Za Mareka a za Slovensko bez mafie

Týmto vyzývame vládu, prezidentku a opozíciu k vyvodeniu skutočnej zodpovednosti v nasledovnych bodoch:

1. Žiadame odstúpenie zodpovedných za podkopávanie opatrení proti Covidu,

2. Žiadame odstúpenie a odchod z verejného života politikov zodpovedných za podporu záujmov finančných skupín ako je Penta, Bödörovci, Paškovci, Rašiovci,... na úkor Slovenska a jeho občanov 

3. Žiadame vyvodenie politickej zodpovednosti za dlhoročné drancovanie a zadlžovanie zdravotníctva, životného prostredia, za deštrukciu súdneho systému a vymožiteľnosti práva, energetiky a ďalších oblastí štátnej správy. 

Zároveň odmietame politickú likvidáciu človeka, ktorý od prvého dňa na ministerstve zdravotníctva zastupoval záujmy Slovenska a jeho občanov a strihal chápadlá mafie v zdravotníctve.

IDE O NAŠE ŽIVOTY, ZDRAVIE A DANE !!! NEBUDEME SA NEČINNE PRIZERAŤ A ĎALEJ PODPOROVAŤ FEUDÁLNE PRAKTIKY NA SLOVENSKU.

 

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Zastavme Zlo na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )