Nebuďme psími rasistami

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Nebuďme psími rasistami.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-09-21 21:48


6

#102

2012-09-21 21:53

ak by to ostalo pri nahubku a voditku na verejnych priestranstvach a zvysenych trestoch pre majitelov psov ktory napadli bezdovodne cloveka alebo zviera tak by to bolo este v sulade so zdravym rozumom,ale pre vsetky rasy rovnako
Stivy

#103 Re: ok psi mi nevadia

2012-09-21 21:54

#93: josh - ok psi mi nevadia

keby....isla cez cestu, keby... stala na chodniku a auto by vyslo..... keby....ju uniesli, keby....cez otvorene okno, keby....???

 

6

#104

2012-09-21 21:56

v tomto zlodejskom state,kde zlodej kradne zlodejovy,kde nieje ukradnute len to,co je pribetonovane,by stat mal prispievat na tieto slachetne psy,ktore chrania nase majetky a rodiny a nie ich diskryminovat.
jano

#105

2012-09-21 21:59

POSUDTE SAMI, KTO JE NEBEZPČNEJŠI, ČLOVEK MODERNY - ALEBO PES MODERNY. laikni ak je to podľa teba človek moderný a upozorni ostatných priateľov. ďakujem za všetkých ozajstných priateľov Američania, vyhubili prapôvodních obyvateľov indiánov, briti, španieli najkrutejšími spôsobmi kolonizovali iné uzemia, nemci v dvadsiatom storočí spôsobili dve svetové vojny, rusy sa bránili takým istym spôsobom, okrem toho je veľa vyhynutých živočíšnych druhov zapríčinený ľudmi a veľa na pokraji vyhynutia, len málo alebo nikoho, vy ľudia ste za tieto ohavné skutky netrestali, tak nadrastickejším spôsobom ako chcete trestať domácich maznačikov, vo veľa bezdetných rodinách nahradzajúcich deti, aj pre autistov výborných priateľov a hlavne verných členov rodín. chcete ich trestať zabitím (utratením), odobratím možnost mať potomkov (kastáciou), odsťahovaním ( vyhostením z krajiny), zákazom vstupu do krajiny ( príchod na slovensko), ale chcete hlavne trestať nevinné psy ( žiadny pes sa nenarodí aby zabíjal a napádal ľudí), to Oni homo sapiens sapiens poddruh homo sapiens sapiens debilus ich vycvičil,vychoval nezodpovedne,prestal sa o nich starať ( pri kúpe si ich zmýlil s plyšovou hračkov a zabudol na to, že pes je živý tvor a potrebuje pozornosť, lásku a každodennú starostlivosť až do konca svojho života a verte mi poznal som aj devätnásťročného psa. američania, briti, španieli, nemci, rusi, všetko je živočíšny druh ( homo sapiens sapiens ), stále ich nikto nevyhostil, nevyhubil, nevykastroval, neobmedzil v pohybe. Naozaj najvyšší čas zamyslieť sa a konať niečo proti nezodpovedným a neprispôsobivým homo sapiens sapiens Možno by mala Národná rada poriadne narobiť poriadok z gorilami a tými novozbohatlíkmi ( na slovensku je chudoba a nezamestnanosť a pár veľmi dobre situovaných a bohatých sa chce hrať na stvoritela a vyhubiť na slovensku zopár psov ja tvrdím je to neoprávnený zásah do súkromia). briti nám berú vo svojej krajine naše deti, eu rozkazuje, že máme páliť obilie, romovia ťa doma okrádaju, vyženú z rodného domova, melo je v belize. a gorili beru plat, mafiani vyberajú poplatky a niektorí v na slovensku určujú nebezpečné a zakazané psy. APBT je pôvodne vyšlachtený pes z niekoľkých psých druhov, pre zábavu homo sapiens sapiens na psie zápasy, teraz je to naozaj bojový pes ( už sú nezakonné tie krvavé zápasy, pri ktorých ich majitelia nechali v ringu kôli finančnému zisku) , bojuje za vás ( za každú chvíľu stravenu s vami) , za vašu rodinu ( nechce tráviť čas, bez členov rodiny a ich priateľov), za vašu lásku. bojuje za obdiv a uznanie aj on je živočíšny druh. moj názor je: v slovenských a celosvetových väzniciach je viac zabijakov (ľudí čo zabili je viac, ako je v novodobej historii psov, čo zabili, alebo napadli človeka, človek zabil zo svojho presvedčenia , či zo zdravého, alebo chorého ) psa naučil zabíjať človek !!! naozaj je pravda, vodu káže a víno pije. Začnite trestať všetkých nezodpovedných, tých čo zneuživajú psov a tvrdia, že oni to nie, ale to pes. trestajte ich tvrdo a spravodlivo. nezabudajme nato, že aj pes ma rozum a pamäť, ak niekto mu ubližuje príklad šesť rokov netreba sa čudovať ak dostane príležitosť mu to vrátiť. Na záver, ak pes a ostatné zvierata dostanú schopnosť rozprávať a tvoriť zákony, prvý veľmi prísne kastrovaný a vyhubený druh by bol homo sapiens sapiens, ničí a neváži si planétu zem.
josh

#106 Re: Re: ok psi mi nevadia

2012-09-21 22:03

#98: - Re: ok psi mi nevadia

ja nehovorim ze ich mam alebo nemam rad...uprimne vo vacsine pripadov uplne v pohode a nemam problem...ale ide o prioritach a o tom co je dolezitejsie chranit..ludi, deti alebo psov...ten zakon tak ako je navrhnuty je chujovina, o tom nikto nediskutuje...ale sucasny stav je taky ze ked niekomu pes zmrzaci zivot tak jeho majitelovi sa nic nestane (teda este som nepocul situaciu ze by takyto majitel isiel do basy alebo platil nejake relevantne odskodne obeti)..a takyto stav je tiez dost chory.

ale nemyslim si ze v slovakistane nejaky zakon nieco vyrazne zmení.

josh

#107 Re: Re: ok psi mi nevadia

2012-09-21 22:04

#103: Stivy - Re: ok psi mi nevadia

a keby sa to stalo tvojmu dietu...

Nasrany

#108

2012-09-21 22:11

Myslim si ze aj ked si tu piseme svoj nazor,poslanci nas maju na haku a nemaju zaujem nic viac riesit ,zakazat je najlahsie... takze sme bezmocni...dufam ze aj na slovensku sa raz narodi anderas brejvik a vyriesi tuto poslanecku chamrad... takych 70 by stacilo...

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-09-21 22:45


objektivny nazor na problem okolo nas

#110 Re: Re: Re: ok psi mi nevadia

2012-09-21 22:46

#106: josh - Re: Re: ok psi mi nevadia

Tak si dajte pozor na dieta hlavne pred autami.. tie keby vam nedajboze ublizili dietatu, tak by ste ich davali zakazat? tie aj na slovensku podla statistiky zabiju alebo skantria viac ludi ako pes.. a hlavne pozor na ludi lebo vrazdia a unasaju aj male deti ..majte sa na pozore lebo ani neviete kolko individuí a nebezpecnych uchylov okolo vas prejde so sympatickym nevinnym usmevom.. ja len tolko ako to na svete funguje...

Adrian3694

#111 Win

2012-09-21 22:51

Som rad ze sa mozem zapojit do tetjto peticie a zabranit tak politkom opat bezhlavo/hlupo zasahovat do beznych cinnosti ludskeho zivota o ktorych by si mali ludia/obcania rozhodovat(vytvarat)sami v prospech spolocnosti.
Miriam Turzová

#112 čo bude so psami v útulkoch???????????

2012-09-21 22:58

keď si predstavíme, čo hrozí mnohým psíkom v útulkoch, hlavne krížencom, ktoré budú vykazovať znaky niektorého plemena zo ZOZNAMU :-( ... budú surovo utratené, pretože nikto si už takého psa z útulku nezoberie a to práve vďaka tomu, že nebude mať chuť byť neustále prenasledovaný a nútený robiť skúšky ... bože, toto sa nemá diať v tejto dobe plnej "demokracie" ... nebol náhodou takýto vyhladzovací zoznam aj na židov? ... kam to speje táto krajina ...

Hosť

#113

2012-09-21 23:34

Aky pan,taky pes...takze si robte poriadok s ludmi,nie s nevinnymi psami,co robia iba to co ich majitel uci od steniatka...utracajte ich!pes sa da vzdy prevychovat,no clovek je natolko hlupy,ze tie iste chyby robi cely zivot!a podpisala som to preto lebo sama mam doma dve plemena,ktore by som nevymenila za nic na svete,su to ti najlepsi domaci milacikovia!!!
yogi411

#114

2012-09-21 23:49

Nie je tá petícia k ničomu, keď sa na ňu podpisujú aj občania iných krajín? Teda néé, že by ma netešila podpora v dobrej veci..
GINKA

#115

2012-09-21 23:59

Kričme za tých, ktorých hlas nikto nepočúva STOP TÝRANIU.....
prezývku nepotrebujem... Rudiger Gondor

#116

2012-09-22 00:14

kurva to su co za nezmysli??? zoberte si teraz napriklad ze aj auta zabijaju ludí... to zacneme odstranovat auta??? a podla coho zacneme podla farby trebars cervene a cierne??? alebo trebars sportaky a jeepy???? ved je to cele postavene na hlavu to jeden obycajny čurak co sa pod ten zakon podpisal...
Lucia

#117 Re: Aby zodpovední majitelia neodplácali na tých nezodpovedných a ľahostajných ...

2012-09-22 00:38

Simi

#118

2012-09-22 01:23

Doufám že to k něčemu bude...Je to hrůza co se děje jen kousek od nás a je mi Slováků upřímně líto ..doufam že to u vás neprojde :(

Hosť

#119

2012-09-22 10:24

Ten zoznam psov nie je úplný,chýba tam napr.:Anglický bulteriér, Stafordšírsky bulteriér, American bully, Argentínska doga, Kanárska doga, Cane Corso, Rotvajler, Doberman, Rodézsky ridgeback, Nemecký ovčiak... radšej nech tam napíšu všetko, čo má 4 nohy a šteká, tak im neunikne žiadne "nebezpečné" plemeno...
Honza

#120 nesmyslný návrh zákona

2012-09-22 10:42

#1: jozef zsido -

tento návrh zákona je naprosto nesmyslný - nevědecký, ignorantský. Neodpovídá kynologickým poznatkům ani etologii psů. Není možné ho nijak zdůvodnit - jen statistické přehledy dokazují, že mnohem více kousnutí člověka psem udělali němečtí ovčáci a další plemena, která by měla být z tohoto dúvodu takto uvedena. Jsme svědky rasismu, v tomto případě psího, čistě populistického a nic neřešícího, typického rasismu. Příčinou problému nejsou psi, ale člověk - a to jak ten, který psa má a nějak s ním zachází, tak člověk, který se neadekvátně chová k cizímu psu. Výchova lidí k zodpovědnosti a respektování jiných bytostí - přírody, v tomto případě psů, a nikoliv psí rasismus je jediným účinným řešením v mnoha případech situací zbytečně zapříčiněných člověkem.

 

Nonsens

#121 Re: Iba tak

2012-09-22 10:58

#7: Janko - Iba tak

Definuj mi, prosim, bojove plemeno a z kade si sa o tomto pojme dozvedel.

maiki95

#122

2012-09-22 11:12

BSL- SHAME!!!!!
shar-khan

#123 psychologicke testy

2012-09-22 11:19

psychologicke testy pre chovatelov psov... a je to vyriesene... je velke percento ''chovatelov'' s ukazkovym komplexom menejcennosti.. a ked niekdo chova spomenute plemena nech ich chova doma na zahradke.. ziadne bez kosiku volne pobehujuce psy... a prisne tresty samozrejme.:)
Al Capone

#124

2012-09-22 11:43

Kedy uz ludia daju politikom priucku ? Bolo by na case. Budu davat stale horsie a horsie zakony pokial sa ludia proti tomu nepostavia. To je ich hlavna taktika. Ustanovit zakon ktory je pre ludi neprijatelny a sledovat co ludia spravia. Ak sa postavia na odpor zakon zavrhnu ak nie budu ho bud zhorsovat alebo daju dalsie neprisposobive zakony. VLADNE LUD NIE POLITIK !

Hosť

#125

2012-09-22 12:25

:(