Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy

My, občania Slovenskej republiky žiadame vládu, aby zotrvala na svojom doterajšom stanovisku a odmietla povinné kvóty umiestňovania utečencov do jednotlivých krajín Európskej únie.

Sme presvedčení, že povinné kvóty sú nezmyselné a budú nútiť štáty EÚ prijímať ľudí, o ktorých nič nevedia a zároveň budú nútiť utečencov žiť v krajinách, v ktorých žiť nechcú.

Sme presvedčení, že Európska únia by mala rozhodnutie o riešení utečeneckej krízy prijať hlasmi všetkých členských krajín EÚ a nie ho násilne vnútiť členským krajinám EU.

Vyzývame vládu SR, aby presadzovala zosilnenú ochranu vonkajších hraníc Európskej únie a riešenie utečeneckej krízy v krajinách kde vznikla. Sme presvedčení, že povinné kvóty by spôsobili bezpečnostné riziko pre každú krajinu EÚ.

Myslíme si, že každý štát Európskej únie by mal mať možnosť dobrovoľne si zvoliť akú pomoc a za akých podmienok je schopný poskytnúť imigrantom.


Občania za zdravý rozum    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Občania za zdravý rozum na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook