Otcovia a mamičky Slovenska, vzbúrme sa a zdvihnime hlavy!

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otcovia a mamičky Slovenska, vzbúrme sa a zdvihnime hlavy!.


Hosť

#176

2015-06-19 14:42

Súhlasím aj ked ja mám už dospelé deti.Ked boli malí bolo to tiež ťažké.Držím vám palce.

Hosť

#177

2015-06-19 16:34

Je uz najvyssi cas to riesit,hanbim sa ze sme clenom EU ,a to som sa pred par rokmi velmi tesil ze sa stavame sucastou vyspeleho spolocenstva.Hanba tomuto mafianskemu statu
MAťKO

#178 Re: Re: Re:

2015-06-19 16:53

#168: - Re: Re:  

 LEN TAK SOM SEM ZABLúDILA, A NEDA MI NEZAREAGOVAť NA ODPOVEDAJúCEHO HOSťA NA PRISPEVOK ZUZU

ASI TO BUDE MUž, ALEBO EMANCIPOVANA žENA, PRINAJHORšOM čLEN PARLAMENTU...  NO ALE URčITE NEVIE, žE K SPLODENIU DIEťAťA SU POTREBNí DVAJA! A TIEž MUž SA MA POSTARAť O DIEťA, AK NIE, TAK TEN JE NEZODPOVEDNý A NIE MATKA!

JEDNOZNAčNE TEN čLOVEK čO TO NAPíSAL, NEMá ANI POňATIE čO TO JE BYť SLOBODNOU MATKOU A SAMA VYCHOVáVAť DIEťA!!!!!!!

MOžNO SA LEN CHCE VYBIť, Má DIEťA S NEJAKOU žENOU čO HO NECHALA....

GRC

POZDRAVUJEM VšETKY SLOBODNé MAMIčKY, MY SA LEN TAK NEDáME :)))


Hosť

#179

2015-06-19 17:46

bodajby mali v parlamente vsetcimesacne taky plat preto som dala podpis

Hosť

#180 Re: Re: Re:

2015-06-19 17:57

#168: - Re: Re:  

 Aha takze,zena ked otehotnie tak ma ist na potrat aby sa uzivila aspon ona?????ved to dieta zato nemoze ste strasne hnusny(a)asi nemate deti...ja mam tiez dve deti jedno chodi do skolky a viem co to je sa starat chvalabohu mam manzela co sa stara...este jedno coak je slobodna mamicka len preto,ze sa na nu chlap vykaslal.......tieez musite sa nejako vzit do nasej koze a neodcudzovat matky,ze naco si robili deti no lebo si ich asi robili same 

 


Hosť

#181

2015-06-19 18:38

Nechapem ako je vobec mozne ,ze takuto matersku schvalila vlada. To co su tam uz vazne ,, debili,, komplet vsetci. Vypalit parlament. Postavime novy a dame tam ludi ,ktori maju IQ a rozmyslaju.


Hosť

#182

2015-06-19 18:58

mam 4- ročného syna, dostanem na malého 23,52eur miniem to ešte v ten deň, (priznajme si, kto z nás nie) a to má byť na mesiac!!??
nekde ty soudrozi udelali chybu!!!!!

Hosť

#183

2015-06-19 19:04

preco ? dalo by sa tu pisat toho strasne vela . . . preto lebo s tejto sumy vychovat dieta do veku 3rokov je prosto nemozne !!!!!!!

Hosť

#184

2015-06-19 20:15

Mam dve deti,dvoch chlapcov 7rocneho a 8 mesacneho a platim najom 200eur co mi ostane na deti 2,30 stoho ich mam vychovat?tak asi preto
tobis

#185

2015-06-19 20:43

Mat dieta je prekrasne ale clovek si v dnesnej dobe musi rozmysliet ci ho moze mat,mojho synka som chcela a chcemu dat vsetko co je mozne,ale nieje to jednoduche,dieta musi jest,ked je chore potrebuje lieky ,deti rastu ako z vody to su stale papucky,boticky,oblecenie podla rocneho obdobia,ovocie,zeleninka a kopec veci co je k prezitiu treba kde je najomne ,poistka pre maleho a kopec dalsich vydavkov,kam celkovo tento svet dojde,ludia sa topia v dlhoch aby nejak prezili,topia sa v dlhoch,piju a hadaju sa a kto si to odnesie zasa deti. Keby si oni skusili zit z tych 220€ tak zachvilu maju hlavy v smutku ale aj tak to snimi nepohne oni sa maju fajn ale pride aj na ich rodiny aj ich deti budu chcet mat deti


Hosť

#186

2015-06-19 22:27

Už je na čase,aby žena na materskej, mala v rukách peniaze ,za ktoré sa môže bez vyratúvanie o dieťa postarať a kúpiť mu čo potrebuje a tiež na čo v detstve má nárok.a nie tú almužnu čo nám dáva štát.nech si znížia oni platy..oni nemusia pozerať v obchode či môže kúpiť dieťaťu hračku,aby sa potešilo..my na to pozerať musíme.či kúpiť jedlo,alebo pre radosť nejaké autíčko.bože veď tie deti budú zas len na ďalšiu vládu robiť,tak nech im dajú čo im patrí...
Danima

#187 Re:

2015-06-20 05:37

#8: -  

 Aj študentky sú matky ! Otehotnela som ako študentka, rodila som v aprili ako 15 ročná a nemám právo na rodičovské. Ale keby rodím o 2 mesiace neskôr, čo by som mala 16 právo by som už mala .. Slovensko je proste primitívny štát a nevie aké zákony má už vymýšľať 

šípová
Hosť

#188

2015-06-20 05:44

Deti sú budúcnosť ľudstva, tak konečne začnime niečo robiť pre ich šťastné detstvo, lebo len šťastné dieťa raz bude aj šťastným dospelým, ktoré zabezpečí šťastie pre budúce pokolenia. Dajme deťom to, čo im právom patrí, veď oni nie sú naším vlastníctvom, oni nám boli len zverené, a prišli na tento svet čisté ako tabuľa a mi sme plne zodpovední za to, čo bude na nej zapísané. Dajme mamičkám a oteckom nielen finančné zabezpečenie, ale aj vzdelanie ako vychovávať ten vzácny dar, ktorý im Boh požehnal. A nedopusťme, aby v školách učili učitelia, ktorým nezáleží na šťastí každého jedného dieťaťa. Každé dieťa je jedinečné a má rovnaké práva ako aj ostatné deti bez zdravotných obmedzení.

šípová

#189 Re: Re:

2015-06-20 05:52

#187: Danima - Re:  

 Nesmierne si Ťa vážim, že si dela životu zelenú, určite máš dobrých rodičov, ktorí Ťa dobre vychovali a nenechajú Ťa v tom samotnú. Máš stopercentnú pravdu, že Slovensko je primitívny štát, ale plný odvážnych hrdinov ako Ty. Drž sa a veľa šťastia Tebe i Tvojmu dieťaťu. Boh Ti žehnaj. Ver, že aj na Slovensku môže byť lepšie, keď sa my odvážni spojíme a postavíme proti vládnej arogancii a bezohľadnosti.


Hosť

#190 Re: Re: Re: Re:

2015-06-20 07:58

#178: MAťKO - Re: Re: Re:  

 Prečo kričíte?


Hosť

#191

2015-06-20 11:25

Lebo stat nas ma len ako vysmech a fakt to vo dostavame je almuzba

Hosť

#192

2015-06-20 11:33

neviem ako zrušiť podpis

Hosť

#193

2015-06-20 11:50

Tuto petìciu som podpìsala preto, že mnoho matiek musí odchadzať do práce pred dovŕšením 3-tieho roka života svojho dieťata lebo z jedného príjmu nedokážu utiahnuť chod domácnosti a hypotéku.


Hosť

#194

2015-06-20 13:19

Som matka jedneho dietata a ked som porodila moje zlate babo museli sme sa prebyjat ako sa dalo bo vyzit z rodicovskeho prispevku sa nedalo

Hosť

#195

2015-06-20 19:01

Pretoze chcem podporit rodicov na materskej pokial nevie stat zabezpecit starostlivost inym sposobom urcite si to zasluzia inak by sa mohli vytvorit pracovne Miesta na jasle rozsirit skolky proste zamyslime sa co bolo vazne zle v komunizme urcite by sme s neho to dobre vedeli vyuzit nas socialny system zaspal dobu


Hosť

#196

2015-06-21 14:53

Z 200 eur sa neda vyžit dieta potrebuje vela krat lieky za ktore sa platia nehorazne sumy a kde je šatstvo plienky mlieko...

Hosť

#197

2015-06-21 15:56

Rodicovstvo je najtasie povolanie a je to smutne ze je tak malo platena velmi smutne

Hosť

#198 Re:

2015-06-22 05:47

#197: -  

 Rodičovstvo je hlavne dar. Ak ho vnímate ako slabo platené povolanie, tak sa na to vykašlite a robte niečo iné.


Hosť

#199

2015-06-22 07:55

Podpisala som ju z dovodu spravedlbosti tak ako mamickam tak aj oteckom ktory sa na rodicovskych dovolenkach.nazyva sa to dovolenka ale zdaleka to nie je a tie oeniazky absolutne nepojryju vydavky na cely mesiac na to dietatko

Hosť

#200

2015-06-24 12:23

Za 220 euro na mesiac nie je možné vyžiť !