Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#326

2015-06-03 11:26

Pretože, je tu už dosť neprispôsobivých.
sunar

#327 Re:

2015-06-03 11:37

#326: -  

presne tak, preto by si sa mal schovat do kanala, bez uz moj


Hosť

#328

2015-06-03 11:37

Som 100% proti prijímaniu emigrantov, bola by to katastrofa a koniec Europy. Slovensko nezapríčinilo túto inváziu a Slovensko nemá žiadnu povinnosť živiť invazistov, pretože toto je nelegálna invázia a začiatok zániku Europy.
Dany

#329

2015-06-03 11:44

Lebo sa bojím o životy svojich potomkov a všetkých ľudí žijúcich v našej vlasti.Nalodiť na vojenské lode,dať im vodu a jedlo - vylodiť v ich domovine a poslať tam humanitárne konvoje z SŠA,F,UK,ITA - tí toto zapríčinili ,tak nech to riešia!!!


Hosť

#330

2015-06-03 11:57

Ešte toto tu treba. Mame dosť cigánov čo chovať z našich daní a nie to ešte emigrantov tu pustiť. Keby sa vláda starala o to aby bola robota všade nie iba na západe a nie o utečencov.

Hosť

#331

2015-06-03 12:12

Nie som za masový príliv emigrantov do našej krajiny, nakoľko mojím názorom je,že ak treba ľuďom v núdzi pomáhať, pomáhajme im u nich doma. Nemáme vytvorené podmienky pre pomoc Slovákom /invalidným, dôchodcom/, ako sa chceme porátať s obrovským množstvom ľudí s absolutne odlišnou mentalitou, ktorí očakávajú štátnu podporu?
Europanka

#332

2015-06-03 12:23

Petíciu som podpísala, preto lebo nesúhlasím s umiestnením na našom území s utečencami z moslimských krajín. Je to iná kultúra, tradície atď... A naša krajina nie je taká bohatá, aby si mohla dovoliť živiť cudzincov aj keď niečo prispeje EU.  U nás sa tiež nežije ľahko, máme veľa nezamestnaných, čo by aj chceli pracovať a nemajú kde. Nech si ich vezmú tie krajiny, ktoré prispeli k tomu, že je v ich krajinách nepokoj a vojna. A to najma USA - svetoví policajti, ktorí pomohli zvrhnúť legálne zvolené vlády a podporovali teroristov.


Hosť

#333

2015-06-03 12:52

Podporujem tuto peticiu svojím hlasom. Som za to aby vlády a obyvatelia tých krajín ktoré tuto vlnu imigracie vyvolali, niesli zodpovednoť a dôskedjy vyvolanej imigracie. V prípade imigrantov z Libie sú to vlády USA, Veľkej Britanie, Francúzka a Italie. Vláda českej republiky svojimi postojmi zrádza záujmy svojích voličov a musí odstupiť.

Hosť

#334 Re:

2015-06-03 12:57

#333: -  

 Nie českej ale slovenskej, alebo si si pomýlila petíciu lebo táto je pre slovensku vládu ......

 


Hosť

#335

2015-06-03 13:13

Petíciu som podpísala, lebo nesúhlasím s tým, aby sme prijali migrantov. Je to iná kultúra, náboženstvo, iné choroby atď....Máme dosť svojich problémov, ktoré vláda nedokáže riešiť a budeme sa venovať lenivej čiernej čvarge? Bojím sa o budúcnosť. 

Pán Fico...dajme referendum, zaručene bude 100% účasť ako nikdy.....žiadame vypočuť si slovenský národ a nie EU...

Nechceme migrantov....preč s nimi...nalodiť a čau späť...vôbec nedovoliť vstúpiť na naše územie!!!!

 


Hosť

#336 Re:

2015-06-03 13:29

#2: -  

 Máš pravdu. Ja som istého času komentovala istú bohačku z Ke ...pani Rezešovú...a dáky kokosový orech sa mi hned vyhrážal....tak neviem či je na mieste na nete zverejniť meno, stačila prezývka...ak si to budu politici zisťovať,tak potom nech maju prístup k menám....To je môj názor. Nehanbím sa za to,ale je tu veľa idiotov, čo by mi zbytočne strpčovali život....dosť mám svojich problémov...

 

mery

#337 Re: Re:

2015-06-03 13:39

#336: - Re:  

 Treba písať Ficovi na stránku SMERU, že chcete referendum, ako som napísala aj ja.... čím viac ľudí mu napíše tým skôr to bude brať vážne....

 


Hosť

#338

2015-06-03 13:46

Odmietam multukulturalne obohatenie SK moslimski azylantami z africkeho kontinentu, nech im pomaha ten kto sposobil arabsku jar - USA!

Hosť

#339

2015-06-03 14:30

Bez komentára, lebo čo sa už dnes deje, tak to je na zánik ľudstva

Hosť

#340

2015-06-03 14:59

Lebo mi zalezi na buducnosti mojich 3 deti !!

Hosť

#341

2015-06-03 15:02

Nechcem moslimov v našej kresťanskej krajine,desia ma .

Hosť

#342

2015-06-03 15:06

Suhlasim s peticiou..

Hosť

#343

2015-06-03 15:35

Nas stat este nevyriesil nasich romov a to uz vobec si neda rady s extremnym radikalnym Islamskymi IS teroristami.

Nasi Slovaci su nuteny vyst z nasej krajiny,lebo stat im nevie zabezpecit ludske pracovne podmienky,stat Slovakov vyzenie

a vezme moslimskych teroristov do krajiny a zacne ich zivit a stavat im byvanie.Nasi mlady ludia nechcu mat deti a brat sa,lebo nemaju kde byvat.

off road

#344

2015-06-03 15:47

nepotrebujeme ďalších migrantov, nám stačia cigáni


Hosť

#345

2015-06-03 15:52

Zdviha sa mi snich zaludok

Hosť

#346

2015-06-03 15:55

Podpísala som to preto, lebo nesúhlasím s tým, ako sa EUparlament nechce pustiť do skutočného riešenia tohto vážneho problému s imigráciou z islamských štátov. Strčiť hlavu do piesku, čo znamená rozhodiť imigrantov po Európe... to nie je riešenie, ktoré prinesie osoh Európe. Práve naopak, to je "zamiesenie" na poriadne spoločenské problémy . Nemáme vyriešenú rómsku problematiku, náš štát hapruje a zaostáva za vyspelými krajinami, kolabuje nám zdravotníctvo, školstvo je v háji, sme odpadovým košom pre európske výrobky, nemáme dosť na dôchodky, zdravotníctvo a máme tu teraz chovať islamistov, stavať im mešity, dávať dole kríže z kostolov, lebo ich to bude urážať, nie, nie a ešte 5000 x NIE !!! Naša krajina je kresťanská a neprajem si obohacovanie multi-kulti v štýle islamistickej šárie, ich príšerných zvykov, rituálov, babušenia do dlhých mundúrov, kameňovania, znásilňovania a podrezávania na ulici za bieleho dňa...Z akého dôvodu potom vrážame peniaze do stráženia Schengenských hraníc, ked prišelcov nafasujeme priamo od EU??? Toto predsa nie sú žiadni utečenci - matky s deťmi, starci, rodiny...Sú to vo väčšine prípadov mladí ľudia, ide o ekonomicky motivovanú imigráciu. Chcú sa priživovať na sociálnych dávkach v únii a najviac sa chcú dostať do UK, Francie, Holandska, kde sú dávky slušné a nie ako u nás. Časom príde aj ich príbuzenstvo a Európa bude stále viac islamizovaná. Kto nevie, čo je islam, tak sa o to nestará. Ale odporúčam prečítať si knihu Islam bez závoja.

Hosť

#347

2015-06-03 16:59

Malme tu dosť cigánov ktorých treba krmiť nechcem tu mať aj ďaľšiu "väčšinu" menšinu...

Hosť

#348

2015-06-03 17:05

Zijem v UK ( ale stale som obcianka SR )a vidim, co sa tu deje a ako to tu funguje. Ti, co hovoria do TV ze emigranti sa chcu ucit nas jazyk, pracovat a byt sucastou nasej spolocnosti a kultury, tak klamu a balamutia ludi. Nefunguje to tak v UK, FRancuzsku, Nemecku, Svedsku, Taliansku atd... Pani doktorku a jej podobnym by som velmi rada ubytovala v jednej z tej casti Londyna kde su cedule o tom, ze to uzemie je pod ochranou moslimov a Sharia Law a nikto tade nesmie prejst s flasou piva v ruke, v minisukni ci so psom, kedze ich nabozenstvo psov neznasa. A to nehovorim napriklad o paroch ruka v ruke ci bozk na verejnosti.
Ako je mozne, ze v tejto krajine Somalske zeny, ktore tu ziju niekolko rokov nevedia po anglicky a ked ide na urad vybavovat podporu na 7 deti tak jej este ponuknu aj tlmocnika zadarmo, lebo v inom pripade by to bola diskriminacia.
Ako je mozne, ze moslimovia v tejto krajine demonstruju verejne na ulici proti kulture a pravu tejto krajiny a vyhrazaju sa a nadavaju policajtom a oni nemozu nic urobit lebo maju zviazane ruky.
Multikulturizmus nefunguje a nikdy ani nebude. My nechapeme ich kulturu a oni nasu a ked je do toho este zamiesane ine nabozenstvo tak je to este horsie.
Pocula som uz aj take nazory, ze Europske staty prijali nasich emigratov v 1968. Ano, prijali ich. Ale tu stale hovorime o Europe, podobnej kulture, nabozenstve a tradiciam. Pochybujem, ze utekali do Somalska, Syrie ci Lybie.
My si jednoducho musime uchranit nasu krasnu krajinu, nasu kulturu, nase tradicie a nasu slovansku krv.

Hosť

#349

2015-06-03 17:19

Som proti prijimaniu utecencov lebo ohrozuju nasu kulturu ekonomiku a demokraticke zriadenie. Mame dost svojich ludi na hranici chudoby ktori potrebuju pomoc a nie starat sa o imigrantov

Hosť

#350

2015-06-03 18:29

Preto že som nezapričínila tento problem a EU poslanci nech si ich rozdelia a zoberu domov my máme svojich problémov dosť Slovensku treba pomôcť