Petícia za prísny zákaz venčenia psov medzi blokmi Húsková/Hemerková z dôvodu neuprosného hluku psov.

VEC:

Petícia vzniká na margo podnetov občanov susediacich blokov Húskova a Hemerkova, vzhľadom na veľakrat rušivý vplyv venčených psov v tejto časti sídliska.

ODVOVODNENIE:

So psami venčenými v tejto časti sa veľakrat stretneme už v ranných hodinách kedy neuprosný šťekot len začína a zvykne končiť v neskorých nočných hodinach a to aj po 22 hodine.

Veľa krát pre nič za nič, prípadne svojim štekotom či agresivitou (nevýchovou) zvyknú napádať jak okoloidúcich občanov tak psov vačšich plemien.

Veľkým problémom je veľakrát bezohľadnosť či egoizmus majiteľov venčených psov, ktorí takéto správanie psa podporujú či si ho nevšimajú. V mnohých prípadoch týmto majiteľom je len z ťažka možné poukázať na túto ich netoleranciu a bezohľadnosť voči ostatným občanom v okoli, ktorím zvyknú narúšať denny chod, či spánok neustálym hlukom, keďže aj oni sami ako aj ich psy zvyknú reagovať agresivitou.

 

 

 

peiucia.PNG


Tiché psíky s.r.o.    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Tiché psíky s.r.o. na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...