Nebuďme psími rasistami


Hosť

/ #162

2012-09-22 22:11

Sama pomáham zatúlaným, vyhodeným, aj z asanačky na smrť odsúdeným psíkom. Dávam im dočasný domov a hladám rodiny ktoré ich príjmu. Stále mám 11 a 12 psíkov a sú to rôzne plemená a sú aj rôzneho vzrastu.Mnohým sme našli nový domov a vela ludí nám pomáha v našej práci. Nerozumiem novému zákonu a odsudzjem ho. Je to len ulahčovanie a znovu odbremenenie sa od zodpovednosti systému od danného problému. Tak ako mnohý z Vás tvrdia aj viem že pes je zrkadlom človeka.. Prečo moji psi žiju v harmonii?? Lebo cítia našu lásku a starostlivosť.. Mnohý z nás zachranili psíka pred istou smrtou a vedia ako pes vyzeral ked sa odovzdal osudu a bezvládne čakal na smrť a ako vyzeral ked si uvedomil že dostal pomocnú ruku človeka. Mna žiaden zatulaný pes nenapadol. Určite nič nedodržím z tých nezmyslov čo naši zakonodarci vymysleli a odignorujem všetko čo bude brániť mojej snahe pomáhať bezmocným a bezbranným.... Je už načase aby si každý uvedomil že život je dar a ak človek sám seba ochranuje aby sa dožil čo najdlhšieho veku tak aj to zviera má slobodnú voľbu. Človek však može prírode pomôsť a to je regulovanie prírastkov. To treba riešiť. Nedonesie to štátnej pokladni žiaden zisk ale aj system môže raz urobiť dobrý skutok. Katarína Ivanová