Výzva slobodných občanov Slovenska

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva slobodných občanov Slovenska.

Klára Malinovská

#276

2013-11-19 13:30

Jechoun, súhlasím s Vami. Ale je tomu tak preto, že my všetci sme to týmto vládal dovolili, konkrétne aj ja. A ak sa nepostavíme proti tomu, bude to pokračovať ďalej. Nedovoľme to.
Máme právo na dôstojný život.

Hosť

#277

2013-11-20 21:23

S textom petície súhlasím do bodky...
Martin

#278

2013-11-20 23:12

Všimnite si ako sa vytvárajú koalície politických strán do druhého kola volieb na posty predsedov samosprávnych krajov.
Roky si nevedeli navzájom prísť na meno a teraz sa bratríčkujú. Len aby kryli jeden druhého pri svojich nekalých praktikách.
Politici - manipulátori, zlodeji a tyrani sa idú posrať od strachu, že niekto ako Marián Kotleba im hovorí pravdu do očí.
Nevravím, že politici by mali byť ako Marián Kotleba, ale tvrdím, že by sa mali postaviť proti politickej a finančnej mafii ako on.
Teda, myslím tých politikov, ktorí tu doposiaľ neboli a pre ktorých bude česť robiť niečo správne pre túto krajinu a jej občanov.
Podporujem petíciu, šírim ju ďalej, robte to aj vy.
Klára Malinovská

#279 Krutá realita !!!

2013-11-20 23:29

Moji rodičia - čestní a slušní ľudia, celý život poctivo pracovali a nemali dom, chatu ani auto.
Ja, ich dcéra, spolu s manželom tiež celý život pracujeme ako oni a tiež nemáme dom, chatu ani auto.
Naše dve deti už desať rokov poctivo pracujú a stále nemajú dom, chatu, auto, no nemajú ani vlastný byt.
Ich deti chodia na základnú školu a obávam sa, že nebudú mať ani dom, ani chatu, ani auto, ani byt, ani prácu.
Zabráňme, aby tomu tak nebolo.

Hosť

#280

2013-11-20 23:47

Som pokorný človek. Nemusím mať dom, chatu ani auto. Mňa viac mrzí to, že všetky vlády, ktoré sú zodpovedné za súčasný stav našej krajiny, pošliapali moju dôstojnosť, zobrali mi vlastnú česť, nalomili moju sebadoveru a sebaúctu, urobili zo mňa len číslo, figurujúce pri spočítavaní obyvateľstva. Číslo, ktoré nemá žiadnu hodnotu alebo len do tej miery, do akej som schopný platiť dane, odvody a nezmyselné poplatky.
Karol

#281 Za správnu vec

2013-11-21 00:02

Ak reálne chcete niečo začať meniť, podporte v druhom kole do VÚC Ing. Mgr. Mariána Kotlebu.
Možno Banskobystrický kraj bude príkladom pre celé Slovensko ako bojovať proti šikane zo strany
štátnych úradníkov a politikov a proti ich chorému, skapínajucému systému. Tak ako sa to deklaruje
v tejto petícii. Veď nakoniec aj Slovenské národné povstanie vypuklo v Banskej Bystrici.
Lesní muži

#282

2013-11-21 00:11


Ide sa, do lesa, politici, traste sa !
Už vás je celý les, kradnete aj dnes ...

Hosť

#283

2013-11-21 06:55

Vsetci mali moznost debaty v druhom kole jen on ju nedostal pretoze sa ho boja urobili z neho extremistu fasistu a kadejake cuda na druhe ztrane postavil vsetkych do pozoru a to ne jenom na Slovensku cela EU sa prebrala naraz je lavica s pravicou a to ze spolu bojuju je jen divadlo pre nase oci a usi uz 24 rokou to na nas hraju a nechcu medzi seba nikoho pustit takze urobia vsetko aby sa tam pan Kotleba nedostal ale ludia by mu mali pomoct drzmemu palce bol by to pre nich riadny preberacik jedna vec je ista i oni sa BOJA tak podme na nich my sa predca nebojime

Hosť

#284

2013-11-21 07:53

Nemusíme sa báť. My nemáme čo stratiť, my môžeme len pre túto krajinu získať - slušný a dostojný život.

Hosť

#285

2013-11-21 08:45

JE DOKONANE parkovisko v Bratislave sa bude platit a vinik sa nenasiel ako vzdy a tak to pojde dalej a dalej az predaju i nas

Hosť

#286 Je to správne

2013-11-21 09:00

Musí byť niekto, kto povie politikom pravdu do očí. Inak sa proces zmeny nemôže začať !
Hovorme ju aj my, všade medzi ľuďmi, aby sa národ prebral letargie, na ktorú politické špičky
spoliehajú.

Hosť

#287

2013-11-21 11:56

Už sa tak dobre nikdo nebude mať,ako za Korvina Matiaša!!!Prečo?Lebo on uznával niečo iné,ako judášstvo a krešťanstvo!!!A jeho znak bol havran s prstenom,a nie skorumpovaný kríž!!!!
Klára Malinovská

#288 Začiatok revolúcie

2013-11-22 02:41

Všetci, ktorí sa plánujete zúčastniť druhého kola volieb na post predsedu
samosprávneho kraja, pripnite si na kabát trikolóru, aby sme takýmto
manifestačným spôsobom vyjadrili ZAČIATOK REVOLÚCIE PROTI TYRANII !!!

Hosť

#289

2013-11-22 20:01

tak osobne si myslím,že už je načase sa spájať a ukázať vládnej garnitúre,že v jednote je sila aked sa budeme spájať,raz nás bude dosť aby sme zvrhli celú vladu ktorá nás len privádza do večšej a večšej chudoby.Myslím že pán Kotleba je prvý ktorý sa smelo stavia proti tejto garnitúre.

Hosť

#290

2013-11-22 20:27

Máte pravdu, ja zajtra idem voliť pána Kotlebu a mnoho mojich priateľov a kolegov
ho ide voliť tiež, aj keď sme v minulosti volili pána Maňku a v parlamentných voľbách
stranu Smer. Veľmi nás sklamali a mysleli si, že tu budú večne a nič sa im nemôže stať.
Opak je pravdou, prišiel čas, aby občania povedali "toto nechceme".
Podporte pána Kotlebu za jeho odvahu, za schopnosť vidieť veci triezvym rozumom
a vynaliezavosť riešiť veci pragmaticky.
Lavo

#291

2013-11-22 20:39

Teší ma, že kým píšem tento komentár, pribúdajú ďalší a ďalší podporovatelia
tejto petície. Hovorte o nej všade, veď takto to ďalej ísť nemôže.
Stále hovoria o konsolidácii verejných financií a pritom doposiaľ si neznížili ani platy.

Hosť

#292

2013-11-23 12:05

Perfektné!

Hosť

#293

2013-11-23 16:49

Presne tak v jednote je sila. Je cas spravit poriadok s tymi co si myslia, ze si mozu robit vsetko a pritom sa nam smiat do tvare.

Hosť

#294

2013-11-24 00:03

Ľady sa pohli na celom Slovensku. Konečne niekto porazil politikárčenie politikov. Voliči Mariána Kotlebu dali jasne najavo, že majú už všetkého
plné zuby a svoj život si predstavujú inak. Koniec politikom, koniec stranám, budujme krajinu na občianskom princípe, ktorého základným pilierom
bude sloboda, slušnosť a poctivosť.
nemesis
Hosť

#295 Komentár?

2013-11-24 11:29

Žijeme realitu v tomto Absurdistane každý deň, to nepotrebuje žiadny komentár. Tí, čo týmto chorým systémom vecí trpia, vedia, o čom to všetko je. Tí, čo tento chorý systém vytvorili a profitujú z neho, nech si budú istí - deň zúčtovania sa blíži. Mgr. Kotleba, máte môj rešpekt.


Hosť

#296

2013-11-24 12:20

Tak to vsetci vidite ze to ide uz maju v gatach zpievajme aleluja na slavu panovi Kotlebovi

Hosť

#297

2013-11-24 13:16

Blahoželám pánovi Kotlebovi a držím mu palce.

Hosť

#298

2013-11-24 13:32

Vyhral ako vsetci ostatny a ich nikto nenazyva EXTREMISTAMI a pritom extremne kradnu takze by im to viacej pasovalo ako jemu
Ondrej

#299

2013-11-26 14:54

Na VÚC v Banskej Bystrici sa extrémne skartuje a skartuje ... A to sa môže? To nech zverejnia médiá. Fandím pánovi Kotlebovi, aby na úrade urobil poriadok a postupne aby sa tak stalo v celej republike. Veď sa dožadujeme len slušnosti a spravodlivosti. Dosť bolo rozkrádaniu a nevenovaniu sa každodenným problémom občanov.

Hosť

#300

2013-11-26 17:10

ziadne ze nech odidu!musia vratit vsetko a pykat za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/banda jedna skurvena/



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...