Ľudia za zrušenie ,,tajného dohladu nad občanmi,,

Neuveriteľné a odvážne, Jan Molnár z Bratislavy obviňuje štát, že bojuje proti vlastným občanom, preukazuje na svojom príbehu, že existuje Tajný dohľad nad občanmi, ktorý ničí hlavne pospolitosť rodín so zameraním zvýšiť rozvodovosť, samotárstvo a bezdomovstvo ako odstrašujúci príklad pre aktívnych občanov, ktorí by sa chceli zúčastniť politickej súťaže s čístým a jasným zámerom – zabezpečiť blahobyt pre občanov.

Pozri video: https://youtu.be/ovLx0hE4qRs 

Manželku naviedli aby sa rozviedla a uniesla maloleté deti do zahraničia. Odhalil na vlastnom príbehu sieť sprisahancov, ktorí ho nalákali bývať mimo Bratislavy za fiktívne výhodných podmienok a následne hromadným útokom na jeho psychiku ho vyhodili na ulicu, pričom jeho politický archív a osobné věci zadržali a tak sa zmocnili jeho majetku. Navyše aby sa nemohol sťažovať na prenasledovanie zariadili zavlečenie na psychiatriu, zablokovali mu vodičský preukaz a urobili z neho psychiatrického pacienta, ktorý údajne trpí stihomanstvom. Ovšem svojou húževnatosťou dokazuje pred súdom, políciou a prokuratúrou, že to boli konšpirácie Tajného dohľadu nad občanmi a odhaluje tajného agenta SIS a polície, ktorý bol členom organizovanej zločineckej skupiny. Má v úmysle napísať knihu "Odhalenie tajného dohľadu nad občanmi", ale potrebuje pomoc s bývaním. 

Vyzýva ľudí aby mu pomohli aspoň s petíciou zrušiť tento „fašizmus“.

Vo svete je viacero prípadov , že ak tajný agent tajných služieb alebo tajný agent polície je odhalený pri porušovaní základných ľudských práv svojej obeti, tak sa jednoducho pravda prizná , prenásledovaný občan sa odškodní a agent sa oslobodí cez inštitut amnestie prezidenta. Pravda musí výjsť na svetlo!!!

V súčasnej dobe je nemysliteľné aby tajný dohľad nad občanmi ničil životy rodin, rozbíjal rodiny, a zapríčinil zvýšený počet rozvodov vytvoril zvýšený počet samotárov a následne bezdomovcov.

V súčasnosti sa teneo jav zneuživá na politické ciele, to preto máme v politike "zlodejov" lebo slušným ľuďom nedovolia zúčastniť sa politickej súťaže a preto my poškodení občania žiadame aby bol s okamžitou platnosťou zrušený tajný dohľad nad občanmi zákonom.

Facebook prvého občana, ktorý zakladá hnutie „Ľudia za zrušenie „Tajného dohľadu nad občanmi“ : https://www.facebook.com/profile.php?id=100001448388496 

Prosíme sympatizantov tejto myšlienky aby podpísali tuto petíciu.

Facebook skupina sympatizantov
 
web
 

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Rony na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...