"NOVÝ ŽIVOT"

  1. VYHLÁSENIE A SÚHLAS S UKONČENÍM ROZHODOVANIA NAŠÍCH ŽIVOTOV!!!

 

Naše spoločne zjednotenie celého sveta,je duchovná "Evolúcia"sme jedno vedomie.

 

Žiadam ;

občianske združenia,organizácie,nadácie,dobrovoľníkov, charity humanity,aby sa pripojili,neexistuje zákon,my sme zákon.Žiadam bratov Čechov,aby sa pripojili,pretože sme v tomto spolu,urobme to jednoduchým podpisom,pretože ten je viac ako ich nezákon.Spravujú nelegálne naše národy pod záštitou osôb,ktoré nemajú v pláne byť slobodným človekom,ale otrokom.Vlády a politici čakajú na odchod z týchto pozícií,je to Boží plán,jediné čo je treba zahodiť strach a zjednotiť sa.Nedovolme,aby niekto zasahoval do slobody a zdravia naších detí a nášho národa.

 

  "Odmietame";

vládu,politiku a všetky inštitúcie a úrady a zakazujeme vám rozhodovať v našom mene!!! Ako aj všetky orgány a pracovníci pod hlavičkou štátu.Žiadny zákon,aby rozhodovali a brali peniaze neexistuje.Táto petíca sa týka oboch štátov Slovenska aj Čiech.

 

  Ako občania planéty teraz máme možnosť začať žiť život v slobode,láske, mieru a môcť tak žiť život tak,ako ho máme žiť bez strachu a v jednote.Celosvetovo prebieha Evolúcia obyvateľov Zeme. Zmena,ktorá sa deje,je začiatkom "Nového Života".Sme duchovné bytosti,ktoré boli zmanipulované,kde sme zabudli kto sme.Sme slobodné bytosti,kde strach,peniaze a ego nikdy nemali byť našou podstatou,ale láske,služba druhému a život v harmónii s prírodou,kde zvieratá sú rovnocenné bytosti.Sme všetci spojený myslami a srdcom v celom vesmíre,my sme Boh.

 

Týmto podpisom,sa zbavujeme aj všetkých náboženstiev,pretože vznikli nie Ježišom,ale samozvolenými vodcami,teraz už vieme,že nás manipulovali a dokonca zneužívali deti pod záštitou UNICEF,OSN a Červeným krížom páchali únosy a deti zneužívali,znásilňovali a vykonávali rituáli na malých deťoch.

 

Ďalej podpisom potvrdzujeme,že starý Gregoriánsky kalendár prestávame používať a navrátime sa do pôvodného 13.mesačného,ktorí je správny,je prirodzený.

 

Keď toto podpíšeme stávame sa slobodným občanom Galaktickej Federácie,ktorá nás oslobodila a tak zachránila pred smrťou.Teraz nám dala možnosť začať znova a dokončiť misiu,vznik ľudstva.

 

Ďalej zakazujeme predaj škodlivých potravín schválené či Európskou Úniou,(tiež nelegálnou), ale hlavne v našich štátoch cudzími hráčmi v politike.Neexistujúcimi štátmi.

 

Prebieha vojenský tribunál v Norimbergu,kde sú už všetci odsúdený,ktorí na nás páchali všetky druhy Genocídy,otázkou je kto to pochopí,že nepotrebujeme nikoho,aby za nás rozhodoval.Podpisom sa otvorí Gesara Nesara ,ktorá spustí Nový Život v komunitách je to Boží plán.Začne zjednotením sa všetkých ľudí planéty.

 

Boží plán

👇

 Gesara Nesara

Treba si ju podrobne prečítať a porozumieť

                                👇

https://qanon.sk/vysvetlenie-nesara-gesara/

Google:Gesara Nesara

 

Ďalej bude podpis slúžiť,ako zaručenie mieru a spolupráce, prečítajte si :

Link;👇

https://www.roerich.org/roerich-pact.php

 

Kalendár 13.mesiacov👇

https://www.lawoftime.org/thirteenmoon/tutorial.html

 

Kalendár,bol vytvorený a zneužívaný na uctievanie satana.

 

  1. V tomto vyhlásení a petícii sa treba stotožniť s textom,vtedy sa nám vrátia práva a začneme žiť v slobode,láske a mieri.

 

Použil som takýto jednoduchý formát,pretože neexistuje funkčná organizácia alebo inštitúcia,orgán ani vláda,nepotrebujeme schvalovanie ničoho a nikoho!

Týmto podpisom potvrdzujeme,že sme slobodné bytosti bez obmedzenia a zakazujeme za nás rozhodovať a zakazovať čokoľvek,čo sa týka našej slobody v našej vlastnej krajine a nášho Slovenského a Českého národa!🇸🇰+🇨🇿=💪❤️

 

 

 

 

 

 

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Michal Jany bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...