Neriešenie problému ZSSK ohľadom radenia vlakov v hodnom počte

 veľakrát som už podával sťažnosť na ZSSK ohľadom radenia vlakov hlavne počas školského roka kde je na trati č. 160, trať Košice - Moldava nad Bodvou mesto a späť sú radené v čase o 6:40 len dve motorové jednotky ktoré nie sú dostačujúce pre cestujúcich a cestujú vo vlaku natlačený ako sardinky, železničná spoločnosť Slovensko sa vyjadrila že miesta vo vlaku sú dostačujúce no ale mýlia sa nech cestujú oni každý deň tým vlakom. Predtým v čase o 6:40 jazdili 4 motorové jednotky ktoré boli dostačujúce no od minulého roka boli dve motorové jednotky odobraté bez akýchkoľvek dôvodov. A je tu ďalší problém že v čase o 14:32 opäť na tejto trati č. 160 Košice - Moldava nad Bodvou mesto  je radený len jeden motorový vozeň s cca 53 miestami na sedenie ktorá je že úplne nedostačujúcu a to z dôvodu že týmto vlakom cestujú študenti a pracujúci ľudia v počte cca 100 cestujúcich a v raných hodinách o 6:30 cestujú aj okolo 150-200 cestujúcich.  Vo vlaku nie je zariadená klimatizácia, kúrenie je zapnuté aj napriek tomu že vonku je 30 stupňov, wc je znečistené až nepoužiteľné, vo vlaku je nečistota. Preto prosím o podpis tejto petície aby na tejto trati bolo radenie 4 motorových jednotiek v čase o 6:40 na trati č. 160 Moldava nad Bodvou mesto-Košice a o radenie aspoň 2 alebo 3 motorových jednotiek v čase o 14:32 a 16:32 a to z dôvodu vysokej frekvencie ľudí a všetci sme znechutený z toho že ZSSK kašle na ľudí a necháva ich natlačených cestovať vo vlaku kde je pekelne teplo a extrémne málo miest na sedenie. 


Hegyközi Norbert    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Hegyközi Norbert na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...