Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zrušenie vlakov zadarmo.


Hosť

#851 Re: hmm

2014-11-21 15:29

#73: tobias - hmm 

 Cestovanie zadarmo platí pre všetkých občanou EÚ, ktorí spĺňajú slovenské podmienky.... Takže im stačí si vybaviť rovnakú kartičku ako SK študent, alebo dôchodca a cestujú tiež zadarmo.... 


Hosť

#852 Re: Fico je fas!!!

2014-11-21 15:30

#4: Maťo - Fico je fas!!! 

 napr ak má viac ako 65 rokov tak v Maďarsku. Spolu s ostatnými penzistami EÚ.


Hosť

#853

2014-11-21 15:49

Je to hlúposť vlaky zadarmo, jasne že mi cO platíme dane to Z daní zaplatíme je to fér voči nám platcom DPH? rovno mohli dať celému Slovensku zadarmo cestovanie,na to aby vytvorili pracovné miesta sa tu peniaze vyjadrujú do neba. Smutné aká je primitívne ficova vláda A všetci čo to chválili asi si fakt bez IQ. Tak štát na úrovni nulovej.

Hosť

#854

2014-11-21 15:57

Považujem to za totálnu blbosť,ked chce niekto cestovať nech si zaplatí..Radšej by mali zlacniť chlieb,to je doležitejšie pre život

Hosť

#855

2014-11-21 16:05

premiér bude asi hlúpy


Hosť

#856

2014-11-21 16:12

To bol všetko volebný tah.
amico

#857 Re: Zrusit!

2014-11-21 16:44

#25: - Zrusit! 

 ... pretože je to bezplatne pre teba  , je to najväčšia možná zlava.   Vážiš si to , či nevážiš ?  


Hosť

#858 Re:

2014-11-21 17:25

#828: Róbert Fico -  

 Daj si do poriadku hlavu!!!!


Hosť

#859

2014-11-21 20:52

Nemám slov,ževraj zadarmo.To sme ozaj Slováci,robia si čo chcu.Dokedy to necháme len tak.

Hosť

#860

2014-11-21 21:36

fico cocot

Hosť

#861 Re: Re: Re: Vlaky zdarma ANO

2014-11-22 13:15

#821: sunar - Re: Re: Vlaky zdarma ANO 

 a pracujucim ludom vlaky zadarmo vychadzaju na kkt.ked ja mam pracovat ako sestra denne nocne, za almuznu a este mi z nej maju zobrat na to aby sa platili tebe a ostatku vlaky tak to urcite nie..je to uplna hovadina..

filip

#862 Re: Re: Re:

2014-11-22 14:58

#460: - Re: Re:  

 konecne niekto normalny..


Hosť

#863

2014-11-22 17:05

na zamyslenie: pokial bude vyrovnany rozpocet nech maju dochodcovia trebars vsetky sluzby zadarmo, ale pokial sa budeme neustale zadlzovat, prave tyto studenti,ked budu dochodcami nebudu mat ani len ten dochodok a nieto vlaky zadarmo. namiesto toho, aby islo na platy ucitelom a sestram, tak splacame uroky z dlhu a kazdy rok viac a viac. no ale panom politikom to moze byt ukradnute, pretoze oni na dochodok budu zabezpeceni a teraz potrebuju hlasy sebeckych oveciek, ktorym sa nechce uvazovat co bude, ked oni uz nebudu.studenti, 42,3 miliard euro budete musiet splatit a bude vas to boliet.bude vas na to uz len o polovicu menej. keby to fico zobral hned po meciarovi, tak by sme boli dalsie grecko.zistite si, prosim, kto nas najviac zadlzil a zadlzuje.sulik ma zdravy sedliacky rozum ale preferencie  5 percent. ked hovori, ze nieco je chore, tak pani populisti ho vysmeju.Martina poliacika by som chcel ako premiera a sulika ako ministra financii, ale asi to tak nikdy nebude, lebo nenaslubuju hory doly a zastavaju sa nenavidenych mensin.absolutny nonsens bol, ked slota v ziline skoro vyhral volby.Ten slota, ktory urobil zo ziliny najzadlzenejsie mesto na slovensku.Politikov mame len nato, aby rozumne prerozdelili nase peniaze na nic ine.ked nebudu rozkradacky, tak justicia si nemusi povinne zatvarat oci a prezident, ako sudruh gasparovic, nemusi klamat, ze sa s korupciou nikdy nestretol.slovensku chyba financna gramotnost obyvatelstva .nepojdem predsa s rodinou na dovolenku na belize a nekupim si drahe auto, ked na to nemam. deti by som bol urcite najlepsim ockom na svete, ale potom by mi dala banka splatkovy kalendar a okrem potravin a inkasa by na nic nezostalo.preto sa aj ucitelom a sestram zmrazuju platy a bude este horsie a ked sa bude musiet dodrzat dlhova brzda, pojdu aj dochodky vyrazne dole,ale pan fico tu uz nebude a mi sa mu podakujeme ako meciarovi a dzurindovi aj ked za dzurindu ekonomika slapala.co spravil pre nas pan fico za 7 rokov vladnutia?zije sa nam lepsie? platime nizsie dane? kolko zivnostnikov a drobnych podnikatelov polozil na lopatky ? stupaju platy statnym zamestnancom?kedy budu dochodky take ako v rakusku?kedy prestanu mladi utekat do zahranicia?pamatam si, ked ste sluboval 100 poslancov v narodnej rade, mensiu byrokraciu na uradoch, uzsi statny aparat, boj s korupciou, jednu zdravotnu poistovnu, lieky zadarmo... fico a spol.kupil   spp-matku, rad by som videl a nielen ja, kolko milionov je v strate a ake maju zisky sukromne spp distribucia a eustream. dozvieme sa to niekedy?kazdy, kto sa stretol s korupciou  ma dat vediet ficovi a ten  s nou, tak to povedal, zatoci. tak mu odkazujem, ze skoro cely smer je prehnity,  telefonne cislo na seba nenechal, preto mu to oznamujem takto.zastal  sa ombucmanky?ked niekto poukaze na korupciu, idu nan davat trestne oznamenie smeraci dosadeni v dozornych radach.toho lekara ,ktory upozornil na predrazene CT,  by som spravil riaditelom a riaditelku, pokial by sa preukazalo, ze isla v tom s nimi hnal svinskym krokom.spravil by som zakon, ze by nemohla uz pracovat vo verejnesprave do konca zivota, platilo by to pre kazdeho, kto podpise nevyhodnu zmluvu so statom a je to jedno ci je zo smeru alebo sdku, a este i hmotnu zodpovednost.  tymto ludom davame z nasich dani 3000 euro a viac.Za co? trestnopravnu zodpovednost politikom za zle narabanie s verejnymi financiami...urobi s tym konecne  niekto nieco ? urobi s tym nieco fico a jeho verni? neurobia nic a  figel a hrusovsky tiez nespravia nic, akurat beru platy. kanikovi neverim ani slovo a sdku by mala  zaniknut a freso nech robi zupana.taky je moj nazor. 

Jaro

#864 Re: Re:

2014-11-22 19:05

#820: - Re:  

 V tom príspevku je zopár nepresností:

železničná spoločnosť cargo slovakia a.s. je zatiaľ stále v rukách štátu

železničná spoločnosť cargo slovakia a.s. nemá nič spoločné s osobnou prepravou, ale nákladnou

spoločnosť, ktorá zabezpečuje zatiaľ väčšinu osobnej prepravy je tiež stále v rukách štátu


Hosť

#865

2014-11-23 11:25

Ach tie Ficoviny... Ani si to nezaslúži takú pozornosť akú tomu venujeme.

Hosť

#866

2014-11-23 14:28

Sám som dôchodca,mám 66 rokov, ale cestovanie úplne zadarmo pre študentov a dôchodcov považujem jednoznačne za politickú propagandu jednej strany. To sa máme už tak "dobre", že si to môže tento štát dovoliť? Už sa budem opakovať, ale nič nie je zadarmo, to pochopí aj dieťa. Zaplatia to daňoví poplatníci.

Hosť

#867

2014-11-23 17:51

Ja ako živnostník tento špás platím svojimi daňami a peniazmi, ktoré v ten istý čas z nás malopodnikateľov, schválením novely zákona o dani z príjmov, vytiahli na odpisoch a nákladoch. Dobre premyslené.
Kika

#868 naserte si

2014-11-23 19:46

Vy všetci študenti a dôchodcovia, čo ste proti vlakom zadarmo: kto vás núti vybavovať si tie preukážky a zadarmo naozaj jazdiť? Tak si to cestovné plaťte, keď máte také silácke reči...ale skutek utek, čo? Vyjadrovať sa, že ste proti vlakom zadarmo, že to budú splácať ešte naše vnúčence atď. to dokáže každý! Každý, kto podpísal túto petíciu, ale aj tak si kupuje lístky zadarmo (pretože pochybujem, že všetkých 28063 podpísaných ľudí si cestovné reálne platí) , by som najradšej prefackala, lebo väčšie alibistické svine som skutočne nevidela. PEACE!


Hosť

#869 Re: Re:

2014-11-23 22:45

#15: martin - Re:  

 Ako dobytok sme cestovali aj doteraz ;) len sme za to aj platili ! 


Hosť

#870

2014-11-23 22:50

Nebuďte tak zaslepení nenávisťou k Ficovi :) spravil aspoň niečo. myslite že tie dane by sa nezvyšovali aj tak ?! Takto ked sa zvýšia tak aj niečo z toho bude nie len peniaze pre politikov ;) 


Hosť

#871

2014-11-24 06:22

Ficoviny, ficoviny... "Skoro" sme sa poučili...
sunar

#872 Re: naserte si

2014-11-24 06:50

#868: Kika - naserte si 

 presne tak kika, len zavidia a kedze maju maleho vybijaju si to na podobnych akciach pre dobru vec


Hosť

#873

2014-11-24 07:03

Populisticky krok nasej sucasnej vlady preferujucej urcitu skupinu ludi - to sme tu uz mali- takze nesuhlasim s výhodami "len pre niekoho"
Janina

#874 Re: Re: Fico je fas!!!

2014-11-24 08:07

#60: On - Re: Fico je fas!!! 

 dobre by bolo zopakovať si slovenský jazyk :-)))) a trocha slušnosti by nezaškodilo...

sunar

#875 Re: Re: Re: Fico je fas!!!

2014-11-24 08:18

#874: Janina - Re: Re: Fico je fas!!! 

 pocuj, nie si ty nahodou dcera nasej slovencinarky jolandy?