Odmietame kvóty pre migrantov

Marek . K .

/ #805

2015-06-15 18:38

  Po- Moc     Nech mi nikto nehovorí Že nenastal skrat vo vedení Biznisman ľudí normou v práci morí A štát je čím ďalej viac zadlžený   Systém je chorý, vzbuďte sa odbory Inak náš Slovanský národ o chvíľu vyhorí!!!   Koluje svetom názor neodborný Trh o všetko sa postará Najťažšie si žije ten, kto je plodný A zrazu Európa je stará!!!   Čo bolo choré je dnes normálne Rodinné väzby rozbité na kúsky márne Rúcajú sa hodnoty ....kultúrne aj morálne Aj globálne oteplenie sa dotklo hlavne ľudí ....pohlavne A to všetko iba  preto, aby nás okradli a zotročili  poriadne!   A nakoniec čierny mak , zlaté žitko vykorení aj v našej zemi Keď budeme kráčať touto cestou, ktorú razia biznismeni Iba dve veci nás zachránia, od nepokojov a zdierania Keď nám Boh pomôže a do jednej ríše.... spoja sa Slovania.   Čosi  je podobné, je si blízke Čo malo svoj kontinent, má dnes len štvť Za svoju rodnú zem a to je viac než isté Som ochotný bojovať a aj padnúúúúť   A keď už budem nútený kráčať so zbraňou Posilním jedine mužstvo bratov Slovanov Moje guľky budú hľadať výhradne iba Tiranou A možno obhájim aj práva v rodnej zemi indiánov     A nakoniec čierny mak , zlaté žitko vykorení aj v našej zemi Keď budeme kráčať touto cestou, ktorú razia biznismeni Iba dve veci nás zachránia, od nepokojov a zdierania Keď nám Boh pomôže a do jednej ríše.... spoja sa Slovania.         Marek . K .