Petícia za zrušenie návrhu vládnych novín SR

V situácií, s ktorou sa musí vysporiadať celý svet a ekonomickým prepadom, ktorý bude podľa viacerých analytikov ešte horší ako sa predpokladá, si nemyslíme, že projekt Vládne noviny sú relevantné a opodstatnené. Existuje kvantum spravodajských agentúr a každá vládna organizácia vlastní, spravuje a prezentuje svoje informácie a oznamy elektronickou formou na svojich webstránkach a profiloch na sociálnych sieťach. Tento nákladný projekt je absolútnym konfliktom záujmov, keďže všetci dobre vieme z akej branže podnikateľského prostredia pochádza pán dnešný premiér SR Igor Matovič.

Z uvedených dôvodov, žiadame Vládu SR, aby tento návrh v celom rozsahu zamietla a finančné prostriedky so štátneho rozpočtu investovala na opatrenia znižujúce dopad korona-krízy pre svojich občanov SR a záchranu malých a stredných podnikov.


Tomáš Míščík    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Tomáš Míščík na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...