Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v Banskej Štiavnici

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v Banskej Štiavnici.


Hosť

#76

2016-03-21 16:08

Pochadzam z BS a je mi n zvracanie z toho, co sa tam deje. Zalezi uz len na peniazoch a nie na zdravi ludi, ktori su na tuto nemocnicu odkazani

Hosť

#77

2016-03-21 17:34

Preto lebo je dôležité, aby tehotné ženy mohli rodiť práve v Banskej Štiavnici. Toto oddelenie má a malo vždy výbornú povesť a perfektnú starostlivosť.

Hosť

#78

2016-03-21 18:19

Mam zaujem, aby zostala

gynekológia v meste.
MA

#79

2016-03-21 20:09

V Bs som rodila dvakrát. Spadovo patrím do Zh. Štiavnicu som si zvolila pre ich rodinnú atmosféru, izby, kde môžete byť s partnerom, no najdôležitejšie je, že dieťa máte hneď pri sebe na izbe, a to nielen nadštandardnej.Lekári aj sestry majú k pacientkam ľudský a profesionálny prístup. Detské sestry sú úplne úžasné, trpezlivé, snažia sa,aby mamičky, čo najlepšie nabehli na dojčenie. Mamičkám po sekcii, ktoré Ešte nemôžu mať dieťa pri sebe, ho nosia najesť,nestrkajú deťom, hneď ako zaplače, umelé mlieko....zh aj bs majú cca rovnako pôrodov ročne. Prístup,izby a popôrodná starostlivosť je však iná. Pre mňa osobne zh, tak ako je nastavený, neprichádza do úvahy. Hľadala by som inú pôrodnicu,žiaľ. 

Štiavnica je v regióne  určite top a dokonca aj v prieskumoch spokojnosti vždy pred zh. Mali by sme mať na výber. Štiavnica má iné nastavenie ako Žiar. ženy, ktoré tam chcú rodiť, rodia tam.Nie každej je však jedno,ako bude o ňu a jej dieťa postarané,či ho bude môcť mať pri sebe hneď, celý čas. Žiaľ, peniaze hýbu svetom aj Svetom zdravia. 


Hosť

#80

2016-03-21 21:07

Narodenie dietsta a pocit stasnych rodico pomenovat emocionalna zlozka dokazu ludia, ktori pracuju vo Svete zdravia. Svet zdravia a v nej chora spolocnost.

Hosť

#81

2016-03-21 21:21

Bola by to velkaaa škoda keby ju zrusili, bola som tam 2 krat rodit a spokojnost nadovsetko :)

Hosť

#82

2016-03-22 06:37

Vysťahovanie pôrodnice z okresného mesta je nerozvážne a nezmyselné. Pôrodnica je hodnotená ako jedna z najlepších na Slovensku, lenže niekomu tu vôbec nezáleží na názore ľuďoch.

Hosť

#83

2016-03-22 06:52

Peticiu som podpísala, pretože mi nie je lahostajne, čo sa v tomto meste už deje. Porodnica bola perfektne fungujuca, pacientky tam sú spokojné. Na čo Penta nemocnece kupuje, keď ich potom likviduje.Nemocnica v Žiari je čistá katastrofa. Odporúčam kompetentným z Penty,nech si tam idú poležať na pár dní.

Hosť

#84

2016-03-22 09:56

Absolvovala som v tejto porodnici 2 porody (oba cisarskym rezom zo zdravotných dovodov), pred 11 a pred 3 rokmi a mozem vyjadrit absolutnu spokojnost so vsetkymi poskytovanými sluzbami, zatvorit tuto porodnicu by bola velka chyba, dakujem celemu personálu za to, ze moje spomienky na narodenie mojich deti su len a len pozitivne.

Hosť

#85

2016-03-22 11:52

Pretoze vidim zmysel v zachovani porodnice v Bankej Stiavnici.

Hosť

#86

2016-03-22 12:35

Pretože si myslim že nie je dôvod na zrušenie nakoľko už funguje dosť dlho a bola vybudovaná od začiatku špičkovým personálom a lekármi a este som od nikoho nepočula že by na túto pôrodnicu povedal zle slovo.

Hosť

#87

2016-03-22 13:22

Ban.Štiavnica, mesto Unesco, plné mladých ľudí, turistov..... nemáme nemocnicu, nemáme pôrodnicu,,,veľká hanba. Každý človek čo žije v BS vie, ako je ťažke dostať sa s odľahlých miest v BS napr. v zlom počasí do ZH. Žena-rodička nemôže čakať kým sa napr. vyčasí, potrebuje pomoc ihneď...

Hosť

#88

2016-03-22 14:28

Rodila som tam pred 4 rokmi, bola som maximalne spokojna.O 3 mesiace mam termin a rada by som tam isla rodit opat...

Hosť

#89

2016-03-22 15:53

Preto som podpísal petíciu, lebo nesúhlasim so zrušením dobre fungujúcej a z ďaleka vyhladávanej pôrodnice.

Hosť

#90

2016-03-22 16:09

Pre dobré referencie som si vybrala túto pôrodnicu. Koncom apríla mám termín pôrodu a som sklamaná z toho, že ju chcú zatvoriť.

Hosť

#91

2016-03-22 17:43

V Banskej Štiavnici sa narodila moja mama, aj moja sestra, nevidím dôvod, prečo by sa tam nemali rodiť deti aj naďalej. Najbližšia nemocnica v Žiari nad Hronom nie je možno ďaleko, avšak cesta nie je ľahká , v zimných mesiacoch môže byť problém doviezť rodičku do nemocnice včas a v poriadku.
mata

#92

2016-03-22 18:46

skoda by bolo zatvorit tuto porodnicu rodila som tam dva krat a bolo to super...  v stiavnici som sa citila ze im namne zalezi je tam uzastny pokoj mile sestry. doktory .... preco vsetko co je na slovensku dobre musi niekto alebo nieco znicit ??????  bola by to velka skoda prist o nieco take dobre.....


Hosť

#93

2016-03-23 13:51

Je to hanba čo spravili so Štiavnickou nemocnicou.

Hosť

#94

2016-03-23 15:54

pre bezbecnost buducich rodiciek..je to snad dostatocny dovod

 


Hosť

#95

2016-03-23 17:35

Som chalupárka z Piargu, chodím sem celý život a nerada vidím, ako ide táto nemocnica dole vodou...

Hosť

#96

2016-03-24 09:20

Mám osobné skúsenosti z tejto pôrodnice, a aj z pôrodnice v Žiari nad Hronom, nemôžem povedať, že v Žiari nad Hronom by to boli vyslovene zlé skúsenosti, ale úroveň na akej mi boli poskytnuté služby v Banskej Štiavnici je o mnoho vyššia ako tá v Žiari nad Hronom. Veľký dôraz sa tam kladie na rodinu, takže ma izbe s mamičkou môžu byť aj rodinný príslušníci a to veľmi pomáha nie len mamičke ale aj dieťatku. Preto som proti tomu aby túto výbornú pôrodnicu a gynekologické oddelenie zatvorili.

Hosť

#97

2016-03-24 14:34

Podporujem túto petíciu, pretože som v tejto nemocnici porodila dve deti. Bola som maximálne spokojná s prístupom celého personálu i s prostredím, v ktorom som strávila niekoľko týždňov kvôli môjmu vyššiemu veku a s tým spojené riziká. Primár Špila si vybudoval špičkový tím, ktorý nenechával nič na náhodu. Ak bol problém, urgentne to riešili, či sa jednalo o matku , alebo dieťa. Bola som svedkom viacerých takýchto prípadov s úspešným koncom. A na zdravie matky i dieťatka vplýva i prostredie, prístup personálu, takže v porovnaní so Žiarskou pôrodnicou je B. Štiavnica o míľový krok vpred. V Žiari rodili viaceré moje známe a o tom by sa dala písať celá kniha. Ale v našej republike je to tak, čo je dobré, to treba zlikvidovať, nie podporiť, lebo matka a dieťa sú cenovo menej výhodné ako starčekovia na ODCH. Z pacienta sa stal tovar !

Hosť

#98

2016-03-24 18:34

Preto, že V BŠ je pôrodnica potrebná, neviem prečo treba rušiť niečo čo je 100% vybudované a zabehané s výbornou povesťou.





Hosť

#99

2016-03-24 20:05

Chcela som ist na konci aprila rodit do Stiavnice kvoli najlepsim referenciam, hoci to mame vyse hodiny cesty! Uz sme sa tam boli s manzelom aj pozriet a spravili na nas velmi dobry dojem. O zatvoreneni vtedy nevedeli nic... Teraz veru neviem kam pojdem :(:(:(

Hosť

#100

2016-03-29 06:14

Pretože tu pracuje moja kamarátka a nechcem, aby prišla o prácu rovnako ako jej kolegyne a kolegovia, lekári a lekárky. Ak sú jedným z najlepších personálov na SK, ich cesta bude viesť smerom za hranice našej krajiny a tam si ich už patrične ohodnotia.