Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v Banskej Štiavnici

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v Banskej Štiavnici.


Hosť

#51 MK

2016-03-19 13:57

Nemozu zrusit taku perfektnu porodnicu skor by sa mali postarat o to aby im maximalne pomohli .


Hosť

#52

2016-03-19 16:17

Som stiavnicanka a prave v tejto nemocnici som priviedla na svet svojich dvoch synov..


Hosť

#53

2016-03-19 18:55

Najlepšia starostlivosť, maximálna spokojnosť s oddelením. Primár na 1*!!!

Hosť

#54

2016-03-19 19:14

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie patrí medzi špičkové oddelenia nielen v rámci BB kraja, ale aj Slovenska. Je dlhodobo veľmi priaznivo hodnotené a vyhľadávané budúcimi mamičkami z celého Slovenska.

Hosť

#55

2016-03-19 19:31

Je to jedna Z minima nemocníc, ktoré sa snažia pristupovať respektujuco K rodičke. Ostatné porodnice by si mali brať Z tejto príklad.
Štiavničanka

#56 Podpora pôrodnice v BŠ

2016-03-19 19:34

V pondelok je mestské zastupiteľstvo, prídu tam aj zo Sveta zdravia, kto môžte príďte podporiť myšlienku zachovania tejto pôrodnice, musíme sa za ňu byť ako levy, lebo sa obávam, že nikto iný to za nás nespraví :(


Hosť

#57

2016-03-20 05:35

Banská Štiavnica je nádherné mesto, ale začína byť pre každodenný život len ťažko použiteľné. Nerozumiem, načo bola Pente nemocnica, keď pod jej vedením z nej spravili jednu veľkú katastrofu. A mesto sa len prizerá!! Už teraz ľudia z BS a veľkej spádovej oblasti musia skoro kôli všetkým zdravotným problémom cestovať do Zv alebo Zh, z toho mnohí nemajú auto a hlavne starším ľuďom sa táto cesta rovná nočnej more. Celá Penta je katastrofa pre Slovensko, ktorej ide len o peniaze a pacient je im úplne ukradnutý. Hlavne že sa dobre nabalia!

Michalovič

#58 Zrušiť pôrodnicu v BS by bola obrovská chyba.

2016-03-20 06:27

To by bola obrovská škoda. Som z Lv a pôrodnicu máme 3 minúty od domu, ale rozhodli sme priviesť na svet nášho syna v pôrodnici v B. Štiavnici. Myslím, že to hovorí za všetko. 


Hosť

#59

2016-03-20 07:47

Nie som za rusenie malych porodnic, kde su predpoklady na ludskejsi a empatickejsi pristup k mamickam i babetkam a zena nie je len jeden bezvyznamny kus medzi 20 inymi rodiacimi telami, ktore treba urychlene "odrodit" aby pasova vyroba neviazla.

Hosť

#60

2016-03-20 07:59

Podpisala som tuto peticiu, pretoze mam velmi pozitivne skusenosti v tejto porodnici, kde som porodila moju druhu dceru! Personal je skvely a velmi by mi bolo luto, ze by som zas musela hladat porodnicu, kde nastdarne sluzby su beznym standardom! A musim podotknut, ze do porodnice som kvoli tomuto isla 2.5 hodiny! Ale stalo to za to! Prosim, nezatvarajte toto oddelenie len preto, ze nejaka korporacia potrebuje zarabat este viac penazi na ukor nas beznych ludi!

Hosť

#61

2016-03-20 09:50

pretoze to je najlepsia porodnica na slovensku a su blázni ze to nevidia..vsak to zviditelnuje aj ich! ale za vsetkým su peniaze ako vzdy...!

Hosť

#62

2016-03-20 12:07

Narodilo sa nam tam 5 zo 6 deti a boli sme ochotni kvoli kvalite a pristupu personalu cestovat do B.S. az Bratislavy. Kiez by takychto porodnic bolo viac! Zn.Porodnica Banska Stiavnica je znama a je skoda ju rusit. To akoby spolocnost Volkswagen zrusila znacku Skoda...

Hosť

#63

2016-03-20 14:21

Rodila som tam svoju jedinu dceru, pretoze v tom case boli najlepsi v SR a bola to uzasna skusenost.

Hosť

#64

2016-03-20 16:32

Je to úmyselné poškodzovanie zdravia v okrese B.Stiavnica,ženy budú rodiť a starci a pacienti umierať v sanitkách pri prevoze do Ziaru nad hronom/30km





















ú§

Hosť

#65

2016-03-20 17:46

Pretože, som personálu tejto pôrodnice vďačná, že priviedli na svet nášho vnúčika Miška a pobyt mamičky, ocka a ich synčeka v tejto pôrodnici bol veľmi príjemný. Prístup pána primára Špilu a celého jeho tímu bol profesionálny a hlavne veľmi ľudský.

Hosť

#66

2016-03-20 23:13

Svojím podpisom potvrdzujem, že nesúhlasím so zatvorením gynekologicko pôrodníckeho oddelenia v Nemocnici BANSKA STIAVNICA.

Hosť

#67

2016-03-21 05:45

To co je skvele na tejto porodnici su ludia a ich pristup. Treba ich podporit a pacienti si za nimi vycestuju. Pocty spokojnych pacientov o tom svedcia. A zvladli aj narocne a komplikovane porody, kde islo o zivot. My sme to zazili 3x a sme im za to velmi vdacni. Podporte ich, aby to dobre zostalo a mohlo napredovat. Mimochodom toto oddelenie vyrazne dotuje celu nemocnicu.
IEKAH

#68 Neberte nám nemocnicu

2016-03-21 06:52

Banská Štiavnica je vraj klenot slovenských miest- ale asi len na papieri !

Majitelia budovy nemocnice sú necitliví ľudia, ktorí chcú z nemocnice urobiť  Dom opatrovateľskej starostlivosti- platené oddelenie, na ktorom sa dá okrem poplatkov od štátu zarobiť 25€/deň. Zobrali nám všetky oddelenia- chirurgiu, kožné aj interné oddelenie no a ostáva ešte gynekológia, hodnotená ako jedna z najlepších v rámci celého Slovenska. Dajte dobré platové podmienky lekárom a prineste gynekológiu zo Žiaru do Štiavnice a nie naopak. Je veľmi smutné, že zdravotníctvo je už len jeden veľký biznis a jeden veľký bordel využívaný na predvolebné a aj povolebné škriepky.

Správajte sa k nášmu mestu ako ku klenotu, ktorý treba chrániť a zvelaďovať - nie naopak a vážte si občanov nášho krásneho mesta, ktorí si zaslúžia plnohodnotnú zdravotnícku starostlivosť.


Hosť

#69

2016-03-21 09:20

Je len veľmi málo zariadení, kde má žena možnosť byť so svojim dieťatkom hneď po narodení. Je to pritom prirodzené a pre mnohé mamičky najdôležitejšie. Smutné, že si túto možnosť nemôžu vybrať vo všetkých nemocniciach na Slovensku. Aj tu sa potvrdzuje, že zdravotníctvo nie sú len stále opakované chýbajúce peniaze, ale aj ochota a ponúkané možnosti, ktoré peniaze neovplyvnia.
Beba

#70

2016-03-21 10:29

Som z okresu ZM. Rodila som v BS a vobec mi neprekazala vzdialenost. Som presvedcena, ze je to siroko-daleko najlepsia porodnica. Tak ju treba zavriet!!! Jasne, ako vsetko co bolo, je dobre v SR. Zrusit, zavriet, zlikvidovat. Je mi z toho smutno, som nahnevana a hlavne presvedcena, ze ju treba zachovat. Ved je tam v kuse plno. To uz asi o niecom svedci... Rodila som tam v novembri 2015, ale uz pri odchode z porodnice som bola presvedcena, ze druhe babatko sa nam tam tiez narodi. Nemozem povedat ani jedine slovko na nikoho z personalu. Na ziadneho doktora, sestricku, porodnu asistentku, ci sanitarku. Celucky personal je 100 bodovi.... Drzim velmi palce a prajem si, aby tato porodnica fungovala este dlhe, dlhe roky.


Hosť

#71

2016-03-21 12:24

Porodila som tu dve deti z troch, rodila by som uz jedine len tu bez ohladu na 80 km vzdialenost.

Hosť

#72

2016-03-21 13:21

Dnes nám na oddelení bol oznámený termín uzavretia - 31.5.16!!!!!!


Hosť

#73

2016-03-21 16:01

Odjakživa tu bola nemocnica. Porodila som tu 4 zdravé deti, na chyrurgii ma operovali úspešne 3 krát , Dcérka sa liečila na internom oddelení. Fungovalo to jedna radosť. A teraz keď chceme rozširovať cudzinecký ruch tak nám zrušíte nemocnicu. Je to podľa vás normálne? Lekárov by ste mali motyvovať aby sa im chcelo ísť do Štiavnice.

Hosť

#74 Re:

2016-03-21 16:02

#10: -  

 Suhlasim ziar ani za svet


Hosť

#75 Re:

2016-03-21 16:04

#72: -  

 Je to hanba že nedbajú na názor ľudí.