stužky

2013-11-17 20:00

#6: Mišo - Stužky

Ja to uz nosim od prvej vyzvy a rozdal som niekolko aj priatelom ;) takze pomaly ale isto nas pribuda :)

(najprv som nevedel, kde tu trikoloru kupit, ale takmer v kazdej galanterii take stuzky predavaju)


Hosť

#269

2013-11-17 21:49

Súhlasím
Klára Malinovská

#270 Ryba nebude smrdieť

2013-11-17 22:05

Každý deň sa pozerám, koľko ďalších trikolóristov podpísalo petíciu.
Pomaly je nás viac a viac. Nechcem žiť v krajine, ktorá je morálne zdevastovaná.
Odmietam stranícke politikárčenie politikov, aby nǎiesto toho vytvárali podmienky
pre dostojný život občanov. Nebudem sa podriaďovať plateniu ďalších a ďalších nezmyselných
daní, odvodov a poplatkov, pokiaľ celá štátna správa, vláda a parlament nebudú pracovať za
dvojnásobok minimálnej mzdy. Nedovolím, aby nám niekto velil ako stádu a považoval
nás za hlupákov, škeriac sa nám ironicky do tváre. Hovorí sa, že ryba smrdí od hlavy.
Ja hovorím - odtrhnite ju. Podporte nás.

Hosť

#271

2013-11-17 22:55

Som dôchodca.Odpracoval som 40rokov s toho 20 v bani a teraz za odvedenú prácu pre túto spoločnosť som ohodnotený tak,že musím dobre kalkulovať či si mám kúpiť lieky,alebo chlieb.Takto som si to nepredstavoval.Ako ste povedali,aj ja sa chcem pozrieť vnúčatam do očí preto sa pripájam a držím palce.S pozdravom Ivan.

Hosť

#272

2013-11-18 11:38

Suhlasim , je nacase sa zobudit.
jechoun

#273

2013-11-18 11:47

je to strasne co politicke strany v zastoupeni obycejnych lidi jako jsme my vsichni za ta leta vytvorili,ukradli,vytunelovali,prodali...zbyvaji dnes jen oci pro plac,jelikoz toto se neda jen tak rychle napravit...zadny rezim nenadelal se statnim majetkem tolik skody jako vlady ktere se vystridaly po revoluci a podilely se na rozdeleni naseho jednotneho statu Ceskoslovenska..je to hamba,nasi prarodice se musi obracet v hrobe

Hosť

#274

2013-11-18 12:47

Držim palce

Hosť

#275

2013-11-18 16:02

Som s Vami,som ochotny bojovat aj zo zbranou v ruke za slobodne Slovensko.Budem bojovat proti otroctvu,kapitalizmu,za slobodu Slovenského národa.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...