Zákaz vraždenia koňov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zákaz vraždenia koňov.


Hosť

#176

2016-01-24 17:03

Podpísal som ju preto že chcem aby Slovensko ostalo čistým Slovenskom, aby som sa nemusel báť že moje deti a vnúčatá budú žiť v domovskej krajine v strachu a obave čo tá moslimská banda tu porobí, nech si ju nasťahujú do svojich vlasti tí ktorý ich okupovali a zdierali no my Slováci sme to určite neboli. Takže Slovensko Slovákom a ostatný len ako turisti.

Hosť

#177

2016-01-24 17:36

Islám vždy považoval ženy za bytosti vo všetkých smeroch menejcenné: fyzicky, duševne aj morálne a zostáva príčinou utláčania moslimských žien. Tento negatívny pohľad je ustanovený v Koráne a doložený v hadithoch. Odporuje charte OSN, ústave SR a iným rôznym medzinárodným dohodám, zmluvám, chartám.

Hosť

#178

2016-01-25 05:09

Obava a strach z budúcnosti mojich detí a rodiny

Hosť

#179

2016-01-26 11:52

a kto je media a autority?
tí čo nás ignorujú?
###

#180 Re:

2016-01-26 11:58

#177: -  

 ... kopu slovenskych muzov je na ulici co na zeny zazeraju ako na sexualny uspokojovaci nastroj, takze o tom potom ... ale samozrejme aj ja som to podpisal 


Hosť

#181

2016-01-26 12:03

Islamská ideológia v tejto krajine nemá miesta. Jej vyznavači sú v mentálnej subnorme predovšetkým z dôvodu incestu,ktorý je u nich bežnou praktikou medzi pokrvným príbuzenstvom.
Málokto vie alebo si uvedomuje,že ich priemerné IQ je 50-60.
Preto sú len obmedzene vzelávateľní. Nechápu ani len dôvod,
prečo treba dodržovať osobnú hygienu.
Ich náboženstvo je militantné!!!!!
Vedia žiť len na úkor iných-ako každý parazit.

Anonymous

#182

2016-01-28 10:44

 

Popdorte aj túto petíciu ktorá vám pomôže 1

 http://www.peticie.com/peticia_za_zjednotenie

 

Ďakujem


Hosť

#183 Re: Re: Re:

2016-01-28 20:29

#148: Stary Moskvič Tvrde Auto - Re: Re:  

 To predsa viem a o to viac ma zakernost tohto ich chovania stve. Ta ich usmievavost je taktika vramci  prvej fazy islamizacie  uzemia na ktorom sa ocitnu


Hosť

#184

2016-01-29 17:10

netolarantne nabozenstvo voci zenam najma iného vierovyznanaia ,alebo bez vyznania,

Hosť

#185

2016-01-29 17:37

nevidím rozdiel medzi fašizmom a islamom ako ideologiou ... islamisti robia to isté čo robilo gestapo ... vyťahuju ľudí zo svojich domovov a popravuju ich priamo na ulici bez sudu len preto že nekonaju v sulade z Koránom, ktorý považujem za Mohamedov " Mein Kampf " ... zákon šaríja je v dnešnej dobe ako zlý sen o stredovekej inkvizícií ... považujem za zlý vtip snahy moslimov zaviesť islámske právo šaríja v dnešnej dobe v europe ... v Koráne sa bez okolkov hovorí o ovládnutí sveta ... žiadni ľudia vyznávajuci akukoľvek inu vieru sa nesprávaju tak ako sa správaju moslimovia ... prichádzaju so sklopenými ušami , smutným pohľadom , a láskavými prosbami , pritom za chrbtom držia nôž pripravený vám vraziť do krku len čo sa otočíte chrbtom ... len čo sa dostanu za hranice , bez hanby ukazuju gestá "podrežeme vám krky" a to už ukazuju aj ich malé deti , a aj verejne do kamery , do médií ... na aku koľvek obranu reaguju tak že vás vyhlásia za xenofoba , rasistu či rovno fašistu , pritom sa sami v cudzej krajine správaju ako tie najväčšie fašistické a rasistické potkany ... vzdelanie väčšiny z nich sa rovná jednej prečítanej knihe, a tá kniha sa volá Korán a ten  je na hony vzdialený od nejakej serioznej nauky potrebnej pre život ... v dôsledku toho je jedinou životnou cestou mnohých moslimov dostať sa do raja a tam mať toľko pannien koľko nepriateľov znesie z tohto sveta, pričom nepriateľom je každý nemoslim / teda každý antifašista / a aj každý moslim ktorý nie je šiít / pre sunnitu / a ktorý nieje sunnit / pre šiíta / ... a každý zradca aláha teda aj moslim , ktorý nemá fuzy a bradu alebo žena ktorá má odhalené lýtka či tvár ...dalej z dnešným svetom nezlučiteľné a v isláme bežné , mnohoženstvo , incest a pedofília  a proste celá táto ideologia je proti ľudským a vôbec proti medzinárodnému právu ... dalej by som rád uviedol že podľa mňa je islám v europe dávno zakázaný minimálne od doby od kedy je zakázaný fašizmus a iné náboženské sekty, ktoré podniecuju k násiliu k nenávisti a k neznášanlivosti . .. a tu je jasne vidieť ako sa v europe uplatňuje právo , pretože presne tieto zločiny islám pácha ... každý kto v europe propaguje a podporuje islám má byť okamžite zavretý do vezenia na doživotie a ak nie tak hned po odpikaní nižšieho trestu vyhostený s doživotným zákazom vstupu do europy ... a nie tak ako sa to robí teraz že z jednej krajiny zločinca vyhostia a on pácha zločiny v druhej kedže hranice /vrátane tých šengenských su otvorené / ... a rovnako každý nemoslim ktorý podporuje islám vrátane politikov má byť zbavený funkcie a zavretý do basy s doživotným zákazom vykonávať verejnu funkciu a tiež vo finančnom sektore ... a vonkajšie hranice EU maju byť strážené tak ako tie ruské alebo americké      ...   a osobne si myslím že to autority dobre vedia a islám by bol už dávno v civilizovanom svete postavený mimo zákon , nebyť ropy na Arabskom poloostrove . Ale ropy na Arabskom poloostrove už asi veľa nie je ... kedže Saudská Arábia zahájila zahájila tento migračný utok na Europu a spolu s Tureckom a Soroszovými mimovládkami ju aj spolufinancuje a riadi tohto Trojského koňa nakazeného nevyliečiteľným vírusom.


Hosť

#186

2016-01-29 17:54

Lebo nechcem islam na Slovensku.

Hosť

#187 Re:

2016-01-29 18:01

#1: -  

 a takto sa pekne mýliš ... ak bude islám na SVK zakázaný , tak sa tu nikdy nenazbiera tých potrebných 20 tis. mohamedánov  a ty môžeš pokojne spať ... naopak ak budeš čakať kým sa ich tu nazbiera 20 tis. / neviem ako to chceš kontrolovať a ustrážiť / potom už bude neskoro ... potom sa už nikomu nepodarí tento fašistický Mohamedov výplod u nás zakázať ... to ich nepoznáš môj milý .... potom  by si sa už bál vyjsť von aj smeti vysypať , aj na hajzel sadnuť ...


Hosť

#188 Re:

2016-01-29 19:18

#8: -  

 a práve tých treba zakázať aj s ich islamom ... a do basy podľa platných eu zákonov poslať každého kto v europe šíri a podporuje islam ... prečítaj si môj koment #185 ... 


Hosť

#189

2016-01-29 20:42

pretože som za ľudskosť a civilizáciu
Jeden z Vas

#190 Re: Re:

2016-01-29 21:20

#187: - Re:  

 

 Ja som len chvilu vahal,ale o chvilu som to nakoniec  tiez podpisal tak ako uz davnejsie starsiu PETICIU PROTI STAVBE MESITY NA SLOVENSKU, ktora ma zatial len 500ludi.Preco? Podpisal si ju? Tiez by  nebolo na skodu ju podpisat a neviem preco pre vacsinu tychto 1300 ludi je  to problem.

Hned dole mam aj jeden rozsiahly komentar a par mensich aby si si nemyslel, ze som nebodaj fanusik islamu alebo clovek ktory zaspal dobu

 


Hosť

#191 Re:

2016-01-29 21:30

#25: Jeden z Vas -  

 ved nech tu mešitu postavia ... mešita má kopuľu , ktorá sa dá neskôr využiť ako udiareň slaniny , šunky , klobások a bravčových rebierok a kolien  pre celé slovensko ... a nájde sa tam ešte aj nejaké miesto pre nejakého toho radikála ..


Hosť

#192

2016-01-30 08:00

nie je žiadna iná cesta (pokojná)
Jeden z Vas

#193

2016-01-30 16:22

Vsetci SI POZRITE       Studio REPORT 29.1.2016  

  V zavere je VIDEO na ktorom 1 maly chlapik asi karatista ZMLATIL 6 IMIGRANTOV,ktori ho a jeho priatelku zacali obtazovat a napadat. Klobuk dolu pred nim a vyzva pre nas chlapov aby sme nezabudli byt chlapmi a boli pripraveni branit seba a svojich blizkych pred tou zberbou


Hosť

#194 POZRITE SI TOTO!!!

2016-01-30 16:27

    Studio REPORT 29.1.2016  

  V zavere je VIDEO na ktorom 1 maly chlapik asi karatista ZMLATIL 6 IMIGRANTOV,ktori ho a jeho priatelku zacali obtazovat a napadat. Klobuk dolu pred nim a vyzva pre nas chlapov aby sme nezabudli byt chlapmi a boli pripraveni branit seba a svojich blizkych pred tou zberbou


Hosť

#195

2016-01-31 05:05

Není mi lhostejný osud této republiky

Hosť

#196

2016-01-31 13:25

Islam je pre Europu zalozenu na krestanskych hodnotach nebezpecnejsi ako fasizmus (ktory je tiez zakazany). Dejiny ludskych spolocnosti su dejinami migracie a bojov o uzemia. Kazda spolocnosti, ktora dostatocne rychlo nezareagovala proti bliziacej sa migracii skolabovala - bud uplne zanikla alebo bola aspon zdecimovana. Zbranami, chorobami, vyssou porodnostou priselcov. Indiami v Amerike "odovzdali" svoju zem europanom a stali sa z nich zobraci, ludia na okraji americkej spolocnosti. Povodni australski obyvatelia detto. Rímska riša podcenila Germanov a dalsie barbarske kmene a cakal ju pad. Ani Slovania nie su na nasom uzemi odveky vekov. Prisli sme skadesi od Pobaltia a vytlacili sme Avarov. Madari (Huni ) zas vytlacili Slovanov atd atd. Uvediem este jedne zaujimavy priklad - Bratislava: Podla scitania ludu v roku 1890 tu zilo cca 70% nemcov (rakusanov?), 20% madarov a iba 8% slavov (cechov, slovakov, moravanov), no dnes nikoho nenapadne mysliet si ze Bratislava nepatri slovakom. Proste migracie a zmeny v osidleni uzemi sa vzdy diali a aj sa budu. A ak narod, ktoremu hrozi invazia zo strany migrantov nebude v strehu a neurobi vsetko preto aby ju odvratil, je strateny. Bud ho nove obyvatelstvo prevalcuje rychlo, radovo v rokoch a desatrociach (vojny), alebo pomaly, radovo v storociach (postupnym narastom noveho obyvatelstva a ubytkom povodneho obyvatelstva (vid priklad Bratislava) alebo chorobami, proti ktorym su imigranti imunni a povodne obyvatelstvo nie (vid priklad Indiami). Ak sa nezacneme branit okamzite, je po nas. Odhadujem ze najneskor do 50 rokov nas precisluju poctom obyvatelstva, nasledne vyhraju vo volbach a nastolia islamske pravidla, dovtedy alebo kratko potom minu a zdevastuju vsetko, co biela Europa doteraz vybudovala (pocnuc krestanskymi stavbami ktore padnu ako prve, pokracujuc cestami, stavbami ktore nebude mat kto a za co obnovovat a firmami, v ktorych nebude mat kto robit (bielych bude malo a arabi si zvyknu ze zit sa da z drancovania europy). Ked uz nebude co drancovat a zdroje sa minu, a ked uz bude biely nepriatel dostatocne potlaceny a nepodstatmy, zacnu rozne islamske kmene a narodnosti bojovat v Europe proti sebe ... a co bude dalej uz vazne netusim. A asi to je aj jedno, lebo v tom momente uz nebude Europa patrit bielym a krestanom, budeme uz iba historia, rovnako ako indiani, rimania a avari. A to nechcem! Moji prarodicia, praprarodicia a moji rodicia to tu budovali, dreli od svitu do noci aby sa ich potomkovia mali lepsie. Tolko potu a tolko roboty - nechcem aby vysledky ich prace vyuzivali alebo znicili ludia co tu nikdy nezili a ich rodicia to tu nevybudovali.

Hosť

#197

2016-01-31 19:12

Táto kultúra nepatrí medzi našu,nech si ju opatruje na svojom území
dodo

#198 Re:

2016-02-03 17:38

#8: -  

 


Hosť

#199

2016-02-04 17:45

Pretože som krestanka ,žena , matka ,stara mama, islam hlasa nenavist krestanom ,ženam niči deti potlača slobodu .Zničili svoje krajiny ,svoj lud a teraz sa obratili na europu .Nechcu sa prisposobyt nasim zakonom ale chcu presadzovat svoje zakony nenavisti, neslobody,kontroly .

Hosť

#200

2016-02-04 20:35

Islam je ideológia nepriateľská našej európskej civilizácii,potiera práva žien, s našou civilizáciou je nezlučiteľná a iné hodnoty
neuznáva. Je to chorá ideológia.