Odmietame kvóty pre migrantov


Hosť

/ #245

2015-06-01 20:49

Pretoze, zijem 11 rokov v Holandsku, bola som vydata za byvaleho utecenca, vdaka ktoremu som sa zoznamila s mnohymi podobnymi ludmi a vidim ako neskutocne vyuzivaju ponuknuty azyl a hlavne situatiu potom, ked dostanu doklady, aby mohli v tej ktorej krajine zostat. Tu v NL si to este akotak mozu dovolit, ale na Slovensku.... Nemame dost problemov s Romskym obyvatelstvom?! Kvoli jazykovej bariere robit nebudu. A keby aj hej, tak mozno muzi, ktory si po par rokov dovedu zeny a deti, alebo zalozia rodinu, no zase len s niekym z ich krajiny a tie zase tiez robit nebudu. Mozno je to krute ale ma Slovesko na to, aby zivilo dalsie hlavne krky?! Clovek, ktory ma vysokoskolske vzdelanie ale ma tu smolu, ze ma rodinu, takze nemoze akceptovat robotu kdekolvek, no ma hypoteku, tak zoberie hocijaku robotu, len aby mal prijem. Tym padom ludia s nizsim vzdelanim,maju minim. alebo aj ziadnu moznost sa zamestnat. Ale co chcem hlavne povedat, utecenci sa znazia o vsetko, kym nedostanu papiere, Potom vyuzivaju system. A o pracu nemaju potom zaujem.
Dalej, nabozenska otazka. Dozaduju sa, aby sa ich nabozenstvo akceptovalo, no oni nase nabozenstvo nikdy, zdoraznujem NIKDY nebudu akceptovat. Oni nenavidia krestanov, su k tomu od malicka vedeni. To je fakt, na ktory by sme nikdy nemali zabudnut, pretoze hlavne kvoli tomuto su nepokoje na zapade. Je mi to velmi luto, lebo je hrozne v akej situacii sa tito ludia nachadzaju, ale je fakt lepsie pomoct im v ich krajine.