►PREZIDENT NEMECKA!!! BRÁŇTE ĽUD PRED MERKELOVOU A IMIGRANTMI!


Hosť

/ #6

2016-01-15 00:19

Pretože som od prvopočiatku vystúpenia madam Merkel na politickú scénu vyjadrila to, čo som cítila. Možno som bola vtedy jediná, čo som vnímala pri pohľade na túto političku: v nej je duch Hitlera" Neskôr sa dokonca objavila, žiaľ smutná, ale zato pravdivá karikatúra madam Merkel ako dievčatka a nad ňou Hitler ako jej kladie na srdce, že ona musí dokončiť jeho misiu. A nielen to, ona predsa, aj keď nepriamo zadávala príkazy našim politikom, ako majú ožobračovať vlastný ľud a z neho tých, ktorí sme poctivo pracovali a dnes ako 70 roční dôchodcovia s tak hanebným ohodnotením (300 eur dôchodku) za dlhoročnú namáhavú prácu, žijeme na pôžičkách od nebankoviek a ak sa stane, že človek ochorie /môj prípad s chrbticou) a nemôže už pracovať a teda ani riadne splácať svoje dlhy, je vystavený buď exekúcii, alebo tí so slabšou psychikou ukončiť svoj život dobrovoľne... Nepomôžu ani prosby o pomoc adresované najvyšším politikom, ktorých akoby sa to netýkalo, ani odpoveď nevedia dať na prosbu, kým oni sa majú ako prasce pri koryte. Tak madam Merkel prinútila politikov Slovenska, aby okrádali svojich dôchodcov a občanov na všetkých úrovniach, akoby sme dlhovali Nemecku povojnové vyrovnanie za prehratú 2.svetovú vojnu. Všetci politici od tzv. nežnej sa cpali do zadku tejto madam. Keď sme už museli do EU, tak sme mali zachovať svoj status samostatnej krajiny, ktorá v istých oblastiach zdieľa spoiočenstvo v EU, ale má svoje vlastné hospodárstvo a ekonomiku pod svojim vlastným vedením. Donekonečna sme a zostaneme úbohí tajtrlíci, služobníčkovia veľkého Nemecka? Nie valiacim sa ekonomickým vandrovníkom! Až im je čo závidieť...tech. vymoženosti, mobily, nootbooky, oblečenie ako zo módneho žurnálu, prachy(eurá), vyhadzovanie jedla,podpaľovanie ubytovní.. toto že sú chudáci? Ak je aj niekde vojna - či utekali naši starí rodičia a rodičia v oveľa horších časoch za 2. svetovej? A kde, prosím Vás... Môj otec bojoval v horách a mamka trnula doma u svojej mamky s dvoma deťmi a stále v strachu, keď nemci obsadzovali dedinu, či sa vôbec otec vráti... Občania Slovenska neveria, že sú to utečenci, ale skôr nanútenci! Toľko v skratke k uvedenej téme.
Margita Kolčáková



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...