Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy.


Hosť

#201

2015-09-17 08:18

Konecne moznost ako nesuhlas prejavit

Hosť

#202

2015-09-17 08:57

Neviem či sa týmto podpisom niečo zmení či nie. Ale je isté, že s touto situáciou treba niečo robiť. Ľudia sa boja o svoje domovy a o budúcnosť svojich detí. Každý deň počujem ľudí ako sa rozprávajú o tejto migrantskej kríze. Chápem, ze niektorí z nich naozaj prichádzajú sem lebo sa boja o svoje životy. Ale je aj veľa takých, čo to chcú len zneužiť. Veď ani sami nevieme odkiaľ sem prišli, či sú to len ľudia, ktorý potrebujú pomoc a či sa medzi nimi náhodou nenachádzajú extrémisti. Môj nazor je, že by si slovensko malo v prvom rade chrániť svojich občanov. Prídu mi hlúpe vyjadrenia, ze si treba pomáhať, budme ľudia, treba im pomôcť a bla bla. Ale to, že niektoré slovenské rodiny žijú z ruky do úst ledva dokážu uživiť rodinu naozaj pracujúci občania, to nikto nevidí. Choré deti, ktorým pomáhame pomocou rôznych nadácií, ale to aby štát prispel to nie. Ja by som hlavne veľmi chcela vedieť, co by bolo keby ich tu naozaj príjmeme, co by s nimi bolo. Ako by si našli prácu a či by boli vobec ochotný pracovať, keď práce na slovensku je málo aj pre občanov, ktori su tu od narodenia. A ďalšia hlúposť je, keď vidím koľko mladých mužov je medzi nimi. A vraj idú za lepším životom. Myslím si, ze ten lepší zivot by si dokázali vytvoriť aj sami. Stačí iniciatíva, zobrať do ruky zbraň a bojovať za svoju vlasť, ženy a deti, ktoré sa tam narodili. Koľko našich či európskych vojakov chodí bojovať za nich. Dúfam, ze si to ti tam hore uvedomia a začnú uz naozaj konať. Dúfam, ze sa najdu hore aj takí, ktorí nezabudli ako je to žiť tu nižšie a uvedomia si to....

Hosť

#203

2015-09-17 14:19

Lebo chcem pre nase deti buducnoct aku sme mali my

Hosť

#204

2015-09-17 14:53

Mier a budúcnosť našim deťom.

Hosť

#205

2015-09-17 15:39

Nesuhlasim s navrhom Europskej komisie o povinnych kvotach ,co sa tyka prerozdelovania poctu imigrantov. Nesuhlasim ani s moznostou vyberu po preskumani povodu utecencov,dnes uz nevieme,kto z nich naozaj potrebuje pomoc,jednoznacne je to vedoma planovana invazia muslimov do Europy a mali by sme radikalne proti tekto invazii zakrocit.


Hosť

#206

2015-09-17 17:44

pre syna chcem to najlepsie. Toto co sa deje v europe, mu to neuskutocni..... preco, mame chovat a ubytovat zahubu europi??? co nato nasi predkovia????

Hosť

#207 Re:

2015-09-18 02:42

#26: -  

 


Hosť

#208

2015-09-18 09:29

Moja stara mama vzdy vravievala; Urob psovi dobre, obsere ti plot. A tak to bude aj s migrantmi.

Hosť

#209

2015-09-18 11:00

Lebo som sokovana necinnostou vlafy a chcem vyjadrit podporu v neprijati kvot

Hosť

#210

2015-09-18 11:03

Lebo chcem žiť na Slovanskom Slovensku s našimi pravidlami. Nie som nenávistná k problémom druhým ale ak prídu tak s pokorou a musia sa prispôsobiť našim pravidlám a našej finančnej situácii. Slovensko bolo vždy demokratické, koľko národnosti je u nás. Príšelec nemôže byť preferovaný nad domáce obyvateľstvo a každý by mala byť vďačný, že tu môže žiť. Títo čo prichádzajú likvidujú všetko, medzi nimi je veľmi málo slušných a neagresívnych ľudí a nemajú žiadne vedomosti o kultúre v našom priestore.

Hosť

#211

2015-09-18 20:39

Riešenie problému imigrácie treba hľadať tam, kde porblém vznikol, teda v Afrike. Treba riešiť príčiny, nie dôsledky. Inak sa z toho stane nekonečný príbeh.

Hosť

#212

2015-09-19 07:07

Bojím sa moslimov,zabíjajú kresťanov a moja rodina je kresťanská.

Hosť

#213

2015-09-19 11:25

Pretože čo dnes robí EÚ -to je katastrofa pre nás a celú Europu
SLAH64

#214

2015-09-19 12:11

Je to organizovaná hromadná migrácia, ktorá neveští nič dobré . Je nutné s tým rýchlo niečo urobiť.


Hosť

#215

2015-09-19 16:25

Povazujem to za spravne

Hosť

#216

2015-09-20 05:43

Na rozdiel od senilných politikov EU, ktorí lezú židovským USA a ich finanačným oligarchom do riti, MÁM ZDRAVÝ ROZUM.

Hosť

#217

2015-09-20 11:22

Dobry den, chcela by som upozornit najma na fakt, ze sa tu vobec nehovori o tom, o co vlastne ide najviac - infiltraciu islamu do nasich kraji, ktora podla jasnych statistik ukazuje na to, ze onedlho uz nebudeme v nase Evrope doma. tato situacia uz je skutocnostou v roznych mestach zapadnej Evropy a v Anglii. Velmi by som bola rada, keby niekto z politikov prejavil kus odvahy a zacal ako prvy nazyvat veci pravym menom. Cest panu Orbanovi, urobil svojim krokom neskutecne vela pre Evropu. nemecko sa uz tretikrat za poslednych 100 rokov snazi zlikvidovat Evropu... Tych rozhodne pocuvat nechcem. drzim palce a dakujem za Vasu aktivitu. JK

Hosť

#218

2015-09-21 06:30

Nech im pomáhajú tí,ktorí zapríčinili ich biedu,utrpenie,štáty čo ich drancovali celé stáročia nech sa o nich postarajú.ALE U NICH - DOMA

Hosť

#219

2015-09-21 12:15

sOM ABSOLÚTNE PROTI, ABY SA NASťAHOVALI EMIGRANTI, TERORISTI,NEGRAMOTNí NEPRISPôSOBYVí, LENIVí ľUDIA. ?! máME MY DOSť PROBLéMOV AJ BEZ NíCH.!!!

Hosť

#220

2015-09-22 21:29

Pretoze spajat nasilu krestanstvo a saria nieprinesie nic dobre. Som za pomoc ale nie ze sa niekolko milionov ludi rozbehne na necije pozvanie do EU a vsetci sa MUSIA postarat. Straca sa suverenita a ide o diktaturu ktora sa stale stupnuje. Ide o princip. Bojim sa toho o com sa nikde nehovori . Treba riesenia, no prijat do eu tolko ludi bez kontroly bez respektu s chorobami inej viery , ... veci neriesi ale komplikuje.. co by som bola za matku keby moje deti mali trpiet preto lebo niekto "CHCEL POMOCT" moje srdce krvaca preto co sa deje , ze nutia utecencov statom, ze amerika sa hniezdi v eu miesto toho aby sla riesit problemy, ze ludia kricia DOST a ti co ich maju zastupovat pozeraju inym smerom... niekde sa to uz musi skoncit.
Mimi

#221 ...

2015-11-05 22:34

Človek keď číta všetky tie články,sleduje videá,televíziu,rôzne rozhovory politológov,redaktorov,odborníkov...  Už teraz ma chytá z toho všetkého panika. Migranti utekajú do Európy... Ale kam budú potom utekať európania pred migrantami ? Zachráňme si aspoň naše milované Slovensko ešte kým je čas.  

Jeden z Vas

#222

2015-12-11 18:34

Poprosim Vas vsetkych aj o podpisanie PETICIE PROTI STAVBE MESITY NA SLOVENSKU.

Vsetci vieme dobre co je islam zac. Odmietat islam a jeho usidlenie a rozsirenie na Slovensku nie je urcite  ziaden prejav xenofobie ale prejav zdraveho rozumu


Hosť

#223

2016-03-23 06:29

najprv treba pomáhať občanom SR....no a potom riešiť migrantskej krizy ale nie na uzemy Slovenska...my tu chceme bezpečnosť a kľud

Hosť

#224 Re:

2016-03-23 06:30

#218: -  

 presne