Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy.


Hosť

#176

2015-09-15 18:17

Som Slovák a nechcem sa dožiť dňa keď bibliu nahradí korán.

Hosť

#177

2015-09-15 20:04

Lebo mam zdravy rozum

Hosť

#178

2015-09-15 21:43

Nikdy sa prispôsobiť nevedeli, nevedia a ani sa vedieť nebudú...

Hosť

#179

2015-09-15 22:36

toto nie je pomoc to je nemohuctnost E.u

Hosť

#180

2015-09-16 00:04

Pretože tu nechcem ludi co sa nemienia menit ani prisposobovat .... Presadzuju vlastne myslienky hoc aj nasilim. Bojim sa o seba a o svoju rodinu.

Hosť

#181

2015-09-16 03:27

Ja som za to, aby si každý robil poriadok vo svojej krajine a nie aby mi niekto cudzí prikazoval čo a ako mám robiť, či správať sa v mojej krajine. Dobre vieme všetci, ako to dopadne. Som za uzavretie hraníc, zvysenie kontroly. Lebo sú dve sorty migrantov, tí čo sú ozaj migranti, k tým sa pomoc dostáva len pomenej aa sú "migranti", ktorí vidia za tým niečo iné, a to ako žiť na úkor iných. Ako je možné, že doteraz sme počúvali správy, že tridsať migrantov sa priplavilo na lodičke a štyria z toho zomreli a zrazu ich je tu 400 000 a my Slováci, čo sami trpíme, že nie je o nás postarané, že naši muži musia cestovať za prácou do zahraničia, že netravime čas ako rodiny, že si musíme sami zabezpečiť stravu, bývanie, atď... A toť sa máme zas postarať o nejakých nám neznámych ľudí, ktorí dostanú opäť všetko zadarmo? No fuj hanba. Ten kto navrhuje a je za to pomôcť im a chce ich podporovať, tak nexh si ich sám pozve k sebe domov a sa o nich postará, keď sú medzi nami takí ludomilovia!!!

Hosť

#182

2015-09-16 04:36

Podpísala som tuto petíciu z toho dôvodu, lebo som bola naivná , hlúpa a veľmi solidárna . Žijem vo Švajčiarsku a dala som šancu Kurdom z Iraku. Neprispôsobivý jedinci využívajúci každého a za každej okolnosti, neváhali mi rozbiť byt a pokračujú ďalej. Po piatich rokoch mojej bezmozgovitosti a hlúposti nechcem, aby moje Slovensko muselo krvácať ako ja, pretože títo ľudia do práce nepôjdu, poznajú cely soc. systém a akonáhle im niečo nehraje do karát nerozumia. Podotýkam, ze nie som rasista, len na základe mojej dobrosrdečnosti som sa problémom imigranti začala viac zaoberať a rozširovať môj obzor a ďakujem, uz nikdy viac,oni sa len rozmnožujú, vyciciavaju peniaze od štátu a hlavne všade prezentujú svojho Alaha. To si moje malé , krásne Slovensko môže ušetriť .

Hosť

#183

2015-09-16 06:19

Aby jedného dňa, naše deti alebo vnúčatá, neutekali z našej krajiny.....a bude vôbec kde utiecť? Alebo už utekajú? ....chvalabohu zatiaľ nie,...??? kvôli holému životu.
Chcem veriť, že tento deň nikdy nenastane.
Ale veriť nestačí, treba preto aj niečo spraviť...rok 2???

Hosť

#184

2015-09-16 06:33

Teším sa z tejto petície a pracujem s veľa veľa ľudmi ktorí to určite podporujú tiež. Pán Kolár, ste jediný rozumný človek ktorí sa dal prvý na túto správnu cestu hájiť nás všetkých no je samozrejmé aj seba. Ale vy by ste mohli i rodinou kludne odísť do inej krajiny, ale nie ste zbabelec ale slušný človek.

Hosť

#185

2015-09-16 11:56

Aby sme mali ako Európania budúcnosť postavenú na našich doterajších hodnotách.

Hosť

#186

2015-09-16 14:20

Lebo som sa narodila na Slovensku vyznavam nasu kulturu.Viem pomoct hocikomu kto potrebuje pomoct skutocne,ale toto co sa tu teraz deje je nenormalne.Urcite je to riadena strela,ktora ma zabit nas-Slovanov.Ani si to nechcem predstavit aby moje deti a vnucata mali byt ovladane nejakou chorou kulturou.

Hosť

#187

2015-09-16 14:39

Nechcem tu ludi co sa nemienia ...a menit sa ani nebudu.. a taktieani prisposobovat .... Presadzuju vlastne myslienky hoc aj nasilim. Bojim sa o seba a o svoju rodinu a nasu buducnost!

Hosť

#188

2015-09-16 15:58

Zijeme na vychodnom Slovensku a skutocne nam staci mnozstvo neprisposobivych, ktori sa prizivuju na nasom systeme. Preco aj ich nerozdelia podla kvot? Radsej budu na nich prispievat ako by ich mali mat vo svojej krajine. Dalsich prizivnikov naozaj nepotrebujeme.

Hosť

#189

2015-09-16 17:20

Som za to,aby sa zachovala NASA kultura..My sme TU doma,nemali by sme uz kam utekat.:-(

Hosť

#190

2015-09-16 18:16

Od začiatku,ako toto prepuklo-som proti tomu-aby sa do krajiny, kde jednoduchý občan žije v biede, a kde nie je vyriešená otázka: "Čo bude s etnickou Rómskou - v budúcnosti už väčšinou ? " - prijímali utečenci -to je jedno odkiaľ prichádzajúci. Som veriaci človek- avšak podotýkam, že: " TU NIE JE ZASĽÚBENÁ ZEM ". Ja ako dôchodca-doplácam v tomto štáte tri dôchodky ročne na lieky mojej 87 ročnej matky -neostáva nám potom na normálny život- a preto- prosím vládu SR- nech o nás -Občanov SR -sa konečne začne zaujímať. Ďakujem.

Hosť

#191

2015-09-16 18:29

Aby som ochránil krajinu ktorá mi v živote nič nedala zadarmo.

Hosť

#192

2015-09-16 19:13

Podpísala som ju preto, lebo nechcem, aby našu krajinu nútili veľké krajiny EU nedemokratickými spôsobmi do čohokoľvek! Sme svojprávny národ a sami sa rozhodneme, koľko a ktorých migrantov sme ochotní zobrať. Osobne by som navrhla zobrať i viac migrantov zo Sýrie s kresťanským vierovyznaním, ako by nám určili kvótami. Ale len na báze dobrovoľnosti z našej strany i strany migrantov. Kresťania na Blízkom východe sú najviac prenasledovanými ľuďmi, a preto by som chcela, aby u nás mohli nájsť pokoj a kľudný život či už dočasne alebo nastálo.

Hosť

#193

2015-09-16 19:35

Nepotrebujeme na Slovensku ľudí, ktorí nemajú so Slovenskom nič spoločné. Je to moja otcovizeň, moja zem, moja kultúra moji predkovia to tu budovali a nedovolím, aby to nejaký moslim zdevastoval a zničil, stačia nám aj cigáni.

Hosť

#194

2015-09-16 19:43

Za Slovensko aké poznám a mám rada, za naše tradície, za naše zvyky. Nechcem rozšírenie islamu v domovine našich otcov a našich detí!

Hosť

#195

2015-09-16 19:44

Súhlasím s jej obsahom

Hosť

#196

2015-09-16 19:53

všetko je zle a nepači sa mi a som proti tomu aby sme prijimali imigrantov,moje mesto je male a už nam dnes priviezli 53 ľudi na 6mesiacov...to všetko stoji peniaze ktore mesto nema pre naše rodiny a prečo ich ma pre nich?Ja musim pracovať v zahraniči PRACOVAT nikto mi neda ani korunu naviac.....je to bordeľ

Hosť

#197

2015-09-16 20:00

Chcem pokojny zivot pre celu europu a zachovanie nasej kultury!

Hosť

#198

2015-09-17 04:27

Lebo ich tu nechcem

Hosť

#199

2015-09-17 06:48

Chceli ste inakosť. Tak ju tu máte...


Hosť

#200

2015-09-17 07:21

Petíciu som podpísala preto, že niekto veľký a mocný s nami i s migrantami nepekne manipuluje. Najprv rozbili režimy v ich domovských krajinách kvôli svojim ekonomickým záujmom a teraz skúšajú na Európe solidárnosť. Ja som solidárna, pomáham našim Rómom aj našim chudobným nie vlastnou vinou, ale dajme si ruku na srdce: koľkým miliónom môžeme my a i celá Európa pomáhať ? V utečeneckých táboroch čakajú ďalšie milióny zúfalcov ale i vypočítavcov a radikálov. Mimovládne organizácie už natŕčajú ruky na dotácie na migrantov, tiež by chceli na tom zarobiť. Nemecko a ich veľmi štedrý sociálny systém spôsobili iba chaos, teraz už zrazu zatvárajú hranice. Už je to humánne ? A Orbána kritizovali, že dodržuje Dublinské dohovory. Ozaj tu chýba zdravý rozum.