►PREZIDENT NEMECKA!!! BRÁŇTE ĽUD PRED MERKELOVOU A IMIGRANTMI!


Hosť

#1

2016-01-13 21:29

Podporujem , lebo je to nevyhnutne, aby on ako prezident urobil poriadok v štáte so svojimi eurozradnými politikmi.

Hosť

#2

2016-01-14 06:26

so všetkými štb
Eva

#3 Odneste mu to. Ďakujeme

2016-01-14 08:17

ÁNO, ak má ich prezident tú sílu a moc nech si robí poriadok vo svojej krajine, lebo ohrozujú aj nás Slovákov. Čo Slovákov, Čechov. Poliakov, Maďarov.  Pošlite mu to aj odneste.  Dakujeme pán Lipták. Je možné, že to stopnú, aby sa to k nemu nedostalo.


Hosť

#4

2016-01-14 17:31

chcem zit v slobodnej zemi a pre dalsiu generaciu zaistit mier a buducnost
Juraj

#5

2016-01-14 18:12

Tiez som pripojil svoj podpis pod spravnu vec.

Ja osobne som aj proti islamu a uvitam suhlasiacich ak podpisu aj Peticiu proti stavbe mesity na Slovensku a peticiu Za zakaz islamu.Dakujem

Aj tolerancia ma svoje hranice. Nemozno tolerovat ideologiu, ktora ma zjavny problem tolerovat inakost lebo jej vitazstvo by znamenalo koniec tolerancie. Taka ideologia nema v Europe svoje miesto.


Hosť

#6

2016-01-15 00:19

Pretože som od prvopočiatku vystúpenia madam Merkel na politickú scénu vyjadrila to, čo som cítila. Možno som bola vtedy jediná, čo som vnímala pri pohľade na túto političku: v nej je duch Hitlera" Neskôr sa dokonca objavila, žiaľ smutná, ale zato pravdivá karikatúra madam Merkel ako dievčatka a nad ňou Hitler ako jej kladie na srdce, že ona musí dokončiť jeho misiu. A nielen to, ona predsa, aj keď nepriamo zadávala príkazy našim politikom, ako majú ožobračovať vlastný ľud a z neho tých, ktorí sme poctivo pracovali a dnes ako 70 roční dôchodcovia s tak hanebným ohodnotením (300 eur dôchodku) za dlhoročnú namáhavú prácu, žijeme na pôžičkách od nebankoviek a ak sa stane, že človek ochorie /môj prípad s chrbticou) a nemôže už pracovať a teda ani riadne splácať svoje dlhy, je vystavený buď exekúcii, alebo tí so slabšou psychikou ukončiť svoj život dobrovoľne... Nepomôžu ani prosby o pomoc adresované najvyšším politikom, ktorých akoby sa to netýkalo, ani odpoveď nevedia dať na prosbu, kým oni sa majú ako prasce pri koryte. Tak madam Merkel prinútila politikov Slovenska, aby okrádali svojich dôchodcov a občanov na všetkých úrovniach, akoby sme dlhovali Nemecku povojnové vyrovnanie za prehratú 2.svetovú vojnu. Všetci politici od tzv. nežnej sa cpali do zadku tejto madam. Keď sme už museli do EU, tak sme mali zachovať svoj status samostatnej krajiny, ktorá v istých oblastiach zdieľa spoiočenstvo v EU, ale má svoje vlastné hospodárstvo a ekonomiku pod svojim vlastným vedením. Donekonečna sme a zostaneme úbohí tajtrlíci, služobníčkovia veľkého Nemecka? Nie valiacim sa ekonomickým vandrovníkom! Až im je čo závidieť...tech. vymoženosti, mobily, nootbooky, oblečenie ako zo módneho žurnálu, prachy(eurá), vyhadzovanie jedla,podpaľovanie ubytovní.. toto že sú chudáci? Ak je aj niekde vojna - či utekali naši starí rodičia a rodičia v oveľa horších časoch za 2. svetovej? A kde, prosím Vás... Môj otec bojoval v horách a mamka trnula doma u svojej mamky s dvoma deťmi a stále v strachu, keď nemci obsadzovali dedinu, či sa vôbec otec vráti... Občania Slovenska neveria, že sú to utečenci, ale skôr nanútenci! Toľko v skratke k uvedenej téme.
Margita Kolčáková

Hosť

#7

2016-01-15 07:04

chcem mier

Hosť

#8

2016-01-15 07:45

Je to naozaj mierová petícia, ktorá nebojuje proti ľuďom z iného sveta ale bráni nás Európanov, našu kultúru, naše hodnoty. Máme svoj svet založený na výdobytkoch práce našich predkov, a to nie iba spoločenskej ale aj kultúrnej. Preto je našou povinnosťou brániť náš svet, naše hodnoty.

Hosť

#9

2016-01-15 12:52

Nestotožňujem sa s politikou Merkelovej!

Hosť

#10

2016-01-15 14:50

Súhlasím s celým obsahom petície!

Hosť

#11

2016-01-15 17:52

Lebo mi nie je lahostajny osud Europy a to v akej Europe budu zit moje deti a ich deti.Toto je krestansky kontinent.Pomozeme ,ale nedame sa vyuzívat.

Hosť

#12

2016-01-15 19:46

Som v soku z toho ako politici ignoruju verejnu mienku a nemilo prekvapeny ako moze niekto sluzit korporatnym zaujmom a nie krajine do ktorej vedenia bol zvoleny obcanmi. Korupcia je uz prerastena celou Europou je nacase zastavit tento chaos a destrukciu. Je nacase zjednotit obcanov Europy a presne pomenovat ludi ktori stoja v pozadi tohto socialneho inzinierstva. Ludia ako Rotschild, Rockefeller, Kuhn Loeb, Bush, Warburg, Soros, Brzezinsky, Kissinger, Rumsfeld, Summers...a dalsi potentati uz cele desatrocia manipuluju svet cez mocne nastroje ktore sme im umoznili ovladnut a to je tlacit nicim nekryty dolar a distribuovat ho cez sukromny FED do celeho sveta a tym nielen nariedovat uspory poctivych ludi ale tiez destabilizovat situaciu cez neziskove organizacie vo forme farebnych revolucii. Kedze ostatne meny su na dolar naviazane vsetky ich akcie vlastne cez dane financujeme...druhym nastrojom su media a agentury (napr Reuters) v ich rukach takze sa dozvedame len to co chcu aby sme vedeli...Je smutne ze svoju inteligenciu a cielavedomost nenasmerovali na pomoc ludstvu ale na jeho ovladanie a manipulaciu...Je nacase s tym skoncovat.


Hosť

#13

2016-01-15 19:58

Petíciu som podpísal preto, že nesúhlasím s migračnou politikou nemeckej kancelárky Angely Merkelovej, pretože ohrozuje nielen bezpečnosť obyvateľov Nemecka, ale aj celej Európy. Tiež si myslím, že migrantov, ktorí porušujú zákony netreba odmeňovať, ale trestať. Migranti, ktorí sa plavia na vratkých plavidlách do Európy páchajú trestný čin všeobecného ohrozenia a trestný čin ilegálneho prekročenia hraníc. Ak sa v Európe nebudú dodržiavať zákony, tak nás všetkých čaká zánik.

Hosť

#14

2016-01-15 20:47

Tu nieje čo komentovať, dúfam len že ten list bude odovzdaný do správnych rúk

Hosť

#15

2016-01-15 21:28

Nielen, že ide o nás Európanov, ale ani ľudu Nemecka neprajem aby opakovane zažívali situácie podobné tým z prvého dňa tohto roka. Nikdy som kancelárku nepokladal za vhodnú na funkciu, ktorú zastáva a je takmer nepochopiteľné ako sa k tomu dostala. Už aby sme o nej viac nepočuli, teda, okrem toho že sa dozvieme ako bola za zradu sankcionovaná...

Hosť

#16

2016-01-15 22:10

Lebo tá žena je chorá,USA ju majú v rukách a jej činy sú nepredvýdatelné, viď spojenie s Erdoganom. My im máme ešte platiť, že nám tu deň, čo deň posiela tých...................Je šibnutá !
Ak ju nezastavíme, zničíme sami seba !

Hosť

#17

2016-01-16 09:45

Keďže Nemecko je najväčšia krajina EU a dá sa povedať aj centrum,príchodom obrovského množstva migrantov do tejto krajiny je ako zásah do srdca EU nebezpečnou zbraňou v podobe kriminality,neprispôsobivosti,chorôb a napokon veľkej pravdepodobnosti výskytu teroristických útokov od týchto prisťahovalcov.

Hosť

#18

2016-01-16 17:50

Nechcem aby moje deti, vnúčatá a pravnučka boli ohrozené prívalom migrantov.
Znepokojený

#19 nemecky a anglicky

2016-01-17 04:27

Prosím,

 

okamžite nahodiť a sprístupniť aj tu v petícii aspoň linkom  aj ďalšie jazykové verzie,

predovšetkým nemeckú a anglickú
aby to našlo odozvu a porozumenie v /médiach, politikoch/ nielen SR, strednej a celej Európy, ale i sveta,

ktorým to treba rozposlať!

Hosť

#20

2016-01-17 06:48

Päť minút po dvanástej ...

Hosť

#21 Feretti

2016-01-17 15:49

Suhlasím s petíciou


Hosť

#22

2016-01-17 17:16

Lebo je to moja povinnosť na základe svedomia a vedomia pre budúcnosť našich deti vo všetkých
štátoch Europy!!!!

Hosť

#23

2016-01-17 17:21

EU sa musi ubranit pred imigrantmi, co nasilim rozkladaju a nicia co mi budujeme, parazituju na socialnych systemoch statov EU, mame svoje problemy s ciganmi, co treba riesit prednostne

Hosť

#24

2016-01-17 18:24

Pretože s jej znením plne súhlasím

Hosť

#25

2016-01-18 09:39

Súhlasím s jej obsahom



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...