Nesuhlas s VZN o rozdeleni skolskeho obvodu MC Rusovce

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nesuhlas s VZN o rozdeleni skolskeho obvodu MC Rusovce.


Hosť

#1

2016-06-21 07:19

Príde mi to viac ako diskriminačné rozhodnutie. Prečo práve tieto ulice vytrhnuté z jadra novej časti Rusoviec boli vyňaté? veď nie sú ani posledné ,...nie je mi jasný kľúč a príde mi to nezmyselné.
masenka

#2

2016-06-21 12:11

Ja by som zas velmi rada vedela, preco su vsetky deti z Cunova - ktore nema vlastnu skolu - podla noveho navrhu zaradene do skolskeho obvodu v Rusovciach?! V navrhu sa ako zdovodnenie pise, ze je to preto, lebo Cunovo vlastnu skolu nema. A v navrhu na otrhnutie ulic v Rusovciach a ich zaradenie do Petrzalky sa zas pise, ze je to preto, lebo skola v Rusovciach kapacitne  nestaci. Tak ako to je??? Pre rusovske deti kapacitne nestaci (hoci ich rodicia tu platia dane) - ale deti z Cunova su v rusovskej skole vitane? Preco si Cunovo neriesi vlastnu skolu alebo sa Cunovo nezaradi pod Petrzalku? Preco maju byt odtrhnute niektore RUSOVSKE deti?

jojo

#3 Re:

2016-06-22 16:53

#2: masenka -  

 Uz je to vyriesene, nic take nebude. Aj cunovske deti sa zrusia

#9

#4 Re:

2016-06-23 09:51

#1: -  

Je uplne jedno ktora cast Rusoviec to je - ci je to zaciatok, stred alebo koniec. Podstata veci je uplne inde.