Za vytvorenie štvorprúdovej vozovky na Harmincovej ul. v Dúbravke v Bratislave Petícia

zacpa_harmincova.jpg   

 

    Primátor Matúš Vallo, Magistrát hlavného mesta SR  Bratislavy sa rozhodli zaútočiť na všetkých vodičov, ktorí využívajú Harmincovu ul. v Dúbravke na dopravenie sa do zamestnania, k lekárovi, dopravenie deti do školy, na zaparkovanie, na zásobovanie, na nákupy a za voľným časom a športom alebo tam jdnoducho bývajú! Je to ďalší nezmyslený krok k obmedzovaniu motoristickej verejnosti v  Bratislave  - len pre potreby zviditelnenia sa niektorých narcisov.

    V septembri 2023 sa ukončila rekonštrukcia Harmincovej ul.  tým, že bol vytvorený separátny BUS pruh a osobné vozidlá boli usmernené do jedného pruhu. Absulútne to nestačí aktuálnemu dopravnému zaťaženiu! Frekvencia MHD tam naviac nie je taká aby dochádzalo k nejakému signifikantnému brzdeniu verejnej dopravy.

    Víziou Matúša Valla  a Tatiany Kratochvílovej sú zrejme každenné zápchy na Harmioncovej ako sú na fotografii - obdobne ako tomu je od začiatku septembra na Vajanského nábreží pri propelleri. 

https://www.peticie.com/za_vytvorenie_priebeznej_stvorprudovej_vozovky_pre_auta_na_nabrezi_v_bratislave

    Žiadame preto Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, p. Matúša Valla a jeho suitu z Magistrátu, aby okamžite ukončila útok na motoristickú verejnosť a bez zbytočného omeškania zabezpečila vytvorenie štvorprúdovej vozovky - teda priebežne  dvojprúdovej vozovky  na Hramincovej v oboch smeroch .

   Vodiči nie sú ovce ! 

 

 


Ivan Matusik, Razzle    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Ivan Matusik, Razzle bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...