Preč s rančom pri Žiline!

  1. 20180809_233601.jpgDobrý deň, kdo navštívil alebo nemusel ju navštíviť ranč pri Žiline, ale počul zlé recenzie na túto zoo, ľudia bohužiaľ mali pravdu... Zvieratá tam žijú v hrozných podmienkach! V týchto teplých dňoch, nemajú dostatok čistej vody, jedla..Majú nedostatok výbehu, ležia na tvrdom betóne, v malých klietkach, niektoré zvieratá sú agresívne.. To ani nehovorím ako sa zlé správajú k zvieratám.. Vážne chcete toto svinstvo podporovať? Páči sa vám utrpenie zvierat? Je vám to vážne jedno? Zvieratá nevedia hovoriť našim jazykom, nevedia nám povedať že ich to bolí, že im to není príjemné. Mne teda nieje to jedno! Nevzdám to, posnažím sa o to aby tie zvieratá odobrali tomu ranču nadobro! Spoločními silami to dokážeme! Nebojte sa vyjadriť svoj názor a bojujme za slobodu zvierat! 

Sabína Horvátová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Sabína Horvátová na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...