Nebuďme psími rasistami

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nebuďme psími rasistami.


Hosť

#151

2012-09-22 19:21

Proste demencia zo strany štátu
maskot

#152

2012-09-22 19:28

Chování psa se odvíjí od povahy majitele,mám ,,BOJOVÉ PLEMENO",ale je mírumilovný a byl napaden-doslova agresivní čivavou,které pokousala majitelku,která si ji šla chytnout-samozřejmě nebyla na vodítku a košík ani neznala.Kde je spravedlnost???Na proccházku bez vodítka a košíku ani nejdem kvůli lidem a našemu klidu.Sama jsem jako dítě byla pokousaná od jezevčíka-pouze se lekl.Nezáleží na rase psa,ale na majiteli!!!!!!!!!
Denis Vigaš
Autor petície

#153 Re: Ma to zmysel?

2012-09-22 19:33

#146: Michal - Ma to zmysel?

Zdravým petíciu zašleme do médií aj na samotnú vládu (samozrejme či ju vyhodia s okna to neviem, preto sa zasiela aj do médií aby sa k danej veci vyjadrili) bol by som rád, ak by sa nazbieralo dostatočné množstvo ľudí aj na živý protest čím viac spravíme tým lepšie samozrejme uvítame každú pomoc a samy hocikomu s dobrým nápadom v danej veci pomôžeme .... (pri petícii nevyžadujeme údaje ktoré by sa dali zneužiť [Trvalý pobyt, ČOP, rodné číslo a pod.] )

 

tiger

#154 robo

2012-09-22 19:36

Za všetok tento nezmysel môžu nenažraní a nekompetentní novinári, ktorí zámerne dávajú do časopisov fotomontáže obrázkov psov, ktoré s daným plemenom (Rotvajler, Pitbullteriér, Americký staford...)nemajú nič spoločné. Viď NOVÝ ČAS, kde som videl "excelentnú" fotografiu pôvodne asi Pitbulla. Chudák psík tam mal tlamu ako žralok biely a zuby krokodíla. Akokoľvek som sa pozeral, ten pes by proste s tými obrovskými a dokonale vybielenými zubami, nedokázal zavrieť papuľu!!! To je robota po peniazoch bažiacich sprostých, veci neznalých novinárov!!! No a sekundárne na to sa nechalo na túto primitívnu kampaň nachytať pár sprostých politikov na čele s Jahniatkom :)a idú urobiť zákon, nikoho sa nič neopýtajú. Chovateľov psov je na Slovensku niekoľko sto tisíc a to si zaslúži celospoločenskú a odbornú debatu a nie debilný zákon, kt. vznikol za mesiac.
monča

#155 cici

2012-09-22 19:44

Je to celé nezmysel našej vlády a Jahnátka, ktorý nevie o psoch nič! Chce to celospoločenskú debatu a nie zákon urobený na kolene, ktorý trestá bezmocných psíkov.
Mali by zakázať aj chov včiel!!!
Na bodnutie včelou zomrie ročne určite viac ľudí, ako na pohryznutie psom!
Je nás tu veľa, aby nám diktoval jeden smrad.
cicvor

#156 pes

2012-09-22 19:53

Ako si niekto dovoľuje napísať zákon, ktorý sa týka státisícov občanov, bez toho, aby sa s nimi o tom bavil. Treba celospoločenskú debatu, nie diktát jedného veci neznalého ministra, ktorý sa cíti bohorovný. Zákon, ktorý tu máme je dostačujúci a netreba na ňom nič meniť!!! Tento návrh je neakceptovateľný a nikto ho nebude dodržiavať. Sme obrovská niekoľko stotisícová skupina ľudí, ktorej chce jeden človek diktovať, aby nás mohol štát a všelijaký "odborníci" oberať o peniaze!!!
Lukynko a maly Brutus

#157 Za najlepsich psikov...!!!

2012-09-22 20:43

Viete naco sa pouzivaju Kaukazke ovciaky v Rusku v kaukazkom pohory...??? Na boj s medvedmi, na ochranu stad... Strihaju sa im usi a chvosty su to take iste psy ako pitbull ci stafford Slovensky politici su smiesny hanba im kto si ako psa vychgova tak ho ma preco skodit dobrym chovatelom a super psom....??? Zastavuje sa nad tym rozum....!!!

Hosť

#158

2012-09-22 20:51

zišlo by sa opraviť gramatické chyby v texte

Hosť

#159

2012-09-22 21:17

same like in Serbia.shame,big shame!we are not danger and our dogs are not danger,they are!!!
FIGHT FOR YOUR LOVELY PETTS!!!SUPORT FROM SERBIA
ZZ

#160

2012-09-22 21:29

Problém nie je v psej rase, problém je v nebezpečnej a nesprávnej výchove psa a to tento Zákon nerieši...
Petr

#161 Nevím zda je dostatek mozku v hlavách lidí co tyto zákony tvoří?

2012-09-22 21:37

Rádoby zástupci lidu a ujídači našich peněz(slovenských) co jste to stvořily za paskvil? Už nemáte co brát lidem, tak se bavíte na úkor zvířat? Jste jednou z dalších zemí co si plive do tváře schválením nic neřešícího zákona, dnes jsou to tyhle plemena zítra možná medvědi, jste ubohý póvl ujídající peníze a nic nedělající, svoji neschopnost a "velké pracovní vytížení" kompenzujete tvořením zákonů nesmyslností.


Hosť

#162

2012-09-22 22:11

Sama pomáham zatúlaným, vyhodeným, aj z asanačky na smrť odsúdeným psíkom. Dávam im dočasný domov a hladám rodiny ktoré ich príjmu. Stále mám 11 a 12 psíkov a sú to rôzne plemená a sú aj rôzneho vzrastu.Mnohým sme našli nový domov a vela ludí nám pomáha v našej práci. Nerozumiem novému zákonu a odsudzjem ho. Je to len ulahčovanie a znovu odbremenenie sa od zodpovednosti systému od danného problému. Tak ako mnohý z Vás tvrdia aj viem že pes je zrkadlom človeka.. Prečo moji psi žiju v harmonii?? Lebo cítia našu lásku a starostlivosť.. Mnohý z nás zachranili psíka pred istou smrtou a vedia ako pes vyzeral ked sa odovzdal osudu a bezvládne čakal na smrť a ako vyzeral ked si uvedomil že dostal pomocnú ruku človeka. Mna žiaden zatulaný pes nenapadol. Určite nič nedodržím z tých nezmyslov čo naši zakonodarci vymysleli a odignorujem všetko čo bude brániť mojej snahe pomáhať bezmocným a bezbranným.... Je už načase aby si každý uvedomil že život je dar a ak človek sám seba ochranuje aby sa dožil čo najdlhšieho veku tak aj to zviera má slobodnú voľbu. Človek však može prírode pomôsť a to je regulovanie prírastkov. To treba riešiť. Nedonesie to štátnej pokladni žiaden zisk ale aj system môže raz urobiť dobrý skutok. Katarína Ivanová

Hosť

#163 Re: psychologicke testy

2012-09-22 22:38


Hosť

#164

2012-09-22 22:57

nenachadzam slov

Hosť

#165 petice nestaci

2012-09-22 23:03

musite vyjit do ulic. zaplavit media odborniky a vecne argumentovat. v cz jiz podobny populisticky navrh byl . . zkuste dohledat na internetu
rastislav47

#166

2012-09-22 23:29

...dúfam,že petíciu podporí čo najviac ľudí a prinúti poslancov zmeniť tento nezmyselný zákon ...

Hosť

#167 Re:

2012-09-22 23:46

#1: jozef zsido -

chovam pitbula, denne mi prejde cez dvor asi ked to tak zratam 18 ludi z toho su 12 deti za pet rokov a .... politik co ..........neviem chova skrecky mi chce zakazat chov,..ne chce zrusit plemeno NESUHLASIM JE TO CLEN RODINY


Hosť

#168

2012-09-22 23:48

to je,ja neviem jak to vyjadrit obmedzenost alebo komplex
Lemona

#169

2012-09-22 23:59

Ľudia sú neľudskí k vlastnému druhu, prečo očakávame, že budú ľudskí k druhom, ktoré považujú za menej než bohorovný ľudský druh...Je mi smutno a beznádejne...
Palo

#170 bojove plemena neexistuju

2012-09-23 00:01

#7: Janko - Iba tak

len tak na okraj

ccella

#171

2012-09-23 00:24

na Slovensku se zbláznili,tohle sestavili lidé,kteří nenávidí psy
ccella

#172

2012-09-23 00:26

kdo tohle sesmolil ?.... takoví,co viděli psa jen na obrázku

Hosť

#173 Re: :((

2012-09-23 09:33

#10: Miroslav Prášek bandogportal.sk - :(( 

 Súhlasím s Vami.Mám dobermana a chodíme na prechádzky s fenkou bandoga a lepšieho psa ani nepoznam.

Kristina Heumannova

#174

2012-09-23 09:50

Namiesto investovania casu do zmysluplnejsich veci musia niektori politici vykazovat cinnost vymyslanim navrhou zakonov ktore namiesto pomoci obyvatelom ublizia psikom a ich majitelom. Somsa sprisnenie trestov pre majitelov psov, nie za postih samotneho psa.

Mam malu civavku. Je to ten najmojkavejsi detizboznujuci nebresuci nenervozny psik. Casto sa mi stava, ze ked som s nim na prechadze, skacu do neho ine psy - nie tie velke, nie tie pseudobojove, ale obycajne podkolenne nevychovane, ktorych majitelom je ich vychova ukradnuta. Najlepsi kamarat mojho maleho na luke je boxer.

Rano ked s nim idem na prechadzku, mam maleho samozrejme na voditku, vidavam aka je nasa spolocnost vo vztahu ku psom skazena a nevzdelana. Mamicky s detmi co idu do skolky/do skoly zbadaju mna a mojho psika (pokotnikoveho, vrtiaceho chvostom, usi sklopeneho, lubiaceho deticky) a tahaju si svoje dieta na opacny kraj chodnika tak, ze im skoro laket vykrutia. Preco ich ucia strachu apriori ku kazdemu psikovi? Preco si takto nespravne vychovavaju deti?

Nedavno som bola svedkom, ako babicka vychovavala svojho vnucika. Bolo to naozaj na zaplakanie. Oproti na chodniku isiel pan so steniatkom vlciaka (na voditku s nahubkom!). Poznate to ked je psik v tom pubertalnom veku, skaderuka skadenoha, usi vstycene, usta do usmevu :) a santi si kazdym svojim krokom. Babicka hned zacala vnucikovi vysvetlovat-to je bojovy pes, to je nebezpecne plemeno, takym sa musis vyhybat, taky ti ublizi....a neprestavala ani ked uz psik a majitel boli dost blizko aby to poculi. Este predtym ako babicka odvliekla svojho vnucika do bezpecia cez cestu jej pan vysvelil, ze nejde o bojove plemeno a ze je to hrave steniatko. Pani si ale dalej hudla svoje...dokola, pred vnucikom. A potom sa divime, ze je tolko nenavisti na svete a takto nevzdelani ludia vymyslaju zakony, ci ine zalezitosti.

Hosť

#175 Re:

2012-09-23 10:18

#174: Kristina Heumannova -

Ja keď idem so psom (pitbull-na vodítku) na prechádzku, tak ľudia normálne prebiehajú cez cestu, na druhú stranu ulice. Oni by sa radšej nechali zraziť autom, ako by mali popri nás prejsť po chodníku...