Zrušenie maturitnej skúšky 2021

Quoted post

Asdfghj

#32 Re: Re: MOŽNÉ riešenie

2020-10-28 08:04

#27: Hannah - Re: MOŽNÉ riešenie 

Napriklad gymnazistom by to celkom pomohlo. Ako som povedal neviem ako to funguje na odborných školách.

Replies

xegaery

#41 Re: Re: Re: MOŽNÉ riešenie

2020-11-10 13:09:21

#32: Asdfghj - Re: Re: MOŽNÉ riešenie 

no ja som na chemickej, máme mať praktické maturity na základe labákov, ktoré sme vôbec nemali polku tretieho ročníka, ani 2-týždňovku praxe u nejakej firmy sme nemali, len prvé dva týždne v septembri sme "dobiehali" labáky z 3. ročníka (čo bolo celkom zbytočné, nakoľko z toho zhonu si ja osobne prd pamätám + naši učitelia nám často menia zadania bez overenia, a potom máme výsledky prác úplne iné ako by mali byť, alebo sú jednoducho nepoužiteľné....) .. nehovoriac o 5 či koľko odborných predmetoch, z ktorých na nás niektorí učitelia brutálne kašlú - ich výuka je že "na online hodine farmakológie si dáme biotechnológiu a sami si spoznámkujte z tej farmakológie 15 strán"... akože super príprava, prístup a plnenie si zodpovednosti.... no a podobne to máme z viacerých predmetov, čo fakt nie je nápomocné, keďže to fakt nie je jednoduché učivo... veľmi by nám pomohol napr. ten aritmetický priemer




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...