Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zrušenie vlakov zadarmo.


Hosť

#401

2014-11-07 11:44

Veľmi dobrý nápad táto petícia !! Ja by som petíciou oslovil aj všetkých dôchodcov v mestách a obciach kde vlaky ani nie su - sú totíž diskriminovaní oproti dôchodcom v mestách a obciach kde vlaky chodia!
sunar

#402 Re:

2014-11-07 11:52

#401: -  

 to je uz ich proble, ale bycikel by mohli mat aj v zapadakove

Mafo

#403 Re: Re: Re: Fico je fas!!!

2014-11-07 11:53

#265: - Re: Re: Fico je fas!!! 

 Jebko to je nárečie... Len úbožiak sa vyhovára na gramatiku slovenského jazyka radšej písať zle ako byť vymletý ako mlynček... A pisať bludy čo ani nie sú pravdou... nesčitaný človek hotové nešťastie...

Mr.Freeman

#404 Re: Re: Kalkulácia

2014-11-07 11:58

#399: greg - Re: Kalkulácia 

 Tak sa pozrime trochu ďalej od nosa:

Bezplatné cestovanie vlakmi bude platné aj pre všetkých občanov Europskej únie. To by mohlo byť významené lákadlo pre turistov. A turisti sú z veľkej časti študenti a dôchodcovia. A nemusieť si v "rozvojovej" zemi pýtať lístok od tetušky, ktorá horko ťažko vie po slovensky je plus. Takže, neprinesie takáto kuriozita skôr viac peňazí?

milina

#406 Re: Re: Re: east

2014-11-07 12:11

#300: east - Re: Re: east 

 dovolim si reagovat iba na jedine slovo v tvojom prispevku a to: respektovat sa. to je najvacsi problem, ze ludia, ktori su v bratislave kvoli studiu alebo kvoli praci, sa tu spravaju ako doma a nerespektuju domacich, neuvedomuju si, ze su tu vlastne na navsteve a tam platia urcite pravidla. ja ked pridem do kosic, nekydam na mesto, ludi, ale prisposobujem sa prostrediu rovnako, ako ked idem dobrovolne za pracou do inej krajiny alebo mesta. to je velky rozdiel medzi vychodniarmi a bratislavcanmi. a vychodniara sa da rozpoznat okamzite podla spravania, nezdravi, je povysenecky, vsade je ststrceny ako prvy atd... je mi luto, ale myslim si, ze az vtedy bratislavcania nebudu predpojati, ak nam tu nevitane navstevy /rozumej su tie, ktore tu nechcu byt/ nebudu zavadzat svoje sedliacke sposoby...

sunar

#407 Re: Re: Re:

2014-11-07 12:12

#405: Martin Vozár - Re: Re:  

 konecne nejaka seriozna peticia bracho


Hosť

#408

2014-11-07 12:20

Nič nieje zadarmo. Prečo radšej nepomôžu mladým rodinám s bývaním?

Hosť

#409

2014-11-07 12:20

Vzhľadom na to, že občas cestujem aj vlakom, by som rád ak si zaplatím lístok aj občas sadol, čo nebude možné, pretože bude preplnený celý vlak dôchodcami a študentami. A tiež samozrejme nie som nadšený, že to celé zaplatíme v mi pracujúci v daniach, pretože štát na takéto veci určite nemá nazvyš peniaze. Sumu, ktorá by to mala celé pokryť je veľmi ale veľmi skreslená, ten kto ju vypočítal musel mať z matematiky určite pätorku a nehovoriac o tom, že mnohé autobusové spoločnosti môžu týmto pádom ukončiť svoju činnosť. Takže som zásadne s týmto nespokojný a bol by som rád ak by sa vlaky zadarmo zrušili a taktiež by sa mohla zrušiť aj doterajšia pripečená vláda a taktiež by nebolo od veci, aby sa zmenila konečne mentalita, uvedomelosť a bojaschopnosť tohoto národa, týkajúc sa nielen tohoto prípadu.

Hosť

#410

2014-11-07 12:25

s petíciou súhlasím. Celé vlaky zadarmo sú len populistický akt, ktorý má zalepiť oči najviac ovplyvnitelním skupinám.
Prednosta

#411 miesto

2014-11-07 12:27

Som zvedaví, kde si vo vlaku sadnem ja, ako platiaci cestuící. Asi na nejakú mladu neplatiacu študentku:-))) Alebo do poslaneckej snemovne na miesto tých imbecilov?

sunar

#412 Re:

2014-11-07 12:28

#410: -  

 ty si tiez dobra skupina moja, zalepili sa ti trenky ze si taka proti?

sunar

#413 Re: miesto

2014-11-07 12:29

#411: Prednosta - miesto 

 prednosta moze chodit byciklom nie?


Hosť

#414

2014-11-07 12:32

Táto aktivita súčasnej vlády je veľmi smutný a príliš priehľadný pokus získať čo najväčšie volebné preferencie za peniaze daňových poplatníkov. Ochotne prispejem dôchodcom, ktorých väčšina predošlých vlád nehanebne oberá o ich právom zaslúžené peniaze, ktoré do systému už raz naliali. Takisto ochotne prispejem študentom, ktorí by v budúcnosti mohli do systému prispievať. Ale mám problém s tým, že mi páni politici klamú do očí a zastierajú svoju reálnu motiváciu. Je to urážka zdravého rozumu a bohužiaľ to našich pánov politikov, ktorí sú NAŠIMI zamestnancami (nie zamestnávateľmi), stavia do pozície ešte otvorenejších klamárov. Ako by toho už nebolo dosť...

Hosť

#415

2014-11-07 12:41

Som za zrusenie vlakov uplne, aj aut aj lietadiel. Podporim jedine metro na slovensku zdarma... Dakujem

Hosť

#416

2014-11-07 12:42

Pane soudruhu..vlaky zadarmo nie su ani v Cine. To co si dovolujete je drzost najhrubsieho zrna. Radsej kopirujte osvedcene praktiky inych krajin, lebo vsetko co vyjde z vasho kabinetu je na smiech...再见 慢走
jano

#417 zase deti z sdku zavidia bakam a studentom?

2014-11-07 12:42

verim ze svoj protest myslia vazne a vsetci su POVINNE kupia listok na vlak. Ako pozeram nie je to ani promile cestujucich vlakom co sa podpisali...takze vacsina jasne suhlasi.

janos

#418 co brani SUKROMNYM

2014-11-07 12:43

vlakom regio a autobusom dat listky zadarmo?

jano

#419 Re: reku

2014-11-07 12:44

#409: -  

 kup si miestenku.

sunar

#420 Re:

2014-11-07 12:45

#415: -  

 a co bycigle?


Hosť

#421

2014-11-07 12:45

toto nepotrebuje komentar
misa

#422

2014-11-07 12:47

Vôbec Vam nevadi... ze toto vsetko bude musiet niekdo zaplatit...a zaplatia to pracujuci,ktorí si paradoxne svoje cestovne platia ..a nie su to male položky ,,ktore Vam uberaju z platu..a este budu mat problem sa do vlaku dostat,,ja cestujem kazde rano,,,a je to už teraz otrasne... som priemerný pracujuci clovek,,,mesacný listok ma stoji 72€. + 30 eur dam na cestovanie po Ba....co je z mojej vyplaty dost podstatna cast...a ked si to platim,,tak chcem cestovat ako clovek ,,nie ako dobytok,,ktorý stoji vo vlaku v ulicke...a okrem toho..mam dve deti..ktore studovali..a vsetko..opakujem vsetko sme im platili.a nebolo jednoduche....a teraz ked to zhrniem..platim dane,,platim cestovne..a este k tomu mi preventivne zdvihnu danový zaklad,,aby som zase platila viacej..preco. lebo ine nas necaka..len ze nam tento luxus /lebo tie penieze budu urcite niekde chýbat / ,,pre niektorých bude stat peniaze....a co sa týka politikov..to radsej ani nebudem komentovat..lebo by ma museli zavriet..za moj nazor...


Hosť

#423

2014-11-07 12:57

Som rozhodne za zrušenie cestovania akože zadarmo.

Hosť

#424

2014-11-07 13:03

Konečne sa niekto podujal na možnosť preukázať nevôľu na všetko čo sa v tomto banánovom štáte deje. Hrôôôôza. Takýchto petícii by sme potrebovali viacej, pretože problémov je neúrekom a nič sa v skutočnosti nerieši. Urobia nejaké populistické opatrenie pred voľbami a voľbách začína ten istý kolotoč. Nepoznajú ani voliča ani jeho problémy len seba a svoje tučné konto, ktoré musí byť po volebnom období výrazne tučnejšie. Hanba. Toto je vlastizrada čo urobili tomuto štátu a ľuďom v ňom bez rozdielu vládnej garnitúry. Každá jedna vláda má na tom svoj výrazný podiel a sú jeden ako druhý. Načo sú nám voľby ? Koho máme voliť ? Toho alebo onoho zlodeja?

Hosť

#425

2014-11-07 13:09

Je to chore a v konecnom dosledku to zaplatime my vsetci!!!!