Petícia za riešenie situácie na moste VSS a Slaneckej ceste.

Quoted post


Hosť

#39

2016-05-01 03:22

Denne prechadzam spominaným úsekom či do práce alebo do školy a situacia JE NEUNOSNÁ ! Nevidim zmysel v zniženi rychlosti ani v zakaze jazdy nakladnym automobilom v lavom jazdnom pruhu... Jednoznačne to potrebuje obchvat okolo sidliska Nad jazerom.Čo to som uz precestoval autom ale z takým niečim som sa nestretol dokonca ani v ,,zaostalejšich" krajinach ako napr.Rumunsko...bohuzial :) týmto by som aj apeloval na ludi co vyuzivaju spominanu cestnu komunikaciu ( kede tak skoro to riešene nebude) - ako som spominal chodim denne za pracou atd... a všimam aj úcastnikov cestnej premavky ako každy chodí po jednom v aute a vidím problem aj v tom. Až takí pohodlný sme? Tak super zarábame na východe? :D prečo sa nespolčiť viacerí do jedneho auta ? Jednak by to bolo lacnejšie a myslim že výraznym podielom by to pomohlo riešiť katastrofálnu situaciu. PS:(do prace chodime siedmi partia na aute).... Zamyslíte sa ľudia nad tím :) Prajem Pekný deň.

Replies

Matasaska

#47 Re:

2016-05-01 20:37:10

#39: -  

 To mám poprosiť suseda,ktorý ide úplne iným smerom,aby ma hodil do práce? Veď len cca 15 km by musel urobiť najviac.... to ste nemohli myslieť vážne


Hosť

#61 Re:

2016-05-12 11:23:01

#39: -  

 Tu nejde o to, že sme pohodlní, alebo bohatí...ja by som najradšej chodila do práce električkou, lebo tá nestojí v dlhých kolónach, ale tam, kde pracujem, električka nechodí a autobus mi veľmi nepomôže. Navyše, MHD chodí ráno z jazera taká preplnená, že cestovanie s 2-ročným dieťaťom v takom plnom buse si ani neviem predstaviť. Vy možno chodíte siedmi partia do práce autom, ale asi idete na to isté miesto (a ak nie, tak určite nerozvážate deti do jaslí, škôlky a školy). Preto nesúďte ľudí, ak o nich nič neviete...To, že je človek v aute sám (prípadne má vzadu malé deti), neznamená, že je pohodlný alebo bohatý...niekedy to tak jednoducho musí byť...