Regulacia polovnictva

Quoted post


Hosť

#24

2016-06-22 11:23

Pretože právomoci poľovníkov sú v našom štáte neprimerané a hlavne často zneužívané, dôsledkom čoho už nemáme kde ísť so svojim zvieracím miláčikom na prechádzku - všetko za naším domom a bránou je už poľovný revír - aké smutné !!! a je možný odstrel vášho zvieracieho člena rodiny.

Replies

weterans

#95 Re:

2017-02-20 07:52:14

#24: -  

 No ja som polovnik už pár rokov . A nedá mibtak trošku zareagovat. Alkohol v lese už od prevratu je úplny nezmisel upravené zákonom. Pridete o papiere a mate na krku prokurátora a už  v živote nedostanete šancu na zbrojny preukaz. A verte či neverte aj sa to dodržiava. Čo sa psov tika upozornujeme majitelov hlavne na jar keď sa rodia mládata. Psik je dravec a aj tak sa správa bez problémov odeli stekotom a stvanim matku od mládata a je jasné čo sa stane. Za moju prax som nezastrelil ani jedného psa a sám mám 2. A čo je ešte zaujimavejšie v našom združeni sa to ešte nestalo nikomu.  Čo sa strielania bezhlaveho nekontrolovatelného tyka. Nás je 25 členov. Povolenie na lov dostane len člen aktivny v starostlivosti o zver. Psychotesty sú už pár rokov povinné. Tak nás prosim nehácte do jedného vreca. To čo tu pišete nieje ani zdaleka pravda.