Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#176

2015-05-31 20:59

Strach z vojny co nas preniesly sem. Prajem tu mier !!!!!

Hosť

#177

2015-05-31 21:35

Lebo sa mi to nepáči....

Hosť

#178

2015-06-01 05:02

Obávam sa o budúcnosť mojich detí a tejto krajiny.

Hosť

#179

2015-06-01 05:25

Lebo vidím riziká nielen ekonomické, bezpečnostné, ale islam je náboženstvo ktoré ohrozuje náš spôsob života a ľudské práva, to nie je rasizmus ale pravdivý fakt, a to čo sa deje v západnej Európe je toho dôkazom ( kriminalita, znásilňovanie, agresivita proti pôvodnému obyvateľstvu .... toto Európa naozaj potrebuje? ja si myslím že NIE.....

Hosť

#180

2015-06-01 05:29

Lebo mama chce aby jej vnúčatá žili v bezpečnej Európe, kde za pár rokov môžu byť prenasledované len preto že sú kresťania, je toto vôbec normálne čo robia politici v Bruseli toto už nie je o humanite to je zrada.....

Hosť

#181

2015-06-01 05:57

Petíciu som podpísala preto, lebo mi záleží na mojich deťoch a na tejto zemi kde naši predkovia bojovali aby sme tu mi mohli žiť. Teraz by sme mali len tak bez boja vydať našu zem nejakým cudzím ľuďom, ktorí sú 1000 rokov pozadu vo vývoji? Inak by sa inak chovali keby boli vyspelejší.. Dnes už vieme čo robia v ostatných Európskych štátoch, Je to aj preto lebo pokiaľ žijú títo ľudia v prírode je dobre, ale akonáhle sa dostanú do civilizácie sú zlí. Mali by na to pamätať hlavne všetci ktorí pod falošným súcitom pripravujú pre naše deti peklo.

Hosť

#182

2015-06-01 06:17

Podpísala som túto petíciu preto, lebo mi záleží na pokojnej budúcnosti našej krajiny, na bezpečnosti našej krajiny a preto, že nemáme finančné prostriedky na slušný život ani pre našich mladých ľudí ani dôchodcov, som dôchodkyňa a čo žijem je len biedne prežívanie. Naša krajina sa nevie postarať ani o svojich ľudí.

Hosť

#183

2015-06-01 06:59

PRETOŽE MNOHÍ OBČANIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY TRPIA SAMI NEDOSTATKOM PRÁCE,Z ČOHO VYPLÝVA EXISTENČNÝ PROBLÉM NÁS SAMÝCH A MNOHÉ NAVÄZUJÚCE SÚVISLOSTI.ĎALŠÍ DÔVOD JE MOŽNÝ PRENOS CHORÔB ATĎ......

Hosť

#184

2015-06-01 07:20

Pretože sa bojím rozširovania moslimstva v kresťanských krajinách, ako je tá naša.

Hosť

#185

2015-06-01 07:20

Aj tak Brusel urobí tak ako ju-e-sa uzná za vhodné. Apoň nech vedia, panhcharti, že nie sú všetci v EÚ ovce ..alebo žerú seno. Nič osobného. Bude ako nebolo. Mysleniu zdar. Zdar.

Hosť

#186 Re:

2015-06-01 07:35

#1: -  

 Hanbiť sa píše s "n" a nie s "m." Teda HANBIŤ, nie HAMBIŤ...

 


Hosť

#187

2015-06-01 07:38

Multikultúrne komunity priniesli viacej zla ako dobra...

Hosť

#188

2015-06-01 08:21

Kvóty nie sú systémové riešenie .Ale,pre europosrancov veľmi jednoduché ! Čo bude za rok? ...za 5 rokov ? ... za 10 rokov ?

Hosť

#189

2015-06-01 08:35

Intenzívne zbierajme podpisy, cez víkend prišlo ďaľších 5000...

 


Hosť

#190

2015-06-01 09:12

lebo mame vlastnych neprisposobivych "imigrantov" uz cez 500.000

Hosť

#191

2015-06-01 09:12

pretoze inak o par rokov budeme my Slovaci kto bude musiet utekat pred nimi prec...
sunar

#192 Re:

2015-06-01 09:13

#178: -  

 ale prosimta, deti si budu aj tak fetovat to svoje

Tolerantny obcan

#193 Re:

2015-06-01 09:16

#166: -  

Preco si radsej neprecitas text tejto peticie? Zistil by si, ze iniciatorom su obcania SR a nie ziadni extremisti:

My, občania Slovenskej republiky svojim podpisom petície potvrdzujeme, že žiadame vládu tejto krajiny, aby rázne odmietla všetky návrhy Európskej komisie a Európskeho parlamentu na zavádzanie povinných kvót pre utečencov. Sme presvedčení, že udeľovanie azylu by malo zostať čisto v kompetencii národných štátov. Súhlasíme s tým, aby naši humanitárni pracovníci v primeranej miere pomáhali priamo na území daných štátov, tak ako to bežne robia v prípade rôznych živelných katastrof. V hromadnom prijímaniu kultúrno veľmi odlišných, najmä moslimských imigrantov,  vidíme obrovské bezpečnostné a ekonomické riziko pre našu krajinu i jej demokratické zriadenie. V prípade, že Európska komisia bude cez odpor SR vynucovať, legislatívne či akýmkoľvek iným spôsobom, umiestňovanie imigrantov (utečencov) v SR, žiadame Vládu SR a Parlament SR, aby iniciovali kroky na vypísanie národného referenda v tejto otázke.


Hosť

#194 Re:

2015-06-01 09:20

#1: -  

 horda z afriky sa uz blizi!! nezasvinme si svoju krasnu zem!!!


Hosť

#195

2015-06-01 10:09

preto ze nechcem aby sa u nas dialo to co sa deje vo Fravcii,Svedsku a inych krajinach kde si pustili podobnu svoloc.nechcem aby sa nieco stalo mojim potomkom alebo aj mne samotnemu.nech si ich zoberu tie krajiny ktore rozbili v tych krajinach zriadenie,ktore bolo hoc aj podla nasho vnimania nedemokraticke,trabars diktatorske ale fungujuce,ktore davali pracu aj ludom z okolitych krajin.a preto tato imigracna pandemia smerom na europu.

Hosť

#196

2015-06-01 10:29

Mame malo svojich tmavsich obyvatelov

Hosť

#197

2015-06-01 10:32

Skúste si predstaviť, že by NR SR prijala zákon, ktorý by nariaďoval každému z nás prijať do svojho príbytku jedného bezdomovca. Súhlasili by ste ? Vo väčšom, je presne toto politika EU voči jednotlivým členským krajinám s čím nemôžem súhlasiť.
Súčasne som proti ďalšiemu zotrvávaniu SR v EU a tiež proti zotrvávaniu v zločineckej organizácii NATO, ktorá sa výraznou mierou podieľala na dnešnej situácii s utečencami napr. bombardovaním Líbye.
mery

#198 Re:

2015-06-01 10:37

#189: -  

dufam že sa to podarí ked počujem Moniku Beňovú ako túto islamizáciu Európy podporuje, ako jej je jedno že znásilňovanie európsky žien sa z dňa na deň zvyšuje, tá agresia z ich strany ( migrantov), teraz som vydela na internete ako jeden z týchto mierumilovných migrantov ( tak ich prezentuje Brusel) drží v rukách kríž a na ňom ukrižovanú mačku je mi z toho na zvracanie, toto nie su ľudia ..... Brusel nás zradil ,zradil našu kultúru, ohrozuje naše práva, ohrozujú všetko prečo naši predkovia umierali ( aby mi sme mohli žiť v pokoji) a teraz toto .... ISLAMIZÁCIA PODPOROVANá POLITIKMI .... TOTO MUSÍME ZASTAVIŤ.....inak ďalšie generácia Európanov pocítia nenávisť islamu na vlastnej koži a budú nás preklínať že sme náš svet nebránili.....


Hosť

#199

2015-06-01 10:56

Ak sa Slovenská republika rozhodne prijať migrantov, ktorí k nám aj tak nesmerujú, malo by to byť z vlastnej vôle a nie z donútenia.
- máme tu sociálne slabú skupinu rómov, ktorých nie je málo, o ktorých sa treba starať, tých ani na západe nechcú a robia všetko pre to, aby u nás ostali. Už teraz míňame na dávky horibilné sumy.
- je tu riziko prílivu utečencov z Ukrajiny, keďže konflikt stále nie je vyriešený.
- Slováci sú konzervatívni národ, a nielen Slováci. Multikulturalizmus nie je pre každého, ešte sme si neporadili sami so sebou, nieto naložiť si na chrbát ďalšie bremeno. To čo sa teraz deje vo francúzsku, nemecku sa celkom jednoducho môže o nejaký čas diať aj u nás. Mentalita Slovákov je taká, že lepšia prevencia než intervencia.

Hosť

#200

2015-06-01 11:22

Nech si situaciu riesi ten ,kto ju sposobil.V tomto pripade USA a zapadna Europa.Ked si ich sem navlacime,zachvilu sa budeme bat aj na ulicu vyjst.Len nech si ich tam pekne nechaju.Co dodrbkali,nech si len na tom krasnom zapade aj vylizu.Howgh.