Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zrušenie vlakov zadarmo.

llll

#726 Re: Re: Re: Re: east

2014-11-11 22:48

#406: milina - Re: Re: Re: east 

 Aj bratislavčana poznať velmi rýchlo: neznáša vychodnarov, lebo su mudrejší a skor sa dostanu na školy a do práce ako bratislavčan, ktorý si myslí, že je niečo viac len preto, že je bratislavčan.

sunar

#727 Re: Re: Re: Re: Re: east

2014-11-12 06:35

#726: llll - Re: Re: Re: Re: east 

 zi si si dal pestiku moj, a nehovor ze nie, videl som ta, preto si taky masny.


Hosť

#728 Re:

2014-11-12 06:44

#7: -  

 keď je BA predraženáno načo tam chodíte? Existujú aj iné mestá na SK ako Bratislava.A zdaňovanie študakov je úplne OK hlavne pri ľuďoch čo nevedia ci zarobia 250 alebo 350€. 


Hosť

#729

2014-11-12 06:51

Nepodpisem ale vyjadrim sa. Nepáči sa niekomu zadarmo cestovať?? Nech sa páči treba cestovať vlakmi IC, EC, RJ,autobusmi,lietadlami,autami.Vykašlat sa na vlaky však ich len porušia a o pol roka tu bude petícia za zachovanie tam.je trate,onej trate,toho rýchlika.Aj tak aj tak dane hore pôjdu. A čistota vo vlakoch???Fico áno nikto z parlamentu tam bordel nerobí keďže sa vlakmi nevožiarení.Robia si to cestujúci. 

hosť

#730

2014-11-12 07:10

Úplne celé zle..... !!!!

sunar

#731 Re:

2014-11-12 07:22

#729: -  

 presne tak


Hosť

#732

2014-11-12 07:25

som ZA !!!!


Hosť

#733

2014-11-12 08:24

dať plebsu vlaky z druhej svetovej a tváriť sa pritom ako záchranca národa, to je možné len na SVK


Hosť

#734

2014-11-12 08:33

Nic nie je zadarmo. Mam pocit, ze by za tym bolo nieco ine, nieco nie dobre. Som Student a radsej budem platit 3,81eur do BA za cestu od septembra.
sunar

#735 Re:

2014-11-12 08:50

#734: -  

 co si sa zblaznil, to mas 2 piva a pagac za to


Hosť

#736

2014-11-12 10:05

zase uplne zbytocny, populisticky krok, uplne zle vymysleny, navyse zavadzanie oveciek nepravdami o bezplatnom cestovnom, ktore budu vsetci hradit z dani


Hosť

#737

2014-11-12 12:14

Súhlasím s obsahom petície.

Hosť

#738

2014-11-12 14:09

Najviac podpisov pod petíciu je v vždy pondelok po príchode indických vlakov z Košíc do BA. Go go Železnice SK, you do perfect job!

 

 

Pravda o svete

#739 Pravicová mládež..

2014-11-12 15:17

Veľmi sa divím, že táto pravicová mládež, nežiada použiť peniaze určené na vlaky zadarmo radšej na zvýšenie výdavkov na zbrojenie, ktoré tak presadzuje Bútora s kiskom  !!!!! Vážení, zaslepenci, ktorí ste podpísali túto petíciu, zistite si, koľko peňazí  náš štát odvádza na zbrojenie a potom sa niekde podpisujte , tupci !!!!

Matovič

#740 Posranci a posranec Matovič

2014-11-12 15:24

Vážený pán poslanec Matovič, zaujíma ma prečo ste ešte v parlamente nenavrhli, aby NEMALI poslanci vlaky, MHD a iné ZADARMO ?????? Zaujímavé, že to nikde , v žiadnej relácii ani nespomeniete ... A to určite nie je cestovanie v 2. triede, ale v prvej!!!! Takže, keď ste taký aktívny- hurá na to, okamžite si zrušte tieto výhody, pretože vy s Vašimi príjmami na to určite nie ste odkázaný, ako aj všetci vaši kolegovia!!! Prečo to nepoviete ľuďom, že VY to máte ZADARMO !!! A čudujem sa týmto  ovciam a Vaším papagájom, ktorí to podpisujú . Veď ke´d sa im nepáči, nech cestujú IC vlakmi, tie zadarmo nebudú !!!


Hosť

#741

2014-11-12 16:37

Ako starodôchodkyňa považujem "vlaky zadarmo"
za číry populizmus - na účet nás všetkých!
Pracujúci to zaplatia financiami a my starí
zaplatíme stratou poslednej úcty a sympatií
mladších generácií,ktoré budú musieť znášať
nielen finančné náklady,ale aj prudké zhorše-
nie už aj tak mizernej kultúry cestovania.
Pritom starcom nijako nepomôže vlak zadarmo,
v cudzom meste treba mať aj nocľah a stravu -
to všetko je nepomerne drahšie,ako bol vlak.
A ak ide o návštevu detí,tie si svojich rodičov
privezú autom sami!A navyše - my už naozaj
necestujeme len tak z pasie!A železničná sieť
na Slovensku tiež neobsiahne všetky chudobné
oblasti,tam chodia autobusy,a tie sú drahé!

Hosť

#742

2014-11-12 16:57

Nechceme klamstva !

Hosť

#743

2014-11-12 17:08

JA CHODIM PRAVIDELNE VLAKOM DO PRACE A KAZDY DRUHY KRAT MUSIM UZ TERAZ SI NEMAM KDE SADNUT TAK SU PREPLNENE PO ZAVEDENI TOHTO ZAKONA SI RADSEJ ANI NEVIEM PREDSTAVIT CO TO TAM BUDE STUDENTI A DOCHODCOVIA SA BUDU VOZIT ZADARMO A JA FIZICKY PRACUJUCI SI ZAPLATIM ZA VLAK A BUDEM CELU CESTU STAT TO KDE SME? ? ?

Hosť

#744

2014-11-12 17:12

Nesúhlasím s tým, aby vlaky boli zadarmo! Aby sme to platili zvýšením daní? To nie je potom zadarmo!

Hosť

#745

2014-11-12 17:51

ok, súhlasím s Vámi. je to ojeb za náš peniaz.je mi s toho smutno na duši. dokedy si necháme srát na hlavu?

Hosť

#746

2014-11-12 18:20

Tie meskania, co su teraz na trase BA KE, minimalne 30 minut, minuly piatok 80 minut, pricom sedim, resp. stojim v spine, smrade a prievane. Kazdy rok za toto zaplatim 850 eur bez nadeje, ze sa to niekedy zmeni. A teraz ma byt este horsie.


Hosť

#747

2014-11-12 19:11

Neschvalujem nesystemove píáristické rozhodnutie zatazujuce danovnikov, s najcitelnejsim dopadom na priemerne zarabajucich danovych poplatnikov, slovensku akoze "strednu" vrstvu. Ak podporovat mladych, tak cez vzdelavanie, vedu a vyskum, volnocasove a sportove aktivity (okrem futbalu a hokeja sa mladi na Slovensku venuju aj inym sportom, pan Fico!), pracovne prilezitosti. Starsich Cez pristupne zdravotnicke a socialne sluzby , za ktore si platili cely aktivny zivot, napriek tomu sa im nedostavaju.

Hosť

#748 Stop vlakom zadarmo

2014-11-12 22:04

Nesúhlasím s krokom vlády R.F. zaviesť pre určitú skupinu obyvateľstva dopravu vlakmi zadarmo. Samozrejme sa náklady na takéto cestovanie zaplatiť musia, nik nepodniká len tak, bez toho aby neočakával zo svojho podnikania zisk. Som za zvýhodnenie cestovného pre študentov a dôchodcov ale  formou zľavy z lístka v určitej výške. Ale vieme prečo sa momentálne zavádzajú 2 veci naraz (vlaky zadarmo a vyššie zdanenie, odvody respektíve iný systém odpisov). Pretože keď Vám niekto utiahne opasok o 2 dierky, vy si zvyknete na menej miesta a potom Vám vráti opasok o jednu polohu naspäť, vydychnete si a poviete ako Vám je už teraz lepšie.

sunar

#749 Re:

2014-11-13 06:26

#745: -  

 nemas tolko jest pastiky ked ti je nevolno, chod na zachod

Jakub

#750 Som proti vlakom Zadarmo

2014-11-13 06:50

Som proti vlakom Zadarmo. Teda minimálne v takej forme ako sú teraz. Chápem, že vláda, ktorá sa označuje ako "sociálna" robí takéto kroky, tých 13 miliónov (či aj viac), ktoré zaplatím aj ja z mojích daní by som tiež nejako prekusol, ale to čo neprekusnem je to "Vlaky" a to "Zadarmo" ... "vlaky" preto, lebo čo študenti a dôchodcovia, čo musia cestovať autobusom?a tak isto, čo chudáci autobusári, ktorý prídu o cestujúcich? Úprimne bol by som radšej, keby sa na to dalo 100 mil. a vzťahovalo by sa to aj na autobusy, súkromných dopravcov a neviem čo/koho ešte... "zadarmo" neskusnem preto, lebo to nie je zadarmo, ale je to bezplatne (lebo to nie je o tom, že by sa v ŽSR rozhodli nebrať cestovné ale, že to cestovné im preplatí vláda)

Aby som uviedol na spávnu mieru. Som proti akejkoľvek forme zvýhodňovania cestovného, bolo by lepšie keby tie peniaze radšej vláda rozdelila na vyšie dôchodky a štipendiá, a nech sa každí rozhodne ako tie peniaze využie. Len hovorím, že keď už vlada chcela silou mocou zaviešť takýto "nápad", tak miesto "vlaky zadarmo" to malo byť "doprava bezplatne".