Petícia za obnovenie jazdných pruhov na Molecovej v pôvodnom počte

Zavedenie cyklopruhu smerom hore po Molecovej spôsobilo presne to, čo sa dalo čakať - na ceste, kde nikdy neboli zápchy, sa zrazu stojí. Stačí, že niekto odbočuje a kvôli tomu spmaľuje - brzdí celú kolónu za ním. Obzdvlášť nebezpečné je odbočenie doľava na Hany Meličkovej pri elektrickej rozvodni. Keďže je to v neprehľadnej zákrute, vznikajú tam krízové situácie, pretože vodič auta pricháduzajúceho do zákruty nemá šancu včas zbadať, že auto na konci zákruty, odbočujúce doľava, stojí, lebo dáva prednosť v jazde. Najmä v tomto úseku sú dva súbežné jazdné pruhy nutnosť, aby bolo možné odbočujúce vozidlá obchádzať v pravom jazdom pruhu. Pripojte sa svojim podpisom k žiadosti o návrat k pôvodnému vodorovnému dopravnému značeniu a obnovu pôvodného počtu jazdných pruhov na uliciach Molecova a Hany Meličkovej až po úsek s pozdĺžnym parkovaním, ktoré by mohlo ostať zachované.

PS: Do pozornosti dávam aj ďalšiu petíciu - z Matejkovej plánujú urobiť jednosmerku, takže hore na Dlhé Diely by sa dalo dostať už len Molecovou, ktorá má momentálne kvôli cyklopruhu len jeden pruh smerom hore: https://www.peticie.com/ostrov-sihot

PS2: A túto petíciu týkajúcu sa nábrežia ste už zrejme zachytili, ale pre istotu prikladám link aj na ňu:

https://www.peticie.com/za_vytvorenie_priebeznej_stvorprudovej_vozovky_pre_auta_na_nabrezi_v_bratislave


Ondrej Rabatin    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Ondrej Rabatin na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBOPlatená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...