Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#226

2015-06-01 16:19

štát sa musí starať o svojich občanov, pretože žije z ich daní...inak by bol zbytočn

Hosť

#227

2015-06-01 16:21

štát sa musí starať o svojich občanov, pretože žije z ich daní...inak by bol zbytočný. Som proti akýmkoľvek kvótam, pretože to pre nás znamená potencionálne nebezpečenstvo v už aj tak dosť ohrozenej krajine.

Hosť

#228

2015-06-01 16:27

...som pozitívny rasista..... tých počerných tu máme viac ako dosť.....tí žijú na náklady štátu.....

Hosť

#229 Re:

2015-06-01 16:28

#225: Silvia -  

 O prácu sa báť netraba - títo imigranti robiť nebudú :-(

jaro_tato

#230 A ešte by som doplnil ...

2015-06-01 16:40

A ešte by som doplnil vetu, že ako občania tejto krajiny si vyhradzujeme právo zvrhnúť vládu v prípade, že táto nezabezpečí, aby sa k nám títo prisťahovalci dostali, nakoľko predstavujú bezpečnostné riziko a ak vláda nie je schopná zariadiť ani elementárnu bezpečnosť svojich občanov, tak nemá právo nám vládnuť. 
Rovnako v prípade, že EÚ bude svojimi rozhodnutiami priamo ohrozovať bezpečnosť našej krajiny, žiadame o okamžité vystúpenie z toho spolku nepriateľského voči našej krajine.


Hosť

#231

2015-06-01 16:48

6000 eur na utečenca, z týchto peňazí navrhujem im zakúpiť letenky do najsamlepšej demokratickej krajiny USA, ktorá to spôsobila a to bude spravodlivá pomoc utečencom.

Hosť

#232

2015-06-01 16:58

Aby sa moje deti nemuseli báť o svoj zivot tam,kde sa narodili a aby žili pokojne a nie sa nakoniec este prispôsobovali prisťahovalcom,ktorí sa budu snažiť tu tomu vládnuť ...ak sa sem budu púšťať migranti a všelijaká háveď z iných koncov sveta,bude to lem horsie . Nas stat sa nevie postarať o svojich občanov ktorí pomoc potrebuju, ale cudzincom s otvorenou náručou sa pomaly do zadku strčia. Stači ze tu mame uz tych "nasich" neprispôsobivých občanov tmavsej pleti . Uz s tymi nevedia narobiť poriadky a veľakrát strpcuju zivot.

Hosť

#233

2015-06-01 17:09

Myslím si,že nam ty ludia tu velmi nechýbaju,mame tu dost svojich problemov ktore by sa mali poprve riesit.A ked bruselu chybaju ti ludia tak nech si ich beru a tiez by som bol rad keby sme vystupili z Eu.

Hosť

#234

2015-06-01 17:15

Sama dlhodobo zijem v zahranici a som ocitym svedkom ako sa emigranti chovaju. Velmi vela z nich su bohuzial negramotni a fanaticky nabozensky zalozeni jedinci.
V mnohych pripadoch neprijimaju podmienky azylovej krajiny a ani nemaju zaklady slusneho spravania, nedajboze osobnej hygieny.
Nerespektuju zakony a narokuju si nenarokovatelne!
Som za humanitarnu pomoc, som za mierove zmluvy, ale v prvom rade som za "oddelenie a respektovanie" kultur a nabozenstiev.

Hosť

#235

2015-06-01 17:26

Celá EU je chorá ! Seriem EU, na Brusel, USA a NATO !

Hosť

#236

2015-06-01 18:00

Mozno sa nieco pohne Dakujem za aktivitu

Hosť

#237

2015-06-01 18:32

Slovaci maju co robit aby prezili s tych almuzn co zarobia , nie dost ze mame problem s Romskou mensinou a teraz este toto ved to bude pre Slovensko pohroma.

Hosť

#238

2015-06-01 19:12

Pretože som presvedčená, že za masívnym príchodom ľudí z Afriky, teda Moslimov je Islamský štát, ktorý takto má za cieľ ovládnuť Európu. Je to nielen to obrovské množstvo Moslimov, ktoré sem tiahne teraz a tempom, ktoré ani taký kontinent nemôže dlhodobo zvládnuť, ale čo tu bude za 20 rokov. Rozmnožovanie týchto ľudí je na takej úrovni že za 20 rokov sa budú všetci tí blbí polici - aj celý Európsky parlament čudovať, akú budú mať voličskú základňu, ak to prežijeme (teda ja nie, ale naše deti a vnuci). Nehovoriac o tom, že títo ľudia nemajú šance zozbierať také financie pre prevádzačov, teda kto im to platí ? Koľko teroristov s nimi príde do Európy? Koho to bude zodpovednosť ak tu budú naše deti zomierať na uliciach?
Naši ľudia nemajú prácu a mladí a nielen mladí chodia za prácou za hranice, kto bude živiť nezamestnaných a dôchodcov, keď prídu ďalší čo budú iba nastavovať ruky?

Hosť

#239

2015-06-01 19:17

obávam sa, že sa medzi utečencov zamieša niekto z ISIS alebo ich priaznivcov, a tiež nemáme dostatok prostriedkov na riešenie neblahej situácie ani mnohých našich občanov. Pochybujem, že by ich dakto prezeral a lustroval za účelom odhalenia príslušnosti k ISIS. A tiež sa obávam chorôb, voči ktorým my nie sme imúnni. neviem, prečo by EÚ nemohla prispieť Talianom a Grékom na ochranu ich hraníc. A neviem prečo nezaviesť vízovú povinnosť voči týmto krajinám, Austrália aj USA to majú a nikto im za to nebrble, len my sme takí somári, že si berieme na plecia bremená, ktoré nás potom zavalia, ale nám nikto potom už nepomôže.
kveta
Hosť

#240

2015-06-01 19:21

Nechcem likvidáciu europskych národov, chaos , terorizmus a rozvrat v Europe, islamizáciu a arabskú inváziu do Europy, do Europy prijímať len naozaj prenasledovaných  katolíkov, takto prijímame aj bojovníkov islamského štátu, moju dcéru v západnej Europe dvakrát prepadli imigranti za bieleho dňa!!!!, oni sa tam  podieľajú na drvivej väčšine kriminality........


Hosť

#241

2015-06-01 19:30

Petíciu som podpísal, lebo súhlasím s jej obsahom. Naša legislatíva si s tzv. neprisposobivymi občanmi nevie poradiť už teraz. Čo potom, keď nás zaplavila ďalší?

Hosť

#242

2015-06-01 19:51

Pretože nie som slepý a vidím riziká a nebezpečenstvo a tiež sa pýtam prečo zrazu mlčia média ,ktoré nám roky prinášali správy o nebezpečenstve menom Al Kaidá a islamský fanatizmus

Hosť

#243

2015-06-01 20:00

Lebo pristahovalci z lybie zvysia kriminalitu a budu ako lacna pracovna sila zaberat miesta lebo coskoro pride unia so zakonom ked zamestnas lybicana budes mat vyhody.niesim rasista ale medzi tymi utecencami sa skryva percento IS a takto lahko preniknu do europy.tam nech sa vyhadzuju do povetria a kricia si alahu akhbar ale nie u nas.naspat s nimi

Hosť

#244

2015-06-01 20:25

Lebo to nevedie k ničomu dobrému. Nech si ich zoberú EÚ poslanci domov...

Hosť

#245

2015-06-01 20:49

Pretoze, zijem 11 rokov v Holandsku, bola som vydata za byvaleho utecenca, vdaka ktoremu som sa zoznamila s mnohymi podobnymi ludmi a vidim ako neskutocne vyuzivaju ponuknuty azyl a hlavne situatiu potom, ked dostanu doklady, aby mohli v tej ktorej krajine zostat. Tu v NL si to este akotak mozu dovolit, ale na Slovensku.... Nemame dost problemov s Romskym obyvatelstvom?! Kvoli jazykovej bariere robit nebudu. A keby aj hej, tak mozno muzi, ktory si po par rokov dovedu zeny a deti, alebo zalozia rodinu, no zase len s niekym z ich krajiny a tie zase tiez robit nebudu. Mozno je to krute ale ma Slovesko na to, aby zivilo dalsie hlavne krky?! Clovek, ktory ma vysokoskolske vzdelanie ale ma tu smolu, ze ma rodinu, takze nemoze akceptovat robotu kdekolvek, no ma hypoteku, tak zoberie hocijaku robotu, len aby mal prijem. Tym padom ludia s nizsim vzdelanim,maju minim. alebo aj ziadnu moznost sa zamestnat. Ale co chcem hlavne povedat, utecenci sa znazia o vsetko, kym nedostanu papiere, Potom vyuzivaju system. A o pracu nemaju potom zaujem.
Dalej, nabozenska otazka. Dozaduju sa, aby sa ich nabozenstvo akceptovalo, no oni nase nabozenstvo nikdy, zdoraznujem NIKDY nebudu akceptovat. Oni nenavidia krestanov, su k tomu od malicka vedeni. To je fakt, na ktory by sme nikdy nemali zabudnut, pretoze hlavne kvoli tomuto su nepokoje na zapade. Je mi to velmi luto, lebo je hrozne v akej situacii sa tito ludia nachadzaju, ale je fakt lepsie pomoct im v ich krajine.

Hosť

#246

2015-06-01 20:50

Slovensko je chudobná krajina a je to smutné ,že nám stále pribúdajú len problémy,európsky kontinent je už dávno preludneny,tak treba zastaviť vlnu migrácie zmenou politiky krajín ktoré spôsobili danú situaciu.Európa patrí európanom,lebo vieme čo bude nasledovať,keď sa týmto ľuďom nevyhovie.Agresivita a teror im nieje cudzí a všetci to dobre vieme .

Hosť

#247

2015-06-01 21:04

Vybudujeme si za niekoľko storočí štáty kde vieme žiť a teraz sem príjmeme utečencov lebo aj oni sa chcú mať super. Nagy lófaszt!

Hosť

#248

2015-06-01 21:25

chcem aby Slovensko patrilo Slovákom a nie nevzdelaným a nekultúrnym prisťahovalcom

Hosť

#249

2015-06-01 21:27

Zijem V UK a vidim kazdy den co dosiahol multikulturalizmus.

Hosť

#250

2015-06-01 21:59

Nechcem tu žiadnych migrantov, ktorí nám budú ešte viac ničiť našu beztak už dosť zdevastovanú krajinu. Ak naši a europsky papaláši nevedia kam s peniazmi, nech každý financuje svoje národy, určite je čo v každej europskej krajine vylepšovať a teda aj financovať. Prečo máme stále hrdlačiť na iných? Máme dosť aj vlastných trpiacich, ktorí potrebujú pomoc aj dosť vlastných darebákov, ktorí potrebujú prevýchovu, aj dosť oblastí do ktorých nám treba investovať. Nech mocnári sveta neničia krajiny vojnami a nebude nikto utekať.