Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zrušenie vlakov zadarmo.


Hosť

#276 primitiv

2014-11-06 19:13

...

#277

2014-11-06 19:33

hamba celej vláde úžasného Fica. 1: ten čo neodvádza dane (dôchodci) by nemal ani voliť, iba drbú celú republiku, pretože im dementko slúbi 30 eur na vianoce. !!!a pracujúci človek nemá ani kedy ísť k volbám ,nakoľko je od ráana do večera v robote aby uživil rodinu a o tom to celé je!!!!!!!! hamba a 2: ked chce byť Fico taký velmi sociálny ako prezentuje aj s Počiatkom toto rozhodnutie o vlakoch zadarmo, prečo radšej nezníži daň aspoň na potraviny??? z toho by sme mali aspoň všetci úžitok a nie iba niekto. u nás vlaky nechodia, čo ja z toho budem mať? teda moje deti???.... 


Hosť

#278

2014-11-06 19:37

Je to diskriminačné rozhodnutie voči niektorým skupinám občanov SR
Bratislavák

#279 Re:

2014-11-06 19:44

Ty nevieš , z akej sumy platíš dane? Moja drahá, neverím, že pracuješ, ináč by si to dobre vedela. Urobila by si najlepšie, keby si sa vykašlala na nezmyselnú školu, ktorú študuješ, a vrátila sa z tej predraženej blbej Bratislavy domov do valalu. Alespoň nebudeš vo vlakoch zavadzať svojim krajanom, keď sa 19.12. budú všetci tvoji krajania presúvať na sviatky domov a 9.2. z domu spať do tej blbej "Blavy". Isto ti nedošlo, že v tom čase si síce bratislaváci nemožu zobrať dovolenku a stráviť sviatky so svojou rodinou, lebo ich "kolegovia" to majú "domov" ďaleko, ale aj tak si v tom čase konečne užijú kľud a pohodu, lebo v meste neotravujú sedliaci tvojho druhu. Nikto ťa do Bratislavy nenútil prísť, nikto ťa tu nedrží a fakt nechápem, ako možeš žiť tam, kde sa ti nepáči a kde ťa otravuje drahší mestský život. 

ľubica

#280 Re: Re:

2014-11-06 20:07

#279: Bratislavák - Re:  

 Sám/sama si sedliak svojím tupým zmýšľaním a predsudkami.


Hosť

#281

2014-11-06 20:12

petícia je na mieste....kedy sa ten národ slovenský zobudí ???

Hosť

#282

2014-11-06 20:33

Som tiež študentka a som proti tomuto výmyslu.... Odrazí sa to aj pri autobusoch....čo s tými, ktorí vlakovú nemajú a musia cestovať autobusom? budú platiť 2x viac ako doteraz a k tomu sa zrušia aj nejaké linky...... autobusy budú poloprázdne, vlaky preplnené...... toto je už mimo rozumu..... doteraz meškali vlaky, teraz budú ešte viac...

komentar

#283 Mil

2014-11-06 20:36

Pracujuci clovek je v demokracii zdierany, demokraticky rezim ho vysokymi danami okrada a peniaze posiela ciganskym darmozracom, oligarchom, kyjevskym fasistom na ukrajinu cez rozne dotacie a pomoc, po novom sa budeme skladat aby sa socky mohli vlakom vyvazat zadarmo. Zalozte niekto peticiu za zrusenie demokracie a pripojim sa!!!


Hosť

#284

2014-11-06 20:37

Vlaky zadarmo ? Nech ich zaplatí teda Fico a jeho spoločníčky v parlamente za vlastné peniaze a nie z daní, ak majú teda byť zadarmo.

Hosť

#285

2014-11-06 20:42

Zavedenie vlakov zadarmo je do neba volajúca hlúposť pri momentálnom stave našej ekonomiky. Nielenže tieto peniaze budú aj tak stiahnuté z našich daní, ale mali by byť využité úplne inak. Nezamestnanosť je vysoká a aj napriek tomu náš štát radšej ponúka pracovné príležitosti zahraničným firmám ale ešte im aj rozpredáva doterajšie vlastníctvo. Taktiež povolania, ktoré sú základmi spoločnosti (učitelia, lekári) sú tými najmenej cenenými a to nielen finančne. A nehovoriac o podmienkach pre mladých pri vytváraní si vlastného života. Je takmer nemožné dostať sa k vlastníctvu bytu bez zadĺženia sa na aspoň 20 rokov. Popri týchto problémoch naši politici vymysleli vlaky zadarmo. Čo nám to pomôže? A hlavne keď niektorí z nás ani vlakom necestujú tak prečo by mali ich peniaze odchádzať na vlaky preiných zadarmo? Kde je v tomto rozhodnutí logika?

Hosť

#286

2014-11-06 21:14

Nič nie je zadarmo !!!

Hosť

#287

2014-11-06 21:14

cista ficovina ako namotat dochodcov na volenie SMERu, na ktoru zas ako vzdy dolatime my bezne pracujuci lud

Hosť

#288

2014-11-06 21:25

Nic nie je zadarmo...

Hosť

#289

2014-11-06 21:27

Dakujem organizatorom peticie, ze to zorganizovali. Som sice student ale nesuhlasim s vlakmi zadarmo.

Hosť

#290

2014-11-06 21:41

:-)   FIKO JE COCOT  :-)


Hosť

#291

2014-11-06 21:49

ta reklama sa mi tiez nepaci

Hosť

#292

2014-11-06 21:53

Bláznov a šialencov treba zastaviť takto.Zákaz volit 60 a starším.

Hosť

#293

2014-11-06 21:59

Vlak zdarma je napad skvely, ale nie pre tuto krajinu, v ktorej ludia nemaju dostatok platenej prace, kde je neskutocne velke mnozstvo diskriminacie a to nielen rasovej. Nic na svete by podla mna nemalo byt zdarma, lebo inac sa to len zneuzije a vytvara sa znova hnev ludu, hlavne toho, ktori ozaj maka a aj tak takmer nic nema.
študent

#294 Hlupááci

2014-11-06 22:02

Nepochopím čo vám na tom všetkým vadí... áno najviac sa teraz ozývajú tí ktorých sa to netýka ale mnohým ludom napríklad mne to dosť pomože ako študentovi .... zadarmo pre dochodcov to sa nezdá ani mne ved dôchodcovia toho až tak veľa nepotrebujú a zliav majú podla mna až až nehovoriac o tom že sa doma nudia a tak si radšej pocestuju vo vyhriatom vlaku v zime ... fica neuznávam je to kkt ale buriť sa proti niečomu čo može byť zadarmo sa mi zdá choré.. a reči že sa nato poskladáme ... ved to je len malá časť z rozpočtu ... nezmyselné peniaze sa strácaju na iných miestach možno by bolo lepšie sa zamyslieť skôr nad tým


Hosť

#295

2014-11-06 22:06

Nemam slov...Tak ja budem mesacne platit 50 za to,aby som denne za pracou v srotinach,ktore ani nekuria, stala pri smradlavych hajzloch...

Hosť

#296

2014-11-06 22:07

Nič dnes nie je zadarmo,platí sa to zo štátneho rozpočtu..

Hosť

#297

2014-11-06 22:45

Zbytočnosť, platia to tí, ktorí to zadarmo mať nebudú, peniaze b mali byť investované inde a nie do starých vyradených českých rušňov.

Hosť

#298

2014-11-06 22:49

ako som uz niekde cital:je to populisticke rozhodnutie psychopata,ktory chce svoje posobenie rozsirit na dalsie obdobie systematickeho rozkradania nasich oddretych penazi..je to maximalne nezodpovedne rozhodnutie..

Hosť

#299

2014-11-06 23:00

radsej si dam 10 eur za vlak a dostanem sa do kupe ako takto ale hlavne ma stve ze SAVke, jedinej organizacii na slovensku co nieco robi strhli rozpocet pre toto...
east

#300 Re: Re: east

2014-11-06 23:10

#279: Bratislavák - Re:  

  Pocuj clovece, keby si sa aspon trochu zamyslel, preco vychodniari chodia studovat do "vasej lubeznej Bratislavy", tak by si pochopil(mozno), ze ludia nielen z vychodu, tuzia studovat na kvalitnych skolach, ktore vsak povacsina sidli v Ba. Preto bez ohladu na to, ci je im studovanie v Ba po voli, musia obetovat cas straveny v domacom prostredi s rodinou, so starymi priatelmi ( tak ako to robis ty cely zivot, lebo si len dieta nahody, vdaka ktorej si sa ocitol v ba a nemas odvahu ani dovod ist dalej za hranice ba. Ti ostatni su natolko ambiciozni a cielavedomi, ze chcu v zivote nieco dosiahnut, vystudovat kvalitnu skolu. Kebyze premiestnite vsetky vysoke skoly do inych miest na Slovensku, do ba nikto anilen nepachne. S prestiznymi vysokymi skolami sa spaja aj vela moznosti kvalifikovanej prac. Sily, preto sa do ba hrnu vsetky svetozname spolocnosti, atd. Vsetko so vsetkym suvisi, na akciu reakcia....Pat rokov som studovala v Blave len kvoli kvalitam skoly a odbore, ktory ma zaujal a ver mi, doteraz som Bratislave neprisla na chut. Ale ziskala som skusenosti s Bratislavcanmi  nastastie nie vsetci boli taki zakomplexovani obmedzenci ako ty a vacsina, ktora zdiela tvoj nazor. Mali sme medzi sebou pekne vztahy a respektovali sme sa......Cize keby nebolo tych vsetkych "neblavakov", bratislavske vysoke skoly by zanikli alebo sa prestahovali do inych miest, kedze vas bratislavsky maly narodik by velke zazraky neurobil. Dalej by sa do Ba neinvestovalo, na trh by nevstupili globalne spolocnosti, ktore dvihaju uroven mesta a tym by vase mesto nepatrilo medzi zhruba 10 najbohatsich miest Europy a nebolo by mozno ani hlavnym mestom......Takze ak nabuduce budes mat nutkanie nas vychodniarov poslat kade lahsie, len nie do Blavy, tak si uvedom, ze velmi radi by sme ti vyhoveli, ale mame vyssie ambicie, nez sa tu natahovat o to, kto kde kam patri. Skus otvorit mysel a realne to zhodnot, ci naozaj ma zmysel zastavat klise nazory podobne tvojim alebo to jednoduch len respektovat.....Zi a nechaj zit....bud charakter a s pokorou prijmi fakt, ze vacsina z nas "inokrajnych" vam ticho zavidi, ze mozete byt doma s rodinou, priatelmi, lebo vsetky vyssie kvality mas vo svojom rodnom meste.